Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 1 Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 2 Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 3 Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 4 Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 5 Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 6 Capybara Rush Para Hileli MOD APK [v1.7.9] 7

Capybara Rush Para Hileli MOD APK [1.7.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun çeşitli engelleri aşmasını ve mümkün olduğu kadar çok kapibara ile seviyeleri tamamlamasını gerektiren sonsuz bir koşu oyunudur.


Capybara Rush 1.7.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Capybara Rush, engellerden kaçmanız ve bitiş çizgisine olabildiğince çok kapibara ile ulaşmaya çalışmanız gereken sonsuz bir koşu oyunudur. Yol boyunca, her seviyeyi tamamladığınızda jeton ve ödüller kazanabilirsiniz. Capybara Rush her yaştan insanı memnun edecek eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.


Capybara Rush v1.7.9 MOD APK


Capybara Rush, TapMen tarafından geliştirilen bir macera oyunudur ve Android'de ücretsiz olarak indirilebilir. Bu ücretsiz oyun, çeşitli ortamları keşfetmenize ve kapibaraları toplamanıza olanak tanır. Oynaması eğlenceli ve harika grafikler içeriyor. Zaman öldürmenin ve sonsuz koşucu deneyiminin tadına varmanın harika bir yolu.


Capybara Rush Para Hilesi


Oyunda güzel kapibaraların kilidini açmanın birçok yolu var. Oyunda daha fazla kapibara toplayarak bunu yapabilirsiniz. Bu şekilde, en çok sevdiğinizin kilidini açabilirsiniz. Renkli bir ortama sahip eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur. Kullanıcı katkılarını bile destekler.


Capybara Rush Altın Hilesi


Kapibaraları seviyorsanız, Capybara Rush'ı seveceksiniz! Bu oyun güzel ortamlar, bağımlılık yapan oyun mekanikleri ve kilidini açabileceğiniz çok sayıda capybara ile dolu. Oyun ayrıca ücretsiz olarak indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarda oynanabilir.


Capybara Rush Elmas Hilesi


Bu kapibara temalı oyunda jeton toplamak, bonus kazanmanın harika bir yoludur. Kapibaraları şımartabileceğiniz kapibara kaplıcasında toplayabilirsiniz. Ayrıca karışıma ördekler, kurbağalar ve bebek kapibaralar eklemek için spa'yı yükseltebilirsiniz. Spalarınızı üç kez bile yükseltebilirsiniz!


Capybara Rush Apk Hile


Oyun, çok çeşitli kapibaralara ve harika grafiklere sahiptir. Capybara Rush, saatlerce oynayabileceğiniz eğlenceli gündelik bir oyundur. Madeni para toplamak, kapibaralarınız için yeni özelliklerin ve görünümlerin kilidini açmanıza olanak tanır.


Capybara Rush Apk indir


Capybar Rush Game'de Engellerden Kaçın, güzel ortamlara ve olağanüstü grafiklere sahip, bağımlılık yapan bir arcade koşucu oyunudur. Oyun bir veya daha fazla kapibara ile oynanabilir ve birden fazla mod arasından seçim yapılabilir. Bonus kazanmak ve hızlandırmak için oyundaki engelleri atlatın.


Capybara Rush Apk Son Sürüm


Bu oyun, bir sonraki seviyeye geçmek için engellerden kaçmanızı ve para toplamanızı gerektirir. Bitiş çizgisine ulaşmak ve madeni para ve ödüller kazanmak için engellerden kaçmanız gereken sonsuz bir koşu oyunudur. Bu oyun basittir, ancak hata yapmak için pek çok fırsat vardır.


Capybara Rush indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Puzzle Gods APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar