CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8]

Puan: 4.57 (Oylar: 7)
GIF
CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8] 1 CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8] 2 CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8] 3 CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8] 4 CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8] 5 CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [v1.74.8] 6

CarX Highway Racing Para Hileli MOD APK [1.74.8] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin ve araba yarışının altın ve para hilesi ile birlikte keyfini çıkarın.


CarX Highway Racing 1.74.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. VIP Kilidi Açıldı
  4. Seviye 100

Hız, birçok insanın sahip olduğu bir şeydir, bu nedenle yarış çok popüler bir spordur. Yarış sadece bir spor değil, "Need for Speed" ve daha fazlası gibi pek çok filme ilham kaynağı oldu. Ama sadece bir spor ve film olarak ünlü değil, aynı zamanda oyuncuların deneyimlemesi için piyasaya sürülen birçok oyunla da ünlü. Pazarda, yarış oyunları her zaman eğlence için ilk tercihtir. Piyasaya sürülen düzinelerce oyun arasından en beğenileni, otantik bir yarış deneyimi sunan CarX Highway Racing'dir .


CarX Highway Racing v1.74.8 MOD APK


Carx Highway Racing, bu oyunun grafikleri söz konusu olduğunda konuşacak çok fazla şey yok çünkü o kadar mükemmel ki. Oyunun yaratıcı ekibi, mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için oyunun grafik parçasında harika bir iş çıkardı. Yine de oyunun bazı küçük grafik hataları olsa da, bunlar çok küçüktür, bu nedenle oyuncuların bu konuda çok fazla endişelenmesine gerek yoktur. Genel olarak, oyuncunun deneyimini sağlamak için nesnelerden ve araçlardan gelen tüm detaylar baştan sona tamamlanmıştır. İster şehir içi ister orman içi olsun, oyunun manzarası oyuncuların deneyimlemesi için aynı tamamlanma seviyesine sahiptir.


CarX Highway Racing 1.74.8 Para Hile Apk


Büyük ağaçlardan oluşan büyük orman, büyük evlerden gelen ışıkların olduğu şehir, oyundaki tüm şeyler çok gerçek ve oyuncuların deneyimlemesi için harika. Oyunun arabalarına atıfta bulunarak, oyuncuların gözlemlemesi için son derece yüksek detaylarla özenle mükemmelleştirildi. Hepsi oyunculara en iyi deneyimi sunmak için mükemmeldir. Oyunun canlı görüntüsü ile birlikte oyunun sesinden bahsetmemek mümkün değil, oyunu yeni bir seviyeye taşıyan da bu. Gaz her hızlandığında motorun çığlık atan sesi, yüzeydeki sürüklenme ve daha pek çok şey çok pürüzsüz. Ses ve görüntüler birbirine bağlandığında, oyunu her zamankinden daha harika yapan şey budur.


CarX Highway Racing 1.74.8 Altın Hile Apk


Oyuna gelince, oyuncular yarışacak çok sayıda aracın bulunduğu otoyollara erişebilecekler. Ayrıca birlikte hareket eden daha birçok araç olduğu için oyunun tehlikesi çok büyük ve oyunu mükemmel bir şekilde tamamlamak zor olacak. Kazanan olmak istiyorsanız, iki şeyde ustalaşmalısınız, yani hız ve teknik. Bu ikisi eksikse, oyuncu kazanamaz, başarılı olmak için ikisine de sahip olmaları gerekir.


CarX Highway Racing 1.74.8 Vip Hile Apk


Oyuncunun varış noktasına ulaştığı yolculukta, oyuncunun onlardan kaçınmanın bir yolunu bulması gereken başka birçok yol vardır. Bir kaza olursa, oyuncunun hızı düşecek ve oyuncunun rakipleri sollama fırsatını değerlendirecek. Oyuncuların ustalaşmak için çok zaman harcaması gerekecek.


CarX Highway Racing 1.74.8 Seviye Hile Apk


Oyuncunun yarış sürecini büyük ölçüde etkileyecek bir faktör var: Polis. Oyuncunun yarış yeri bulvar üzerinde olduğundan, oyuncu için tehlikelidir, bu nedenle polisin oyuncuyu durdurması gerekecektir. Oyuncuya saldıracaklar ve muhtemelen oyuncunun aracını yok edecekler, bu yüzden onlardan kaçınmaya dikkat edin. Diğer oyunlarda oyuncuların polis için endişelenmesine gerek yok ama bu oyun için dikkatli olmazlarsa saldırmayı öğrenecekler. Polisten kurtulmanın iki yolu vardır: Onlardan daha hızlı veya onları yok et, ama her iki durumda da oyuncuya saldırmak için geri gelecekler.


CarX Highway Racing apk oyun indir Club


Bu mod, oyuncuların daha önce oynadığı veya filmlerde gördüğü klasik araba yarışlarına benzer. Oyuncunun bu rejime katılırken hedefi çok basittir, bitiş çizgisine ilk ulaşan olmaktır. Oyuncular 6 farklı araçlık yarışa katılacak ve sadece bir kişi kazanabilecek. Oyuncu, rakibinin aracını yok etmek gibi kazanmak için her şeyi yapabilir.


CarX Highway Racing Son Sürüm Apk indir


Oyuncular bu moda geldiğinde, hız artık her şey değil. Bunun yerine, oyuncunun kazanmak için gördüğü tüm arabaları yok etmesi gerekiyor. Oyun, oyuncunun rakibin aracını veya polis araçlarını imha etmesini gerektirir ve oyuncunun kazanmak için gereken sayıya ulaşması gerekir. Bu modda, hız herkes için belirleyici faktördür ve zaferin anahtarı olacaktır. Oyuncunun sadece saat ibreleri yeşil alana her gittiğinde hızlanmak için düğmeye basması gerekir.


CarX Highway Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Johnny Trigger APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar