Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49] 1 Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49] 2 Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49] 3 Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49] 4 Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49] 5 Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [v1.49] 6

Pro Pool 2022 Hileli MOD APK [1.49] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, bilardo maçlarının kurallarına ve mekaniğine kolayca erişebilecek ve birçok zorluktan geçerken becerilerini artırmaya başlayacaklar.


Pro Pool 2022 1.49 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Paralı bölümlerin kilitleri açıldı.
Pro Pool 2022, oyunculara birçok bilardo mücadelesini deneyimleme ve farklı modlarda rakiplerle yüzleşme şansı yaratır. Oyun, tercihlerinize göre özgürce seçebileceğiniz birçok bilardo kuralını bir araya getiriyor. Aynı zamanda kuralların değişmesiyle birlikte farklı şekillerde bilardo masaları da görüyor ve zorlu turnuvaları da ihmal etmiyorsunuz.


Pro Pool 2022 v1.49 MOD APK


Bilardo tutkunuysanız, birçok maç çeşidini deneyimleyebileceğiniz Pro Pool 2022 sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Farklı oyun modlarına kolayca alışabilirsiniz ve zorluklar giderek oyuncunun becerisini gerektirecektir. Aynı zamanda, oyunun kontrol mekanizması tamamen oyuncu tarafından erişilebilir durumda ve elbette, nelerin gösterildiğini dikkatli bir şekilde gözlemlemeniz gerekecek.


Pro Pool 2022 Para Hilesi


Oyuncu bilardo sopasını hareket ettirecek ve vurmak üzere olduğunuz topun etrafında hareket ettirecek; elbette bir yön unsuru olacaktır. Spesifik olarak, oyuncu topun gitmesi beklenen yönü bulacak ve deliğe mutlak bir hassasiyetle çarpmasına yardımcı olacaktır. Tabii ki, bu faktör bilardo oyunlarında sıklıkla görülür ve her bilardo vuruşunun doğruluğunu artırmaya yardımcı olur. Ancak her vuruşun doğruluğunu belirleyen başka birçok faktör olacaktır.


Pro Pool 2022 Hile Apk


Oyuncular Pro Pool 2022'ye katıldığında, pek çok heyecan verici ama aynı derecede zorlu oyun modları bulmak kesinlikle mümkün. Hızlı bir şekilde maça başlayabilir ve ilk hamleleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda, her vuruş, oyuncunun isteklerini tam olarak karşılayabilecek yönlere sahip olmak için belirli bir kuvvet ve yön ayarı gerektirir. Ayrıca yön çizgilerine de dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bunlardan biri beyaz topun yönüne sahip. Becerilerinize güvenmiyorsanız, katılmak için kolayca farklı rakipler bulabilirsiniz. Oyuncular kolayca farklı AI rakiplerini bulacak ve mevcut becerilerine bağlı olarak onları beş zorluk seviyesine bölecekler. Aynı zamanda, zamanla deneyiminizi artırabilecek ve düşmana avantaj sağlamak için sürekli olarak bilardo oynamaya devam edebileceksiniz. Yeteneklerinize güvendikten sonra, farklı turnuvalara katılabilirsiniz.


Pro Pool 2022 Full Apk


Turnuvada deneyimlediğiniz oyun tarzı tamamen değişmeyecek, ancak zorluk muhtemelen daha yüksek olacak. Farklı becerilere sahip birçok rakiple karşılaşacak ve birçok turdan geçeceksiniz; Bu, oyuncuların üstesinden gelmek için becerilerini sürdürmeleri gerekeceğinden tamamen anlaşılabilir bir durumdur. Aynı zamanda, etkileyici bir toplam puan için herkes her turda çok fazla puan kazanmayı bekleyebilir. Elbette, bilardo atışlarının hiçbirinden gözünüzü alamayacaksınız.


Pro Pool 2022 Apk indir


Pro Pool 2022'de bulduğunuz temel bilardoların yanı sıra, oyuncular bu oyunda başka bilardo kurallarını da bulabilirler. Bir seviyeye girmek üzereyken, oyun bilgi bulmak ve doğru seçimi yapmak için birçok tür sağlayacaktır. Bu kurallar aynı zamanda size yeni ve özel deneyimler sunar, çünkü birçok farklı bilardo masası şekliyle birlikte kullanılır. Gerçekten de, bu faktörü göz ardı edemezsiniz.


Pro Pool 2022 Apk Son Sürüm


Bazı kurallar bilardo masasını yeniden şekillendirmenize izin verir ve dikdörtgenlerin yanı sıra kare, altıgen, L ve daha pek çok heyecan verici şekil vardır. Temel şeklin yanı sıra, oyuncular farklı tahta şekillerini oynarken yeni mekaniklere uyum sağlamak için zaman alacaklar. Elbette değişen şekiller taktikleri de değiştireceği için bu oyunda yeni şutlar bulma şansına sahip olacaksınız.


Pro Pool 2022 indir (MOD, Unlocked)


Bir önceki android oyun Zombie Offroad Safari APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar