Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5] 1 Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5] 2 Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5] 3 Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5] 4 Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5] 5 Zombie Defense Para Hileli MOD APK [v12.8.5] 6

Zombie Defense Para Hileli MOD APK [12.8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek zamanlı strateji ile Kule Savunması arasında bir tür karışımdır ve savaş sistemi duvardan duvara savaşlar tarzında yapılır.


Zombie Defense 12.8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Zombie Defense, geçmişte ölmüş 100'den fazla milyar insanı karşılaşacağınız ama şimdi senin için geri. Oyun, oyuncunun hayatta kalanların tüm takımını yürüyen ölülerin ordularından korumak zorunda olduğu bir strateji oyunu ve Kule Savunma türünün bir melezidir. Meydan okuma boyunca, o korkunç zombilere karşı güçlü bir birim veya sağlam silahlarla saldırmak için tüm taktik becerilerinizi gösterelim. Teen tarafından yayınlanan Zombie Defense, herhangi bir klasik Kule Savunma oyununun hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak. Özellikle RPG beceri sistemi ile tüm askerlerin seviyesini yükseltmek veya stratejiniz için araziyi kullanmak mümkün olduğunda oynamaktan çok keyif alacaksınız.


Zombie Defense v12.8.5 MOD APK


Zombie Defense, hayranlara sanal haritada tüm erkekleri sipariş edebilecekleri Kule Savunma oyununda heyecan verici bir dönüş sağlıyor. Büyük ama kaotik şehirde bu Co-op hayatta kalma korku macerasına katılın. Yürüyen ölülerin patlak vermesine son vermek için yer mühürlendi. Tüm girişimlerinizin başarısız olmasına izin vermeyin, özellikle de aileniz ve arkadaşlarınız bu lanetli yere çekilebilecekken. Git Sadece bir görevi tamamla: Kötü taktiklerinizi ve mikro yönetiminizi kullanarak zombi dalgasında hayatta kalarak enfeksiyon kaynağını ortadan kaldırın. Vazgeçmeyin yoksa şehirdeki herkese bulaşacak. Seçkin askerleri toplayın ve yuvalara yerleştirmeden önce onları seviyelendirin. Yaklaşan zombi dalgalarını kendi başlarına vurmalarını emredin.


Zombie Defense Para Hilesi


Bariyerlerden, taretlerden, patlayıcılardan diğer askeri sınıf bileşenlere kadar çok çeşitli nesneler koyabileceğiniz Zombie Defense'deki geniş temel bina sistemine katılın. Sadece bu değil, aynı zamanda ölümcül pompalı tüfeklerden ultra hassas keskin nişancı tüfeklerine kadar birçok silahı deneyimleme şansınız da var. Ayrıca, oyuncular yanan bir cehennem ile zombilerin içeri girmesini durdurmak için Molotof kokteyllerini kullanabilirler. Oyunu oynadıktan sonra, oyuncuların tüm karakterleri kontrol etme şeklinin Ground Control II, Starcraft, Jagged Alliance 2 ve Last Hope TD'dekine oldukça benzer olduğunu göreceksiniz . Ordu gücünüzü güçlendirelim ve destansı silahlarınızı her zamankinden daha iyi strateji oluşturmak için kullanalım. Zombie Defense kesinlikle iyi bir zaman öldürücü, ancak her seviyede korkunç zombileri yenmek için beyninizi kullanmanız gerekiyor.


Zombie Defense Premium Apk


Ancak, bir seviyeyi tamamladığınızda oyun daha fazla jeton ve ödül verirse daha iyi olur. Zombilerle savaş sırasında tüm silahlar yükseltilebilir ve aynı zamanda farklı görevlerden kazanılan daha fazla para ile yapılır. Merak ediyorsanız, altı namlulu kulelerden buldozerlere kadar kilidini açmanızı bekleyen birçok ekipman türü var. El bombaları, zırh, silahlar ve diğer askeri tabanlı araçlar gibi her küçük şey güçlendirilecek. Ayrıca oyuncular çeşitli zombi türleriyle karşılaşırlar: Yemek yiyenler, emekleyenler ve hatta uçan canavarlar. Aynı zamanda, başa çıkması daha zor olabilecek daha büyük zombi patronları görebilirsiniz. Sadece sonsuz heyecan isteyen hardcore oyuncular bunlarla başa çıkabilirdi.


Zombie Defense apk hile


Bu oyun, modlar aynı haritalara sahip olduğu için biraz tekrarlayıcı gibi görünse de, oyunun stratejik ve taktik kısmı tam olarak sizi daha çok büyüleyen kısımlar. Geçmek ve zafer kazanmak için toplam 40 göreviniz var. Normal, kabus, 3 kişilik meydan okuma ve TV meydan okumasından oluşan dört zorluk modu fethedilebilir. Zombie Defense, güzel grafikleri ve çok sayıda taret, misyon, bağımlılık yapıcı oyun ve güçlü askerleriyle oynamaya değer. Zeki birim çeşitliliğinden, mantıklı ödüllendirici yükseltme sisteminden inanılmaz derecede hızlı düşman dalgalarına kadar Zombie Defense hakkında konuşacak çok güzel şeyler var.


Zombie Defense Apk indir


Oynaması eğlenceli ve benzersiz olmanın ötesinde. İlk kez denediğinizde, yükseltme sistemine ve birimleri değiştirmenin ne kadar kolay olduğuna aşık olacaksınız. Güçlü yönlerin yanı sıra, oyunun kendisinde hala düzeltilmesi gereken bazı kusurlar var. Son güncellemeden sonra oyuncular, bir saniye sonra aniden çökmesinden şikayet ediyorlar. Tekrar kurmayı denediler yine aynı sorun oluyor. Diğer durumlarda, bir nedenden dolayı, oyuncular tüm yükseltmeleri satın aldı ve neredeyse seviyeyi geçmeye yakındı, bir süre oynamayı bıraktılar ama sonra tüm eşyalarını kaybettiler. Zombie Defense, içine kolayca girmenizi sağlayacak eğlenceli bir oyundur. Ancak, yok edicinin açıklamasını görüntülediğinizde, birimin zombileri öldürürken iki kat ödül aldığını iddia ediyor. Ancak simgeye bakıyorsanız, yalnızca şerifin ve hayatta kalanın bunu alabileceğini söylüyor. İkincisi, ünitenizle yapabileceğiniz gibi kuleleri güçlendirmek imkansız. Bunun sonucunda kuleler artan düşman dalgalarında işe yaramaz hale gelir.


Zombie Defense Altın Hilesi


Oyundan bahsetmişken, Zombie Defense, yürüyen ölülerin sürekli saldırılarını uzaklaştırmayı içerir. Belirli bir seviye boyunca, oyuncuların oyunda bulunan savaşçı veya sabit silahları yerleştirebilecekleri bazı işaretli noktalar göreceksiniz. Her birim, durmadan zombilere saldırmak için kullanılan kişisel bir silah setine sahiptir. Ekrandaki herhangi bir boş noktaya özgürce gidebilirsiniz. Koruma için, taktik becerilerinizi gösterelim ve zaman içinde saldıran zombilerin zayıflıklarına dikkat edelim. Pompalı tüfekler ve el bombaları dışında yollarına çıkan tüm canavarları bir saniyede ezmek için kullanabileceğiniz ağır araçlar var. Veya lazerle etkinleştirilen kuleleri, üssü kırmaya çalıştıklarında onları devirmek için düşünebilirsiniz. Yıkıcı hava saldırıları ve Tesla kuleleri de oyuncuların burada deneyimlemek için en sevdiği silahlar.


Zombie Defense Hile


Hava saldırısı ile imleç kırmızı hedefe döndüğünde size haritanın kuş bakışı görünümünü sunar. Bu, özellikle birimin sağlığı düşük olduğunda ve bir zombi sürüsüyle karşılaşmanız gerektiğinde, acil durumlarda kullanmak için harika bir şeydir. Dikkatli olun çünkü birim, sallanan canavarlardan sürünen yırtıcılara kadar 8 tür düşmanın üstesinden gelecektir. Zombies Defense, isteğe bağlı yükseltme satın alarak çevrimdışı oynamak için ücretsizdir. Oyuncular, kullanmak ve yükseltmek için daha geniş bir karakter, asker ve taret seçeneğine sahiptir. Seviyelerin zorluğu da artıyor, bu yüzden nihai zaferi kazanmak artık çocuk oyuncağı değil. Zombiler size çok yakın olduğu için herkesin hatırına öncelik verin. Gerektiğinde daha güvenli bir yere taşınalım. Her seviyeyi tamamladıktan hemen sonra, topladığınız paralar daha havalı yükseltmeler için kullanılabilir. Peki, hızdan memnun değilseniz, bir an önce artırmaya ne dersiniz?


Zombie Defense Son Sürüm


Oldukça tekrarlayan müzikler dışında hem ses efektleri hem de grafikler harika. Karakter tasarımı daha az modern görünüyor ama yeterince iyi. Dövüşçüler ve zombiler için performansları mükemmel, bu yüzden ilk denemede buna bayılacaksınız. Ayrıca, kan sıçraması o kadar gerçek ki, memnun etmesi zor herhangi bir oyuncuyu kesinlikle tatmin edebilir. Zombie Defense Mod APK'yı ilk kez oynuyorsanız, muhtemelen kendinize “bu oyun iyi değil” dediniz, ancak bir kez oynadıktan sonra bağımlı olduğunuzu anlamayacaksınız. Oyun, klasik Kule Savunma oyunu ile bir saniyede her zevke hitap edecek strateji türünün iyi bir birleşimidir.


Zombie Defense indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Derby Destruction Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar