Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7] 1 Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7] 2 Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7] 3 Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7] 4 Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7] 5 Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [v3.6.7] 6

Dead Ahead Zombie Warfare Para Hileli MOD APK [3.6.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombileri yok etmeye paralel olarak yol bariyerini kırmak için karakterleri kullanmalısınız.


Dead Ahead Zombie Warfare 3.6.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi, altın hilesi. Harcadıkça artar.
  2. Karakter hilesi.Yeterli paranız olmasa bile karakter satın alın.
Zombie oyunlarından söz eden uzman bir oyuncu, genellikle bir Zombi ordusuyla eşleşmeleri tasavvur eder. Her zaman yakınlaşmaya çalışırlar, oyuncuların gevşemesini beklerler ve sonra oyuncuları yakalayıp canlarını alırlar. Evet, Zombie oyun türü olağanüstü derecede yoğun ve oyuncuların gözünde asla modası geçmiş olmayacak. Ve görmezden gelmemeniz gerektiğini değerlendirdiğimiz Zombie oyunlarından biri bu makalede tanıtılacak - Dead Ahead: Zombie Warface. Mobil oyun topluluğunda ortaya çıkan bir fenomen olan Dead Ahead Zombie Warface, son derece yeni grafiklere sahip dövüş stiliyle Google Play'de 5 milyondan fazla oyuncunun hafızasına damgasını vurdu. Yayıncı Mobirate'in 7+ yaş için ürettiği önceki sürümle karşılaştırıldığında, Zombie Warface, oyunda önemli adımlar attı ve bu oyunu yalnızca 16 yaşın üzerindeki oyuncular için yaptı.


Dead Ahead Zombie Warfare v3.6.7 MOD APK


Öyleyse, ilk Dead Ahead ile karşılaştırıldığında, Zombie Warface nasıl bir ilerleme kaydetti? Önceki sürümden farklı olarak, bu oyun artık sürüş ve ateş etme ve tekrar havalı davranma tarzını takip etmeyecek. Artık oyuncular zombileri püskürtebilmek için oyundaki düşünce, taktikleri kullanmak zorunda kaldığında dövüş tarzı tamamen farklı oluyor. Bu sefer oyuncular artık kaçmak zorunda kalmayacak. Öte yandan Mobirate oyun şirketi sizi otobüsünüzü korumak olan daha yeni bir amaca yerleştiriyor. Aynı zamanda zombileri yok etmeye paralel olarak yol bariyerini kırmak için karakterleri kullanmalısınız.


Dead Ahead Zombie Warfare Para Hilesi


Bu oyundaki yeni taktik nokta, daha önce olduğu gibi aynı araçta oturan bir veya iki karakteri kontrol etmek yerine, kendi tarzınızda bir savaş düzeni oluşturmak için bir orduyu kontrol etmeniz gerektiğidir. Ayrıca oyunun zorluğu önemli ölçüde artacak çünkü yanınızda bir asker her yattığında yeni bir zombi çağrılacak. Ayrıca oyun, mevcut asker kategorisini yükseltmek ve daha birçok benzersiz savaşçı türünün kilidini açmak dahil olmak üzere birçok farklı özelliğe sahiptir. Ek olarak, otobüste savunmaları güçlendirmek, ek yeteneklerin kilidini açmak,… ayrıca son derece gereklidir. Oyunda askerler üç kategoriye ayrılır: yakın dövüş, topçu ve keskin nişancılar. Özellikle yakın dövüş birimleri iki türe daha ayrılacak; kısa saldırı süresine göre aranması en kolay olanıdır, diğeri ise ortalama cana sahip ve savaşta uzun süre kalabilen kurşun geçirmez yeleklerle donatılmıştır. Gunner, tabanca, hafif makineli tüfekler, özellikle Shotgun askerlerle çok sayıda düşmana yakın mesafeden yüksek hasarla saldırabilen bir askerdir.


Dead Ahead Zombie Warfare Karakter Hilesi


Kalan savaşçılar keskin nişancılar, hazırlık süreleri biraz uzun ve hareket hızları yavaş ama karşılığında bu, uzaktan dikkat çekici hasara neden olabilecek bir asker. Bu üç tür askeri sorunsuz bir şekilde nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, kazanma şansınız daha yüksek olacaktır. Dövüş açısından: Temel olarak, Zombie Warface, bir süredir büyülenen oyuncuların türüne neredeyse benzer bir oyun tarzına sahip. 


Dead Ahead Zombie Warfare hile apk


Oyunda “Cesaret” denen bir gösterge olacak, bu gösterge zamanla dolacak, şampiyonun saldıracağı bir enerji barı gibidir. Takımınız Zombie sürüsünü bastırdığı ve bariyeri kırdığı sürece oyuncu seviyeyi geçebilir. Aksi takdirde, Otobüsün kanı bittiğinde, birliklerimiz geri çekilmek zorunda kaldığı için oyun sona erer.


Dead Ahead Zombie Warfare Enerji Hilesi


Ek olarak, sadece çeşitli asker türleri değil, oyun aynı zamanda Zombie kategorisindeki çeşitlilikle de ünlü. Sonraki bölümler hakkında daha fazla bilgi, oyuncular oyunun zorluğunun her türden daha güçlü Zombie ile gösterildiğini anlayacaklar. Bu zombileri yok etmek için, oyuncuların ayrıca daha önemli potansiyele sahip birçok yeni karakteri yükseltmesi ve kilidini açması gerekir. Dead Ahead: Zombie Warface'in etkileyici bir oynanışa sahip olduğu ve alışması son derece kolay olduğu söylenebilir. Biraz tanışmak için bu oyunu şimdiden deneyebilirsiniz. Doğrusu, kontrol işlevleri ekranda yalnızca altı kutuda bulunur; gerisi sadece animasyonun gerçekleşmesini bekliyor.


Dead Ahead Zombie Warfare Alışveriş Hilesi


Girişte de belirtildiği gibi, Dead Ahead: Zombie Warface benzersiz bir grafik arka plana sahiptir. Contra, Rambo oyunlarında ortaya çıkan 8 bitlik animasyon stili ile oyun, sevimli görünen ve birkaç tüyler ürpertici sahne getiren zombilere sahip oyuncuları cezbetti. Zombie Warface'in kendine has bir özü var, ancak mevcut FPS oyunları gibi kanlı sahnelerde çok ayrıntılı olmasa da, “Mobirate” kaotik ve metamorfik manzaralarda bir korku aksiyon oyunu karakterini hala koruyor. Dürüst olmak gerekirse, bu grafiklerle oyun, bir zamanlar eski oyun makinelerinde meşhur olan bir oyun türü hakkında birçok oyuncuya nostaljik bir şekilde ulaşıyor.


Dead Ahead Zombie Warfare indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Little Ant Colony APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar