Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242] 1 Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242] 2 Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242] 3 Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242] 4 Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242] 5 Ludo King Mega Hileli MOD APK [v7.7.0.242] 6

Ludo King Mega Hileli MOD APK [7.7.0.242] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu mobil sürüm aynı zamanda onu daha yeni ve modaya uygun hale getiren birçok benzersiz özellik ekler.


Ludo King 7.7.0.242 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mod Menüsü
  2. Her Zaman Altı (Yalnızca Klasik Mod ile ÇEVRİMDIŞI olarak çalışın)
  3. Her Zaman İki (Yalnızca Klasik Mod ile Yalnızca ÇEVRİMDIŞI modunda çalışın)
  4. Temanın Kilidini Aç (Görsel)
Ev oyunlarının çok popüler olduğu günümüzde. Bu öldürme zamanı gibi oyunlar oldukça rekabetçidir, ancak yine de içsel eğlencelerini korurlar. İnsanlar bunlara genellikle tahta oyunları diyor. Tür hızlı bir şekilde gelişti ve çeşitli kurallara ve güzel formlara sahip birçok oyun ortaya çıkardı. Ludo King, oldukça eski oynayabilen ancak şu anda oyuncular tarafından hala zevk alan bir oyundur. Bu mobil sürüm aynı zamanda onu daha yeni ve modaya uygun hale getiren birçok benzersiz özellik ekler. 


Ludo King v7.7.0.242 MOD APK


Bu oyundaki görüntülerin artık çok tuhaf olmadığını görebilirsiniz. İnce bir kişiyseniz, onu tanıyabilirsiniz. Bu, Parcheesi oyununun başka bir versiyonudur. Oyundaki görseller atın görüntüsünü değil sadece işaretli notaları kullanır. Google Haritalar'da kullanılan işaretleyicilere benziyorlar. Simge tasarımındaki minimalizm, görmeyi ve anlamayı kolaylaştırır. Ayrıca 4 renk mavi, kırmızı, yeşil ve sarı ile pano basitleştirilmiştir. Bu minimalist tasarımla oyuncular parçalarının nerede olduğunu anlar. Ayrıca, durumu belirlemeyi ve ülkelerin takip etmesini planlamayı kolaylaştırdılar.


Ludo King APK Hile


Figürün ayrıca maça katılan oyuncuları temsil eden dört avatarı olan dört köşesi vardır. Oyunun zarları bu avatarlarda belirli bir sırada görünecektir. Oyuncunun sırası geldiğinde zar, o kişinin Avatar'ında görünecektir. Bu sayede sıralarını asla unutmayacaklar. Kaydırma efekti de oldukça pürüzsüz. Oyun 2D grafik platformunda sunulmasına rağmen yine de oyuncuları sıkmıyor.


Ludo King PARA Hilesi


Ludo King, Parcheesi'nin basitleştirilmiş bir versiyonudur, bu yüzden kuralları oldukça basittir. Aynı renkten dördü ile gösterilen dört parçadan oluşan bir takımı kontrol edeceksiniz. Her seferinde zarınızı kullanma sırası sizde. Mükemmel taraftaki nokta sayısı, atabileceğiniz adımların sayısını gösterecektir. Satranç tahtası daire şeklinde tasarlanacaktır, bu da tam olarak bir tur atmanız ve başlangıç ​​noktasına geri dönmeniz gerektiği anlamına gelir. Eve vardığınızda eve girebilir ve hedef olarak sayabilirsiniz. Oyuncunun görevi, dört taşını eve erken getirmektir. Sırayla en hızlıdan en yavaşa doğru sıralanır.


Ludo King zar hilesi


İlk oyuncular bilgisayara karşı bir maça katılabilir. Bu maçlar oldukça kolaydır çünkü rakibiniz oldukça düşük bir seviyede önceden programlanmıştır. Genel olarak, uzandığınız ve maça katılmak için yeterli arkadaşınız olmadığı için sadece çocuğunuzla oynamalısınız. Bu mod çevrimdışı oynamak için kullanılabilir, böylece cihazınızı istediğiniz yere götürebilir ve yine de sıkılmamak için oyun oynayabilirsiniz. Diğer bir mod ise Çevrimiçi Çok Oyunculu moddur. Oyuncular bu moda giriş yaptığında, dünyadaki diğer birçok oyuncuyla yüzleşmeniz gerekecek. İnternet üzerinden birbirlerine bağlanacaklar ve birlikte eğlenceli bir maç yaşayacaklar.


Ludo King hile indir


Arkadaşlarınızla oynamanıza izin veren iki mod vardır: Yerel Oyuncu ve Arkadaşlarla Oyna. Yerel Oyuncu ile, oyuncuların aynı wi-fi ağını kullananlarla maça katılmalarına izin verilecektir. Arkadaşlarla Oyna modunda, oyuncular arkadaşlarını aynı odaya davet edebilir ve bir maç başlatabilir. Bu modu gerçekleştirmek için yeterli dört oyuncunuz olduğundan emin olun. Bu çekici oyun modlarına ek olarak, tahtayı farklı tema türleriyle de özelleştirebilirsiniz. Doğa, Mısır, Disko / Gece modu,… Deneyiminizi artırmak için sürekli güncellenecektir.


Ludo King Hile


Oyun boyunca duygularınızı ifade etmeniz gerekecek. Bunun gibi ilginç bir oyunda, emojiyi kullanmak eğlendiğinizi göstermek için en iyisidir. Ancak bazen böyle rekabetçi bir oyunda birkaç zorluk oyunu çok daha ilginç hale getirebilir. Avatarınıza tıklamanız yeterlidir, bir iletişim kutusu görünecektir. Sadece üzerine tıklayın ve sohbetiniz balonda görüntülenecektir. Bir meydan okumanın galibi olmanız durumunda, bu duygu son derece mutlu olacaktır.


Ludo King İndir (MOD, Her Zaman Altı / Kilit Açma Teması)


Bir önceki android oyun Standoff 2 Case Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar