Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514] 1 Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514] 2 Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514] 3 Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514] 4 Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514] 5 Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [v200514] 6

Hybrid Animals Elmas Hileli MOD APK [200514] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2 hayvan seçin ve oyun onları bir araya getirin! Her melez hayvanın kendine özgü yetenekleri ve güçleri vardır.


Hybrid Animals 200514 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Reklamlar kaldırıldı
Bugün, biyoteknolojinin gelişmesi insan dünyamıza çok yardımcı oluyor. Bilirsiniz, mahsulleri daha iyi verim ve sonuçlarla yetiştirmek. Yeni bir bitki üretmek için farklı türden iki mahsulün transplantasyonu, benzeri görülmemiş bir insani gelişme adımıdır. Ancak iki farklı hayvan arasında nakledilen hayvanlar dünyası için bunu yapmak kolay değil. Hybrid Animals oyununda iki farklı hayvanı tamamen yeni nesil f2 genomları üretmek için karıştırmak son derece basit ve eğlencelidir. Bu eşsiz oyunu merak ediyor musunuz? 


Hybrid Animals v200514 MOD APK


Oyunun dünyadaki milyonlarca bilim insanının fikirlerini aldığı ve hayallerini gerçekleştirdiği söylenmelidir. Herhangi iki hayvanı üreterek, yeni bir hayvan türü yaratmanın ortak bir yanı yoktur. Hybrid Animals, herkes için harika bir bilim kurgu simülasyon oyunudur. Mobil oyun pazarında oyun geliştiricisi Abstract Software Inc tarafından araştırılmış ve yayınlanmıştır. Şimdiye kadar piyasaya sürüldüğünden bu yana, oyun birkaç kez indirildi ve oyuncuların eğlenceleri hakkında iyi bir izlenim yarattı. Oyun, en küçük yapılandırmaya sahip en küçük cihaz dahil tüm cihazlara uygun basit bir tasarıma sahiptir. Oyunun boyutu büyük değil, bu yüzden telefonun hafızasında çok yer kaplayacağından endişelenmeyin. Bu oyunun nasıl olacağından emin değilseniz, oyunun eğlencesini görmek için bu oyunu telefonunuza indirmeyi deneyin.


Hybrid Animals 200514 Elmas Hile Apk


Hybrid Animals oyun dünyasına girerken, insanların ortaya çıkmadığı ilkel zamanlara dönüyorsunuz gibi görünüyor. Hayvanları yarattığınız yeni bir dünya yaratmaya başlayacaksınız. Tanıdığınız tüm hayvanlar da dahil olmak üzere bir hayvan tablosu görünecektir. Beğendiğiniz herhangi bir türe tıklayın. Seçtiğiniz hayvan anneyi temsil edecek ve şimdi o hayvanın yarısını bulalım. Bir hayvan tablosu, nesneler görünecektir. Anne ve baba için hayvan seçmeyi bitirdiğinizde istediğiniz herhangi bir hayvanı seçmek için tıklayın.


Hybrid Animals indir


Şimdi onları eşleştirmeye başlıyorsunuz; f2 doğacak. Bu nesil anne ve babanın özelliklerine ve yeteneklerine sahip olacaktır. Aşağıdaki örneği ele alabilirsin, su aygırını anne olarak seçeceksin ve baba bir dinozor olacak. Sonuç, hipopotamın başı ve dinozorun gövdesi olan bir hayvan f2'dir. Dinozorların gücüne sahip olacak ve su aygırının sakinliğini kazanacak. Bu iki hayvanı birleştirmek, daha iyi bir nesil ve çok daha üstün özelliklerle sonuçlanır. Hiçbir yerde görülmemiş tamamen yeni şeyler getiren üç yeni tür yaratmak için 6 hayvandan yetiştirileceksiniz. Savaşa başlıyorum, hazır mısın?


Hybrid Animals Apk Hile


Üç yeni yaratık yarattıktan sonra, Hybrid Animals oyunu sizi dünyanın ilk oluştuğu zamanki doğanın vahşi ve ürkütücü manzarasına açar. Her zaman öngörülemeyen tehlikelerle dolu bir dünya ile karşı karşıya kalacaksınız. Muhalefetin sizin gibi genetiği değiştirilmiş hayvanlar yaratma gücü de var, bu yüzden etrafınızda dikkatli olun ve çocuklarınıza zarar vermek isteyen hayvanları yok edin.


Hybrid Animals Apk Son Sürüm


Hayvanların kullanabileceği silahlar ve becerilerle savaşın. Size sunulan doğal güçlerden yararlanın ve ondan muazzam bir güç göreceksiniz. İmparatorluğunuzu inşa etmek ve büyük fırsatlara sahip olmak için savaşta tehlikeli ama paralel olacak. 


Hybrid Animals 2021


Düşman tarafının yağma ve silahlarını toplamak için düşmanla savaşın. Ayrıca görevleri iyi tamamlarsanız hayvan yetiştirme şansınız da artar. Hayatta kalma dünyası hiçbir şeye asla tahammül etmez veya tahammül etmez. Pahalı ödülleri ve hayatı geri getirmek için sıkı mücadele edelim!


Hybrid Animals APK 2022


Hybrid Animals, ona bir göz atmanızı ve bunun ilginç bir oyun olmadığını düşünmenizi sağlayan, görülmesi kolay, göz alıcı bir arayüze sahiptir. Ancak oyunun basit tasarımını görmezden gelirseniz, oyunun sunduğu eğlenceye şaşıracaksınız. Oyunun hayvan dünyası, oyuncuları giderek daha fazla öğrenmek ve tanıdık hayvanlardan daha fazla hayvan yaratmak istemeye teşvik eden heyecan verici bir merak uyandırıyor. Bir çocuğu diğeriyle birleştirirseniz, sonuç ne olur? Ayrıca, imparatorluğu inşa etme savaşı da aynı derecede çekicidir. Kaliteli, pürüzsüz grafikler ve ses, oyuncuları bu oyuna daha fazla bağımlı hale getiriyor. Bu oyunu hemen telefonunuza indirin, böylece keşfedebilir ve en iyi eğlence zamanına sahip olabilirsiniz.


Hybrid Animals İndir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun AirFighters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar