[YENİ] Battlefield Mobile Full APK indir [v0.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
[YENİ] Battlefield Mobile Full APK indir [v0.6.0] 1 [YENİ] Battlefield Mobile Full APK indir [v0.6.0] 2 [YENİ] Battlefield Mobile Full APK indir [v0.6.0] 3 [YENİ] Battlefield Mobile Full APK indir [v0.6.0] 4 [YENİ] Battlefield Mobile Full APK indir [v0.6.0] 5

Battlefield Mobile Full APK indir [0.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun boyunca birçok olağanüstü özellik veya çevrimiçi oyun modu tanıtılacak ve oyunculara takım arkadaşları ve arkadaşlarla daha fazla eğlence sunulacak.


Battlefield Mobile 0.6.0 APK AÇIKLAMASI


Battlefield Mobile şu anda Electronic Arts'ın en önemli projelerinden biridir. Popüler diziye dayanıyor ve oyunculara mobil platformlarda en yoğun savaş alanı deneyimini yaşatmak istiyor. Ayrıca, mobil platformu mükemmel bir şekilde optimize etmek için grafikler, oynanış, sistemler ve daha fazlası gibi en gelişmiş sistemlerin çoğunu kullanır ve oyuncuların oyundan sonuna kadar keyif almalarını sağlar. Oyun boyunca birçok olağanüstü özellik veya çevrimiçi oyun modu tanıtılacak ve oyunculara takım arkadaşları ve arkadaşlarla daha fazla eğlence sunulacak.


Battlefield Mobile v0.6.0 MOD APK


Battlefield Mobile, oyuncuların asker olmanın nasıl bir şey olduğunu bildiği, hızlı tempolu ve yoğun bir savaş alanı sunar. Bu nedenle mimari, karakterler, araçlar ve diğer nesneler gibi her şeyi oluşturmak için yeni nesil grafik motorlarını kullanır. Bunun da ötesinde, yıkıcı bir ortam tasarlar, oyun gerçekçiliğini geliştirir ve gerçekçi bir harita oluşturmak için büyük ölçekte gider. Gelişmiş ve üstün platformlarda orijinal oyunlardan gelen birçok modern savaş alanının heyecanını ve tacizini oyunculara bildirmek için benzersiz ayrıntılar da dahil olmak üzere grafikleri de mükemmel şekilde optimize edilmiştir.


Battlefield Mobile ne zaman çıkıyor


Oyunun oyunları, oyuncuların daha önce hiç görmediği bir savaş alanı inşa etme potansiyelinde öne çıkıyor. Ayrıca, kitlesel oyuncu katılımıyla daha fazla mod sunar ve hedefleri gerçekleştirmek için her donanım, araç ve harita özelliğini kullanmalarına olanak tanır. Ayrıca, oyunun derinliği ve rekabet gücü mutlaktır, oyunculara birçok farklı oyun stili verir veya görevleri tamamlamak için küçük takımlara katılır.


Battlefield Mobile BETA


Oyun, oynanış çeşitliliğinin yanı sıra, oyunculara başta araçlar olmak üzere birçok heyecan verici şey vermek istiyor. Yetenekleri deniz, hava ve kara gibi savaş alanlarını kapsayacak kadar çeşitlidir. Bu serinin etkileyici noktası budur. Oyun, insanların duygularını harekete geçirmek için birçok çevresel unsurla birleşecek ve onları birçok gerçekçi ve kaotik savaş alanına daha fazla sokacak.


Battlefield mobile ön kayıt


Battlefield Mobile'daki karakter çeşitliliği, savaş alanını daha canlı ve çekici kılan etkileyici bir özelliktir. Takım arkadaşlarını korumak veya ikmal etmek için beceri, ekipman, destek ve daha fazlası gibi her sınıfın özellikleri farklıdır. Ayrıca kullandıkları silahlar farklıdır ve oyuncu tüm sınıfı değiştirmeden tek başına silahı değiştiremez. Bunun da ötesinde, silahlar kapsamlı özelleştirme ve çok yönlülükle birlikte gelir ve oyunculara her sınıfı oynarken ve üstün işlevselliklerinden yararlanırken etkileyici bir keşif çeşitliliği sunar.


Battlefield Mobile Hile Apk


Battlefield Mobile, oyunculara her biri çok ayrıntılı olarak geliştirilmiş, oyuncu için birçok unsur içeren farklı boyutlarda çeşitli haritalar sunacak. Ayrıca, savaş ortamı bataklık, otlak, çöl, orman, şehir, şehir ve daha pek çok yere kadar çeşitlilik gösterir. Bu, oyuncunun duyularını harekete geçirecek ve birçok farklı ortamda sürekli savaşırken onlara yeni bir şeyler verecektir.


Battlefield Mobile Apk indir


Battlefield Mobile hala geliştirme aşamasındadır, bu nedenle gelecekte daha fazla iyileştirmeye sahip olacak ve çok sayıda ilham verici içerikle oyuncu deneyimini geliştirecektir. Ayrıca, birçok modern savaş alanında oyuncular ve takım arkadaşları için makul bir oyun alanı yaratan daha fazla takım oyunu modu içerir. Bu oyun, oyuncuları oyun içinde bekleyen özü ve daha fazlası sayesinde şüphesiz en iyi atış aksiyon oyunu olarak yarışmacılardan biri olacak.


Battlefield Mobile indir


Bir önceki android oyun Zombies Ranch APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar