Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0] 1 Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0] 2 Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0] 3 Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0] 4 Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0] 5 Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [v3.2.0] 6

Paper.io 2 Mega Hileli MOD APK [3.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun Paper.Io 2'deki en önemli görevi hala araziyi olabildiğince geniş işgal etmeye çalışmaktır


Paper.io 2 3.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Herkesi Öldür  || Düşmanlar otomatik olarak ölmeye devam eder
  2. Godmode  || Ölmezsin
  3. Donmuş Düşmanlar  || Düşmanlar hareket etmeyi bırakır (sadece bir yönde kayarlar)
  4. Kolay Cilt Kilidi Açma  || Daha Kolay Cilt Kilidi Açma (Hızlı İstatistikler Artırır)
  5. Reklam Yok  || Satın Alınan Reklam Yok (Otomatik Etkinleştirildi ve menünün bir parçası değil)
Paper.io 2 - io oyununun çevikliğini ve çekiciliğini seviyorsanız, VOODOO veya Playgendary gibi prestijli stüdyoya bakabilirsiniz. Aslında, io oyunlarının birçok karmaşık çeşidi vardır, ancak bunların çoğu, oyunun içerik açısından geliştirilmesinin zor olması ve yalnızca grafikleri iyileştirebilmesidir. Ama aslında, onu bir RPG'ye sokmaya çalışan birçok üretici var. 


Paper.io 2 v3.2.0 MOD APK


Kullanılamayacak kadar karmaşık oyunlardan bahsetmiyoruz, sadece VOODOO'nun en son ürünü olan Paper.Io 2'yi tartışıyoruz. Ondan önce son derece başarılı bir sürümü vardı, bu yüzden platformdu. Bu oyun için donanım yazılımı. Her iki parçanın da Google Play'de 10 milyon indirmeye ulaştığı için çekiciliğini görebiliriz. Ana akım olmayan indirme siteleri bile bu kadar büyük indirmeler elde etti. 


Paper.io 2 Hile Apk


Oyunun 1. Bölümü, yeni bir interaktif yol yarattıklarında bu oyunu son derece başarılı bir şekilde kullanıyor. Ayrıca renkli grafikler ve akıcı oynanış da birçok oyuncuyu bu konuda mutlu ediyor. Bu 2. bölüm, eski bölümün arka planına göre yeni geliştirmelere sahip olacaktır. Bu, tüm sinir bozucu oyuncuların üstesinden gelecektir. Temel olarak, Bölüm 1'in oynanışının tüm önemli bölümünü değiştirir, bu nedenle yeni bir sürüme bölünür.


Paper. io 2 Apk Oyun İndir Club


Temel olarak, oyun ilkiyle aynıdır, ancak farklı varyasyonlar vardır. Oyuncunun Paper.Io 2'deki en önemli görevi hala araziyi olabildiğince geniş işgal etmeye çalışmaktır. Oyuna başladığınızda size çok küçük bir kağıt parçası da verilecek. Ancak ilkinden farklı olarak, dört yönlü bir navigasyonda hareket etmiyorsunuz. Bu, yalnızca ekrana dokunmanız ve seçtiğiniz çizgileri çizmeniz gerektiği anlamına gelir, ancak çizdiğiniz sınırları resmi bir bölgeye çevirmek için ana kağıt parçasına döndüğünüz sürece. Ancak acele etmeyin, çünkü diğer insanlar da kendi bölgelerine dönüşmek için sizin bölgenize bir sınır çizebilecekler. Bunun yanı sıra yolda, dokunmak için geri dönmezseniz, diğer insanlar onu kaybeder.


Paper.io 2 ölümsüzlük hilesi


Bu ekranda hala çok renkli bir oyun gösteriliyor ve her kağıt parçası üzerinde oyuncunun adı farklı bir renkte. Ayrıca oyunda, oyundaki en büyük bölgeye kimin sahip olduğunu görmek için bir sıralama verilir. Üstelik ilk bölümden farklı olarak, kare ile sınırlandırılacaksınız, bu sefer her şey pürüzsüz olacak. çok daha fazlası. Kendinize ait bir nesne çizmek ve başkalarının hayranlık duymasına izin vermek istiyorsanız, neden bu oyuna başlamıyorsunuz?


Paper.io 2 İndir (MOD, Kilitsiz / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Evoland 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar