World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325]

Puan: 4.49 (Oylar: 42)
World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325] 1 World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325] 2 World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325] 3 World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325] 4 World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325] 5 World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.325] 6

World Truck Driving Simulator Para Hileli MOD APK [1.325] - Son sürümü android için ücretsiz indirin. Kamyonlara özel ilginiz varsa egzoz sesi sizi rahatlıyorsa oyun tam size göre.


World Truck Driving Simulator 1.325 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyundaki tüm araçları satın almak için yeterli paranız var.
  2. Oyunda gerçek paralı araçların kilidi açıldı.
  3. Sınırsız para hilesi
Büyük kamyonlara karşı özel bir tutkusu olan biri misiniz? Şimdi, her zaman iç tutkunuzu tatmin edecek bir oyun arıyorsunuz. Dynamic Games Ltda'nın yapımcısının size yardım etmesine izin verin! World Truck Driving Simulator adlı bir oyunun piyasaya sürülmesiyle, bu oyunun geliştiricileri, oyuncuların kamyonlara olan tutkularını tatmin etmelerine yardımcı olmak istiyor. Kamyon sürücülerinin hayatı sadece arabaya binmek ve direksiyonu kullanmakla ilgili değil, aynı zamanda arkasındaki ilginç şeylerle de ilgili. Bu oyun tüm ilginç şeyleri keşfetmeniz için bir köprü olacak. Hızla kurun ve kendinize en iyi kamyon şoförü simülatör oyununa sahip olun!


World Truck Driving Simulator v1.325 MOD APK


Kamyonlara özel bir sevginiz varsa, World Truck Driving Simulator oyununu da seveceksiniz. Oyun geliştiricisinin tavsiyesine göre bu, tüm kamyon şoförünün deneyimini içeriye taşıyan bir oyun olacak. İlk girişte, çeşitli kamyon seçenekleri sayesinde bu oyuna aşık olacaksınız. Kendiniz için tercihlerinize uygun bir kamyon seçmek gerçekten harika olacak, değil mi? Brezilya, Avrupalı, Amerikan modelleri gibi birçok ünlü kamyon modeli sizleri bekliyor. Oyun size traktörden diğer araç parçalarına kadar bir seçim sunar. Daha spesifik olarak, arabayı tamamen beğeninize göre yeniden dekore etmenize izin vereceği için oyunun kişiselleştirilmesini sevmeniz gerekecek. Şeklinden renge, kaşe… önceden planladığınız fikre göre uygulanacaktır. Araba en yakın arkadaşınız olacak.


World Truck Driving Simulator 1.325 Para Hile Apk


Tercihlerinize uygun özel bir araç seçtikten sonra, onları kontrol etme zamanı. Kendinize mükemmel bir sürücü olduğunu kanıtlamak için, arabanızı farklı yollardan da almanız gerekecek. Ve bu yolları bulma konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü World Truck Driving Simulator onları sizin için hazırlayacak. Düz yolları kolayca fethetme hissinden, engebeli geçitlerde ve tepelerde arabayı sürmenin heyecanına kadar, onları kontrol ederken birçok farklı duygu hissedeceksiniz. Ve en çok bilmeniz gereken şeylerden biri kesinlikle tehlikeli yollar olacaktır. Bunlar, bir kamyonu çalıştırmak için çok uygun olmayan yokuş aşağı veya toprak yollardaki virajları içerecektir. Kendinizi en iyi sürücülerden biri olarak kanıtlayabilmek için hepsini geçmeye çalışın!


World Truck Driving Simulator 1.325 Kamyon Hile Apk


Ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, bu bir simülasyon oyunudur, bu nedenle özgünlüğün her zaman en üstte olması gerekecektir. Ve World Truck Driving Simulator, bunu çok iyi yaparak mükemmel bir oyun olduğunu da kanıtladı. Oyun üreticilerinin mükemmel bir oyun yaratabilmeleri için bu konuda çok dikkatli çalışmaları gerekiyor. World Truck Driving Simulator apk -- PARA hilesi oyuncunun oyun içinde kamyonuyla yapacağı her şey gerçek hayat arabalarından araştırıldı. Profesyonel kamyon sürücülerinin araştırma ve görüşlerinden çıkan sonuçlardan mümkün olan en gerçekçi oyunu yaratmak mümkündür. Höyüklerin hareketi, kabin içinde askıya alınması, antenlerin piksel hareketi gibi özellikler de dikkate alındı. Hepsi, oyundaki yüksek kaliteli grafiklerle birleştiğinde çok gerçekçi bir oyun yarattı.


World Truck Driving Simulator APK Son Sürüm indir


Ayrıca oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için birçok ilginç özellik de ekliyor. Basitten sofistike sürüşe kadar tüm özellikler, gidonun hassasiyetinin ve çeşitli kontrollerin ayarlanmasından sürücünün kabindeki konumunu ayarlamaya kadar olabildiğince ayrıntılı bir şekilde ayarlanmıştır. İki tip diferansiyel kilidi, motor freni, otopilot, oklar, uyarı, temizleyiciler, yüksek ışık, düşük ışık gibi araç kontrolünü etkileyen temel özellikler de özelleştirilebilir. Ayrıca oyun, oyuncuların deneyimlemesi için dünyanın büyük şehirlerinden birçok oyun haritası da ekliyor. Öyleyse hızlı bir kurulum olmadan ne bekliyorsunuz!


World Truck Driving Simulator İndir (MOD, Para Hilesi / Kilitleri açık Kamyonlar)


Bir önceki android oyun Soccer Super Star APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 42 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar