Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

Steampunk Tower 2 Para Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Alternatif Steampunk evreninde ücretsiz olarak kurulan eşsiz bir kule savunma oyunudur.


Steampunk Tower 2 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Sınırsız Kaynak Hilesi

* Harcadığınızda artar

Modu kullanmadan önce öğreticiyi atla

"Hey, düşman her taraftan geliyor, tüm kuvvet, lütfen silahlarınızı yükseltin ve birlikte şiddetli savaşlarla yüzleşmek için savunmanızı yükseltin" - bu, popüler kule savunma oyunu Steampunk Tower'dan gelen güçlü bir çağrıydı. Bir zamanlar web versiyonunda çok başarılı olan ünlü oyun, şimdi oyun geliştiricisi "TOO DreamGate" daha yeni bir görünüm ve daha modern savaşlarla mobil platformda yeniden inşa edildi. Steampunk Tower'ın ilk bölümü, oyun şirketine Google Play'de bir milyondan fazla indirmenin yanı sıra birçok olumlu yorum getirdi, bu yüzden bu makalede Steampunk Tower 2 savunma oyununa bir göz atalım  burada yeni bir şey var mı?


Steampunk Tower 2 v1.1.4 MOD APK


Oyunun ilk bölümünde olduğu gibi, Steampunk Tower 2, zaman içinde yükseltilmiş ateş gücünü kullanarak her iki taraftan düşman birliklerini geri püskürtmek gibi tanıdık bir görevi sürdürüyor. Oyun kurgusu ve dövüş tarzı ilk bölüme göre pek değişmedi; her aşama, önemli sayıda düşmanı yok ederken, temel olarak kule inşa etme, silah donatma ve biriktirme sistemiyle bunları yükseltme aşamasından geçmelidir. 


Steampunk Tower 2 Hile Apk


Ancak bu oyunun 2. bölümünde biraz farklıydı. Artık eskisinden daha uzun bir kule inşa edebileceğinize göre, Steampunk Tower 2'deki dövüş makineleri daha çeşitli, sağlam ve daha modern bir şekilde geliştirildi. Sadece geleneksel Roket silahlarını kullanmak yerine kıvılcım çıkaran silahlar ve bir düzineden fazla başka süper silah var.


Steampunk Tower 2 Para Hilesi


Üstelik düşman takımı da sayı olarak daha güçlü ve teknoloji açısından daha gelişmiş, ancak zayıflık hala var, sadece akıllıca bir taktik, kuleniz hala ayakta kalacak. Şu anda, çeşitli seviyelerden patronlar da "TOO DreamGate" tarafından daha yeni, daha görkemli ve biraz korkutucu bir şekilde çizildi. Ayrıca taretlerinizi vergi tutarı üzerinden yükseltebilirsiniz, daha spesifik olarak vergi, oluşturduğunuz şehrin bulunduğu semtlerdeki binalardan gelir. Bu aynı zamanda şiddetli savaşlardan sonra kuleyi yeniden inşa etmek veya yeniden modellemek için de kullanışlıdır. 


Steampunk Tower 2 Kaynak Hilesi


Ayrıca Etherium, bu oyunda bahsedilen bir başka değerli kaynaktır, dövüş yoluyla veya belirli miktarda altın takası ile elde edilir ve şehre yükseltmek için bu materyale ihtiyacınız vardır. Şehir ne kadar güçlüyse, teknoloji ve silahlar o kadar geliştirilecek, dev makinelerle yapılan savaşlar sizin için çok zor olmayacak. Ve son olarak, bir maç için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmadan ödüller almanızı sağlayan kendi kendine savaş özelliği, artık daha önce geçtiğiniz seviyeler sayesinde kaynaklar daha hızlı kazanılacak.


Steampunk Tower 2 Elmas Hilesi


Steampunk Tower 2, temel bir aralıkta belirli sayıda düşmanı görmenize izin veren klasik 2D grafikler temelinde hala tasarlanmıştır. Maçtaki efektler ve görüntü kalitesi iyileştirildi ve önceki versiyona göre biraz daha çekici. Rakip ordunun hareketleri, sayısal doğu gösterildiğinde net bir şekilde tasvir edilmiştir. Ayrıca oyundaki karakterler, modern savaş unsurları ile harmanlanmış 80'li yılların tarzında detaylandırılmıştır. Hepsi, web sürümünde bir süreliğine kült bir strateji oyununa kıyasla oldukça makul bir genel oluşturur. Savaş şiddetinin hayranıysanız, "Steampunk Tower 2" gerçekten tam size göre bir oyun.


Steampunk Tower 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Dot n Beat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar