Beat Shooter Para Hileli MOD APK [v2.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Beat Shooter Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 1 Beat Shooter Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 2 Beat Shooter Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 3 Beat Shooter Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 4 Beat Shooter Para Hileli MOD APK [v2.2.3] 5

Beat Shooter Para Hileli MOD APK [2.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ritme meydan okuyun, her seviye atladığınızda daha hızlı tempolu parçaların keyfini çıkarın, hiçbir anı kaçırmayın.


Beat Shooter 2.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız VIP Hilesi
  3. Reklamsız

Beat Shooter'daki parçalarla aşırı eğlence. Spontane bir oyun değil ama kendinize güzel melodiler yaratan siz olacaksınız. Oyuncular, oyunda bulunan tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçecekler. Düşen kareleri vurmak için silahını kullan; bir bloğu kaçırmadığınızdan emin olun. Vurduğunuz her gaz için bonus alın, keskin nişancılık becerilerinizle zengin olun.


Beat Shooter v2.2.3 MOD APK


Rastgele müzik keyfi bugünlerde artık bir trend değil. Keskin nişancı yeteneğinizle harika müzikler yapmak, daha önce hiç düşünülmemiş heyecan verici bir şey. Beat Shooter'da oyuncuların görevleri yerine getirmek için tonlarca silah arasından en sevdikleri silahı seçmelerine izin verilir. Her silah türünün farklı müzik nitelikleri getireceğini ve bunların kilidini açma şansının aynı olmadığını unutmamalısınız.


Beat Shooter Para Hilesi


Beat Shooter'daki göreviniz basittir. Sadece en güçlü silahı seçin ve ekranda görünen kareleri kırın. Tabii ki, her şey sırayla yapılır. Sadece küpleri aşağıdan yukarıya ekranda görünen sırayla kırdığınızda puan kazanırsınız. Kırılan her küp size karşılık gelen miktarı getirecektir.


Beat Shooter Altın Hilesi


Basit görünmesine rağmen, çok fazla sabır ve müzik yeteneği gerektirir. Maksimum puanı alırken şarkıları tamamlayabilmek için gerçekten keskin gözler gerekiyor. Oyun, meydan okumayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmekten başka bir şey gerektirmez. Elbette hiçbir bloğu atlamamalısınız ve ihlal ederseniz, o şarkıyı tamamlamadan hemen öldürüleceksiniz.


Beat Shooter VIP Hilesi


Oyun, seçkin şarkılarla size yüksek eğlence sunuyor ve bunlar benzersiz bir ritimle yapılıyor. Ancak Beat Shooter'daki şarkıların keyfini çıkarmak, küpleri nasıl vurduğunuza bağlıdır. Bağımlılık yapan ritimleri tamamen duymak istiyorsanız, oyuncunun hiçbir bloğu kaçırmaması gerekir. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, tempo o kadar hızlı olur ve zorluk önemli ölçüde artar.


Beat Shooter Apk Hile


Oyuncular, zorlu seviyelerde antrenman yapmak için kendilerine meydan okuyabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla oynayabilir ve kimin daha fazla şarkıyı daha karmaşık ritimlerle tamamlayabileceğini görmek için yarışabilirsiniz. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, seviyelerin zorluğu kademeli olarak artar.


Beat Shooter Apk Android Oyun Club


Oyuncular şarkıları mükemmel kombolarla seslendirdiklerinde puanınız katlanarak artacaktır. Ancak bu yüksek becerilerin sayısı sınırlıdır, hızlı bir şekilde ortaya çıktıkları için zamanında yakalanmaları gerekir.


Beat Shooter Apk indir


Ateş etmenin yanı sıra şarkı söylerken yetenekli bir müzisyen ve harika bir keskin nişancı olacaksınız. Oyuncular, yüzlerce harika şarkıya eşdeğer olan Beat Shooter'da birçok seviyeyi geçecek. Her seviyede, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç şarkı olacak ve bunların tümü sıkı bir şekilde küratörlüğünü yapacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz konuya göre bölünmüş yüzlerce şarkı sürekli güncellenecektir.


Beat Shooter Apk Son Sürüm 2023


Görevi gerçekleştirmek için en sevdiğiniz silahı kullanın, birçok silah türü oluşturulur ve her tür farklı bir ses kalitesi verir. Bu oyunda göreviniz basit, ekranda beliren küpleri belirli bir sırada kırmak için silahı kontrol etmeniz yeterli. – Görev basit görünse de çok fazla sabır gerektirir; herhangi bir bloğu kaçırmamalısınız. İhlal edersen ölürsün.


Beat Shooter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Coin Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar