SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 1 SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 2 SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 3 SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 4 SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 5 SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 6

SUP Multiplayer Racing Para Hileli MOD APK [2.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her aracın farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır


SUP Multiplayer Racing 2.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Motor seslerinin heyecanı, çekicilik ve nefes kesici haberler, hız için kıyasıya rekabetten geliyorsa, genellikle hangi eğlenceyi düşünürsünüz? Yarışıyor mu? Evet, beygir gücü yarışı her zaman sonsuz bir yarıştır, hem gerçekte hem de video oyununda Yarış Araba üreticileri her zaman teknolojiyi ve arabaların kalbini değiştirmenin yollarını ararlar. Yarış oyunu oyuncuları da arabalarının rakiplerinden daha güçlü, daha hızlı olmasını isterler. Ünlü yarış oyunu serisinin yayıncısı olan "Oh Bibi", gerçek yarış oyunu severlerin duygularını anlamak bize yepyeni ve harika bir oyun unvanı getirdi - SUP Multiplayer Racing. Grafiklerin, canlılığın ve dramatik oyunun güzelliğini getiren SUP Multiplayer Racing, zorlu oyuncularla size heyecanlı anlar yaşatmayı vaat ediyor. 


SUP Multiplayer Racing v2.3.6 MOD APK


Efsanevi Asfalt oyunu gibi geleneksel oyunlardan farklı olarak, SUP Multiplayer Racing'in basit ama aynı derecede zorlu bir oyunu vardır. İlk olarak oyun, Multiplayer mekanizması ile gerçek zamanlı oynanabilecek interaktif bir şekilde geliştirildi. Sadece yerel oyuncularla bağlantı kurmakla kalmaz, aynı zamanda dünyadaki sayısız güçlü rakibe aynı sunucu üzerinden erişebilirsiniz. Yukarıdan aşağı görünüm ile maç arayüzüne girdiğinizde işler daha da zor ve daha zorlu olacak. Başlamadan önce, iki şerit için eşit olarak bölünmüş dört rakip olacak. 


Sup Multiplayer Racing apk dayı


Oyuncuların yarış arabaları için donattığı seviyeye, donanıma ve cilde bağlı olarak her arabanın tarzı ve gücü farklıdır. Her ne pahasına olursa olsun arenada bulunan dört biniciden biri olarak, şampiyon konumuna yükselmeli ve maçın "Patronu" olmalısın. Bunu yapmanın birçok yolu var. İlk, arabanın gücünden yararlanabilirsiniz, çünkü bu, genel oyun üzerinde önemli bir etkiye sahip olan bir ön şarttır - bir araba ne kadar hızlı olursa, o kadar güçlü tork geçerli olur ve bunun tersi de geçerlidir. Bunu yapmak için, araba yükseltmesine erişmeniz gerekir.


SUP Multiplayer Racing APK 2022


Lastikleri, Turbo, Motor ve hatta frenleri yükselterek… aracınız daha esnek olacaktır. Bu hala yeterli değilse, yeni bir arabanın kilidini açmalısınız. Oyun, kas arabaları, süper arabalar, Monster Truck, Ralli arabaları, Hot Rods ve diğer birçok araç dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz oldukça büyük bir araç sistemine sahiptir. Her aracın farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır; Uygun şekilde tasarruf etmeyi düşünmek size uzun vadede önemli bir avantaj sağlayacaktır. Sırada buna göre şerit seçimi var. Her maç mesafe için bir yarışmadır; ideal bir şerit, birçok yararlı unsuru bir araya getiren bir yoldur. 


SUP Multiplayer Racing 2.3.1 Para Hile Apk


Hızlandırıcılar, hile yapmak ve sürüklenmek için atlama platformları veya daha az çarpma içeren bir yol seçmek, kaçmanız için tüm koşullardır. Hepsi tek bir amaç için nitroyu artırmak ve rakipten daha hızlı hızlanmaktır. Önündeki rakibi indirebilen veya arkasındakileri yavaşlatan özel güçlerle gelen araçlar da var. Bu, rakibiniz için bir alay olacak; çıldıracaklar ve oyunu kanlı yapacaklar.


SUP Multiplayer Racing Hile Apk


Yeni ve heyecan verici oynanışıyla "SUP", kendisini birçok çekici özellikle donatmayı unutmuyor. Yoğun yarışın yanı sıra, 3 komik Emoji sistemi üzerinden diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz. Göz kırpması veya küçümseyen bir gülümseme oyunu daha dramatik hale getirecektir. Ek olarak, çekici bir rekabet bahissiz olmayacak. Birincilik kazanabileceğinizden eminseniz, o zaman kendinize en yüksek miktarı koyun, ödül layık kişiye ait olacaktır. 


Sup apk oyun indir Club


Ayrıca oyun, oyun sırasında yeni bir his uyandırmak için birçok zengin deriye de sahip. Hepsinin ayrı bir fiyatı vardır, ancak kişiliğinize uygunsa güzel bir cilt çok pahalı olmayacaktır. Sadece bu değil, istediğiniz ırkı inşa edebilirsiniz. Seviye Editörünü kullandığınızda, rekabetiniz benzersiz, kendi tarzınızda en ilginç olacak. Birlikte eğlenmek için diğer oyuncularla paylaşın. Parçanız yüksek puan almışsa, ondan birçok bonus alırsınız. Ve arkadaşlarınızla rahatlatıcı anların tadını çıkardığınızda, birlikte puanınız için yarıştığınızda ve sıralamaların en üstünde isminizi çağırdığınızda daha eğlenceli olmayacak.


Sup APK hile indir


Oyunda grafik arka planının renkli 3 boyutlu bir tarzda geliştirildiği ve oldukça canlı göründüğü söylenebilir. Karakterin ana sayfadaki ifadesinden yarış sahnesine kadar, animasyon büyüleyici ve parlak ama aynı zamanda çok gerçekçi. Ayrıca otomobilin hareket efektleri ve fiziksel efektleri de yayıncı tarafından hatlardan titizlikle ayrıntılandırılıyor. 


SUP Multiplayer Racing APK Son Sürüm


Sadece makul bir seviyede durmakla kalmıyor, oyun aynı zamanda oyunculara son derece göz alıcı sanal sonuçlar veriyor. Sadece “SUP Multiplayer Racing” in fragmanına bakarak, oyunun yayıncı yayınladıkça 12 yaşın üzerindeki oyuncularla sınırlı olduğundan daha fazla yaşı çektiğini kolayca anlayabilirsiniz. Yalnızca oynanış açısından, bir oyunun "SUP Multiplayer Racing" i geçmesi muhtemelen zordur.


SUP Multiplayer Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hybrid Animals APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar