Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91] 1 Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91] 2 Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91] 3 Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91] 4 Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91] 5 Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.91] 6

Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [1.91] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en iyi internet kafesini inşa edin!


Internet Cafe Simulator 1.91 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Oyuna başladıktan sonra GTU 6 oyunu için lisans satın aldıktan sonra çok para kazanma özelliği olan menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın.)
  2. Daha fazla para kazanmak için oyuna 2. kez girin.
Elbette bir internet kafeye sahip olmak, birçok oyuncunun sahip olmayı arzuladığı bir şeydir. Ancak herkesin böyle bir siberliği açacak kadar parası olamaz ki bu çok zordur. Başarınızı çok fazla şey etkileyeceği için bu kolay olmayacaktır. Öyleyse neden bunu deneyimlemek için oyuna gelmiyorsunuz? İnternet Cafe Simülatörü oyunu, iş için bütün bir siber sahibi olduğunuzda birçok oyuncunun hayallerini gerçekleştirecek olan şeydir. Oyuncular bu oyuna geldiklerinde, bir bilgisayar odası detaylarında çok fazla büyüklük ve özgünlük yaşayacaklar. 


Internet Cafe Simulator v1.91 MOD APK


Internet Cafe Simulator oyununda oyuncunun bu sefer dönüşeceği karakter, şehirdeki bir siber sahibinin imajıdır. Ancak teknoloji büyüdükçe ve insanların yaşamları arttıkça, giderek daha az insan siber dünyaya geldi. Bu, bu işi çok riskli bir şey yapar, ancak imkansız değildir. 


Internet Cafe Simulator 2 Android oyun Club


Ancak yine de birçok risk içerecek ve oyunun başından itibaren sizi iflas ettirebilir. İşletmeniz dilediğiniz kadar olumlu olacak mı? Yoksa baştan sona kaybolan, inşa etmek için çok çaba harcadığınız her şey mi? Cevap size bağlı olacak, başka bir yere değil, kararlarınız her şeyi verecek.


Internet Cafe Simulator Para hilesi


Bu oyun biraz rol yapma oyunu türüne benziyor ancak bir simülasyon öğesi ile birlikte geliyor, bu yüzden çok garip bir his yaratıyor. Bu oyunun başarısına katkıda bulunan bu basit şeylerdir. Bu oyunda, oyuncuların internet kafe modellerini geliştirebilmeleri için bir çok şey yapması gerekiyor. Oynatıcı, Başlangıç ​​ve S-Başlangıç ​​olmak üzere iki mod arasından seçildiğinde başlayın ve her mod farklı özelliklere sahip olacaktır. 


Internet Cafe Simulator Oyun İndir Vip


Oyuncu oyuna başlamayı seçerse, oyundan destek alarak oyuna başlayacak kişinin gelişmesi 10 bin dolar. Ancak oyuncu S-Startup'ı seçerse, oyuncu İnternet Cafe'yi geliştirmek için bankadan on bin dolar daha fazla borç alabilecek. Bu, oyunun başında daha kullanışlıdır, ancak oyuncunun periyodik olarak bankaya geri ödemesi gerekir ve ödemesi biraz zaman alır. Ve oyuncu ödeme yapmazsa, banka oyuncunun İnternet Cafe'sini kapatacaktır.


Internet Cafe Simulator Oyun İndir Club


Oyuncunun İnternet Kafe'si, birçok insanın işe veya oyun oynamaya gittiği, şehrin göbeğinde bir yerde olacak. Ve bu topraklar aynı zamanda oyuncuların inşa etmek için oyun tarafından desteklendiği bir şey. Ama ilk başta, çok dağınıklar ve burada çok fazla çöp var, bu yüzden büyümek istiyorsanız, oyuncuların çöpü temizlemesi gerekiyor. 


internet cafe simulator apk : oyun club


Oyuncular köşede görecekleri bir süpürge alacaklar, onu çöpleri süpürmek için kullanacaklar. Her şey temizlendiğinde, oyuncunun işine başlama zamanı gelmiştir. Bu ev, oyunun oyuncuyu desteklediği yer olsa da, oyuncunun kilidi yalnızca belirli odalar için açılacaktır. Oyuncuların bu ek odaların kilidini açmak için seviye atlaması ve daha fazla para alması gerekir.


Internet Cafe Simulator Hile Apk


Oyuncular ayrıca sahip oldukları her şeyi yönetebilecekleri bir bilgisayar alacaklar. Ancak bunun dışında oyuncunun kullanabileceği başka bir şey olmayacak. Bu nedenle, oyuncunun sunduğu parayı, müşterilerin kullanması için ek bilgisayarlar veya Arcade makineleri satın almak için kullanın. Oyuncular bilgisayarlarını, bilgisayar veya oyun sandalyesi gibi gerekli şeyleri sipariş etmek için kullanırlar. Oyuncuların siberlerini geliştirmek istiyorlarsa satın almaları gereken birçok şey var. Ancak oyuncuların yapması gereken para miktarı çok az, bu yüzden sadece gerekli şeyleri satın alın. Bir bilgisayar gibi aynı kategoride birçok şey olacaktır, birçok farklı konfigürasyon fiyata bağlıdır. Oyuncunun parası için doğru şeyleri seçin ve çevrimdışı olarak en yüksek verimliliği elde edin.


Internet Cafe Simulator APK dayı


Bir müşteri mağazaya geldiğinde ve oyuncunun hizmetinden memnun kalırsa para alacaktır. Müşteriler, oyuncunun İnternet Kafesi hakkında çok sayıda yorum yapacak ve olumlu ya da olumsuz olabilirler. Olumsuzsa, oyuncuların müşterilerini memnun etmek için bunun üstesinden gelmenin yollarını bulmaları gerekir. Ayrıca, oyuncular onlara hizmet etmek için daha fazla şef veya koruma kiralayabilir. Ancak, yalnızca oyuncunun onları işe alacak paradan dolayı çok parası varsa, hiç de ucuz olmayacaktır.


Internet Cafe Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gerçek Çelik Dünya Robot Boks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar