Road of Kings Mega Hileli MOD APK [v2.5.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Road of Kings Mega Hileli MOD APK [v2.5.7] 1 Road of Kings Mega Hileli MOD APK [v2.5.7] 2 Road of Kings Mega Hileli MOD APK [v2.5.7] 3 Road of Kings Mega Hileli MOD APK [v2.5.7] 4

Road of Kings Mega Hileli MOD APK [2.5.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular bu oyunda iki ana oyun tarzı bulacaklar: bir krallık inşa etmek ve güçlü bir savaşçı ekibi kurmak.


Road of Kings 2.5.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Sınırsız Beceri Kullanımı (Otomatik Önerileni Kullan)
  3. Her Zaman Kritik
  4. VIP Hilesi. 17 Etkinleştirildi (Bazı avantajlar çalışıyor)

Road of Kings, oyuncuları devralacağınız ve farklı savaşlarla yüzleşeceğiniz geniş bir krallığa getiriyor. Verimliliğini artırmak için yeni binalar inşa edebilecek ve mevcut binaları yükseltebileceksiniz. Aynı zamanda, otomatik dövüş savaşları, oyuncular adına etkileyici istatistikler ve beceri taktikleri gerektiriyor ve karakterler maçtaki boşluğu dolduracak.


Road of Kings v2.5.7 MOD APK


Road of Kings'te oyuncular, güçlü güçleri ve etkileyici becerilere sahip kahramanları olan bir krallığın başı olacak. Krallığı büyütmek için zaman harcayacak ve getirebileceği faydaları elde edecek ve farklı kalkınma stratejilerini uygulayacaksınız. Aynı zamanda, düşmanlara karşı savaşlar kaçınılmazdır, bu nedenle herhangi bir oyuncunun avantajını yaratmak için gücünü dikkatli bir şekilde hazırlaması gerekir.


Road of Kings Para Hilesi


Oyuncular bu oyunda iki ana oyun tarzı bulacaklar: bir krallık inşa etmek ve güçlü bir savaşçı ekibi inşa etmek. Krallığın birçok farklı binası olacak ve onların ilgilenmeniz gereken belirli rolleri olacak. Özellikle krallık daha önce inşa edildi ve sizin göreviniz onun mümkün olan en olumlu yönde gelişmesine yardımcı olmak. Ayrıca ulaşabileceğiniz binalar zamanla yükseltilebilir.


Road of Kings Beceri Hilesi


Road of Kings'i deneyimlediğinizde, bu oyunun getirdiği görevlerden gözünüzü alamayacaksınız. Görevler genellikle belirli bir işi veya üstesinden gelmeniz gereken zorlu savaşları gerçekleştirme gereksinimleridir. Ayrıca inşaat görevleri için oyundaki bina mekaniklerini öğrenebilecek ve bunları gelişim hedefleri olarak görebileceksiniz. Elbette kale gibi diğerlerini etkileyen önemli yapılar olacaktır.


Road of Kings Hile Apk


Bir grup savaşçı bulabilir ve onları savaş alanında farklı yerlere götürebilirsiniz. Aynı zamanda, uzun menzilli ve düşük sağlığa sahip karakterler diğerlerinin arka sıralarında olmayacağından, konumlarını özelliklerine ve uygun saldırılara uyacak şekilde özgürce ayarlayabilirsiniz. Ayrıca otomatik olarak çalıştırıldığında savaş üzerinde çok fazla etkiniz olmayacak ve her karakterin becerilerini aktif hale getiren siz olacaksınız.


Road of Kings Apk indir


Otomatik saldırılar, karakterin sahip olduğu mana miktarını dolana kadar artıracaktır ve koşul dolduğunda beceriyi etkinleştirmek için bir karakterin portresine dokunmanız gerekir. Aynı zamanda, bazı durumlarda, koruyucu efektler oluşturmak, saldırmaya devam etmek için karakteri uzun bir mesafeye itmek ve diğerleri gibi bazı beceriler, oyuncular için ilginç stratejiler ve avantajlar yaratır. Karakterin yetenek aktivasyonunun sırasına siz karar vereceksiniz.


Road of Kings Apk Dayı


Road of Kings'te savaşları deneyimledikçe ekibinize eklemek için yeni takım arkadaşları bulabilirsiniz. Her karakterin, takım arkadaşlarını korumak ve düşmanlar tamamen yok olana kadar saldırmak gibi farklı rolleri vardır. Aynı zamanda bu bir strateji oyunudur, bu nedenle yeni güçler bulmak esastır ve oyun, erişebileceğiniz ve onlar hakkında ilginç özellikler öğrenebileceğiniz bir karakter sistemine sahiptir.


Road of Kings Apk Son Sürüm


Oyuncular, kontrol ettikleri karakter hakkında özel bilgiler bulabilecekler ve her birinin gelişiminiz üzerinde olumlu etkileri olan bir lejyon becerisi var. Ek olarak, istatistiklerini geliştirmek ve güçlü silahlar donatmak için onları seviyelendirmeniz gerekecek. Bu mekanizma oyuncular için anlaşılabilir ancak uygun bir stat ve silah kalitesine ulaşmaları çok zaman alacak. Dolayısıyla bu, oyuncuların görmezden gelemeyeceği bir deneyim.


Road of Kings indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Robot Strike 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar