Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 4 Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 5 Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [v1.2] 6

Construction Simulator 3 Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer inşaat oyunlarını seviyorsanız bu oyunda küçük bir inşaat şirketinin patronu olarak oynayacaksınız.


Construction Simulator 3 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - Sabit trafik
  2. - Saman balyası görevinin daha düzgün işlenmesi için saman balyaları artık daha küçük
  3. - Su grafik hatası düzeltildi
  4. - Sabit ekonomik döngü hatası
  5. - Sabit küçük görev hataları
  6. - Çeşitli diğer hata düzeltmeleri
Harika bir iş inşa etmek için bir inşaat ekibi hazırlamalıyız. Kamyonlar, vinçli kamyonlar veya ekskavatörler gibi kendinize yetecek kadar araca sahip olun. Üstelik çalışkan personel. Ancak çok az kişi bir inşaat şirketini kendi başına yönetme hissini yaşayabilir. Başa çıkacak çok şeyiniz olacak, bu yüzden sorumluluklarınız normal bir simülasyon oyunu oynamaktan daha yoğun olacak. Aynı zamanda oyuncuya geniş bir lider vizyonu ve tutarlılığı gerektirir. 


Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK


Construction Simulator 3, 2014'te başlayan tam uzunlukta bir inşaat şirketi simülasyonunun devamı niteliğindedir. Aslında, bu oyun serisinin ilk parçaları alınmadığında oldukça karmaşık bir geçmişi vardır. Birçok nesnel ve öznel nedenden dolayı. Bununla birlikte, 2. bölüm eski hataları tanıtıp düzeltir ve lansmanından bu yana her zaman çalışır. Üreticinin haklı yatırımı sayesinde, gerçek bir ticaret şirketi gibi karmaşık bir simülasyon oyunuyla birlikte serideki en iyi grafik oyununu getirme sözü verdiler. 


Construction Simulator 3 Para Hilesi


Astragon'un bu oyun için yeni bir sürümün temeli olduğunu görebiliriz çünkü başarılı simülasyon oyunları geliştirmişlerdir. Bus simulator 18, Fishing Barent Sea,… simülasyon oyununun bir sonraki bölümünün başarısını elde etmek için. Her oyun geliştikçe, küçük bir inşaat şirketinin patronu olarak oynayacaksınız. Nitekim, varlıkları ve altyapıları, donanımları ve donanımları hala bitmiş olmaktan çok uzak. Bu nedenle, şirketi inşaat sektöründeki büyük markalardan birine yerleştirmek istediğinizde göreviniz oldukça zor olacaktır.


Construction Simulator 3 apk dayı

70 farklı aşama, bu oyunda sizi ilerletmek ve şirketinizi geliştirmek için oldukça büyük bir sayı. Geniş tabanlı yöneticiler için gerçekten bir zorluk ve güçlü bir kararlılık. Zaman geçtikçe, hem işinizde hem de şirketinizde yavaş yavaş olgunlaşacaksınız. Oyunun sonuna kadar nasıl bina imparatorluğunun başı olunur. Bu noktada her şey kontrolünüz altında.


Construction Simulator 3 APK nasıl İNDİRİLİR


Önceki oyunlardan birini daha önce oynadıysanız, bu tür ekipmanların önemini anlayacaksınız. Astragon, ürünlerine yatırım yapıyor. Lisanslar. Doğrudan inşaat ekipmanı şirketlerinden satın alın. Böylelikle hayati bir özgünlük havası yaratır. Construction Simulator 3'te Caterpillar, MAN, STILL, Liebherr, ATLAS, MEILLER Kipper, Palfinger ve Bell var. Sadece bu değil, WIRTGEN, HAMM, BOMAG, Bobcat, CASE ve VÖGELE'deki bazı normal isimler de bu oyunun başarısına katkıda bulundu.


Construction Simulator 3 Hile Apk


Oyundaki grafikler çok harika. Oyunun toplam kapasitesi, Construction Simulator 2'ye oldukça benzeyen sadece 650MB civarındadır . Bununla birlikte, 3. versiyonun grafik kalitesi önemli ölçüde iyileştirildi. İnşaat alanını veya 10 km'lik küçük bir kasabayı keşfetmekte özgürsünüz. Hatta evler, insanlar, çevredeki araçlar detaylı bir şekilde simüle edilir. Belki sadece birkaç kelimeyle söylemek, bu oyunun ne getirdiğini, indirdiğini ve getirdiği harika atmosferin tadını çıkaramayacağını anlatamaz.


Construction Simulator 3'ü İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Top Eleven 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar