Ice Scream Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ice Scream Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Ice Scream Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Ice Scream Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Ice Scream Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.4] 4

Ice Scream Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Evil Ice Cream Man'in efsanevi anlatısının dünyasına geri dönün, ancak bu sefer onun dondurma fabrikasından sorumlu olacaksınız.


Ice Scream Tycoon 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.
Ice Scream Tycoon oyununda kötü şöhretli Keplerian Ice Scream kötü adamı Rod Sullivan, sizi kaçırdı ve köleliğe zorladı. Bu zaman kaybettiren oyunun amacı, J'yi kovalamak ve çocukları obez yapmak gibi şeytani işine devam ederken Rod Sullivan'ın fabrikasını çalışır durumda tutmaktır. Hiç korkma ama; Mini Çubuklar size yardımcı olmak için burada. 


Ice Scream Tycoon v1.0.4 MOD APK


Bu zaman kaybettiren Ice Scream Tycoon, Rod Sullivan'ın dondurma fabrikasını geliştirmek ve ek Mini Çubuklar satın almak için kullanılabilecek para ve mücevherler karşılığında dondurma üretmenizi sağlıyor. Rod Sullivan fabrikaya uğrayabilir, gözünü ondan ayırma. Sonuç olarak, verimlilik hızla artacak ve kaynaklar eskisinden daha erişilebilir olacaktır.


Ice Scream Tycoon Para Hilesi


Bu, Ice Cream Saga'ya dayanan bir oyundur. Oyunda Rod'un hizmetkarı oluyorsunuz. Her zaman centilmen olan Rod, oyunun başında kimliğinizi sorar. Ama adın, tüm isimler gibi, Rod'a sıkıcı geldiği için sana "Genç" demeyi tercih etti. 


Ice Scream Tycoon Altın Hilesi


Daha sonra, serideki önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncu Rod'un fabrikasını onarmakla görevlendirilirken, Rod J. ve arkadaşlarının peşine düşer. Mini Çubuklar, tesisin çalışmasına yardımcı olmak için kullanılabilir.


Ice Scream Tycoon Elmas Hilesi


Ice Scream Tycoon, dondurma yapmak ve Rod'un fabrikasını genişletmek ve ek Mini Çubuk satın almak için kullanılabilecek altın ve değerli taşlar gibi oyun içi para kazanmak için gereklidir. Rod, işlerin nasıl ilerlediğini görmek için fabrikasını beş dakika boyunca her saat başı kontrol etmeyi planlıyor. 


Ice Scream Tycoon Hile Apk


Bu süre boyunca, Mini Çubuklar için kaynaklarda bir artış mı yoksa enerjide bir artış mı alacağınızı ortaya çıkaracak ve fabrikanın çıktısını hızlandırmanıza ve elde etmenize olanak tanıyan bir döndür ve kazan oyununa erişebileceksiniz. kaynakları daha hızlı Okunuz ona dokunursa, öfkeli bir Çubuk sembolü daha da sinirlenir, çevresindeki her şeyi dondurur ve fabrika çıkışını yavaşlatır.


Ice Scream Tycoon Apk indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Kingdom Wars2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar