Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1] 1 Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1] 2 Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1] 3 Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1] 4 Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1] 5 Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [v1.20.1] 6

Shadow Fighter 2 Para Hileli MOD APK [1.20.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beş farklı kahramanla kahraman karakterini seçerek savaşa katılın.


Shadow Fighter 2 1.20.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Para Hilesi. 500.000 altın ödül
  5. 10.000 deneyim ödülü
Shadow Fighter 2, sadece bir ninja dövüş oyunu değil, her oyuncunun kaçırmaması gereken bir aksiyon rol yapma oyunu olacak, ancak bu oyunda çok şey başarabilirsiniz. Oyuncular, orman veya çöl gibi her seviyede geliştirilmiş birçok farklı alanda maceraya atılmak için karakteri kontrol edecekler. Kahramanca güçler kullanarak, dalga dalga zombileri veya birden fazla patron canavarı yen. Her savaş en şiddetli çatışma olacak. Birçok seviye boyunca, gücünüz artacaktır.


Shadow Fighter 2 v1.20.1 MOD APK


Shadow Fighter 2 oyununda, oyuncular benzersiz güçlere sahip kahramanlar olacak, siz dünyayı canavarların istilasından kurtarmak için nihai kurtarıcı olarak. Beş farklı kahramanla kahraman karakterini seçerek savaşa katılın. Bunlar üç ninja, at şövalyesi ve son olarak bir din adamı. Gölge savaşçısı gibi, gölge savaşçısı iki de güçlü yeteneklere sahiptir. Fakat oyunun başlangıcındaki güç çok fazla seviyeden geçemiyor, bu yüzden onu her geçen gün yükseltmeniz gerekiyor.


Shadow Fighter 2 Para Hilesi


Shadow Fighter 2 size karşı koyamayacağınız birçok “sürpriz” getirecek. Her şiddetli savaş birbiri ardına gelir ve size dinlenmeniz veya iyileşmeniz için zaman bile vermez. Bu bir artı ama aynı zamanda birçok heyecan verici savaş söz konusu olduğunda bir dezavantaj. Oyuncular, geçmek için 150'den fazla resmi seviyeye eşdeğer yüzlerce zorlu savaştan geçmek zorunda. Bu kadar çok savaşla karşılaştığınızda cesaretiniz kırılmasın. Gücünüzü geliştirmeniz için bir fırsattır.


Shadow Fighter 2 Atış Hilesi


Ormanlar veya zindanlar gibi farklı ortamlarda gerçekleşen şiddetli savaşları kolayca bulun. Bu oyuna gelirken bu tür savaşları yaşamak kaçınılmazdır. Kolaydan son derece zora kadar 3 temel oyun modunda 150'den fazla resmi savaş yaşayacaksınız. Oyun modu seçimi sahip olduğunuz eşyaların yanı sıra yeteneklerinize de bağlıdır fakat zordan zora modlarda düşmanlar son derece agresif olduğu için gücünüzü ölçmenizi tavsiye ederim.


Shadow Fighter 2 Hile Apk


Ancak bu modlarda savaşma fırsatınız varsa hiçbir savaşı atlamayın. Shadow Fighter 2'deki yüzlerce resmi savaşın yanı sıra çeşitli küçük görevler de gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu, görevi İnternet desteği olmadan gerçekleştirebilmeniz için çevrimdışı bir oyundur. Günlük görevleri tamamlarken, kalifiye olursanız, resmi savaşlarda yardımcı olan diğer birçok değerli eşyayı geri getirebilirsiniz.


Shadow Fighter 2 Apk indir


Silahları desteklemeden savaşamazsınız; Bu oyuna katılırken emin olduğum şey bu. Çıplak elle hiçbir kahraman, canavarları veya küçük zombileri yenemez ve belirli bir silah veya strateji olmadan onlara yaklaşamazsınız bile. Bu nedenle, tehlikeli savaşlara girerken uygun silahı seçin. Daha ilk adımdan güçlü saldırılar yapın ve canavar dalgaları gönderin.


Shadow Fighter 2 Apk Son Sürüm


Shadow Fighter 2'de yan görevleri tamamlarsanız veya bir tanıtım videosu izlerken onu alırsanız beş kahraman karaktere sahip olma şansı. Herhangi bir çaba sarf etmeniz gerekmediğinde bu basit fırsatları kaçırmayın. Hatta videoyu izlerken daha gelişmiş silahların kilidini de açabilirsiniz. Sadece birkaç dokunuşla cephaneliğinizi büyütün veya dükkandan daha fazla teçhizat veya silah satın alabilirsiniz. Savaşlara başlamadan önce yeterince silah kuşandığınızdan emin olun.


Shadow Fighter 2 indir (MOD, Mega Menu)


Bir önceki android oyun State Connect Traffic Control APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar