War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 1 War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 2 War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 3 War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 4 War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 5 War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.0.6] 6

War Of Stealth Assassin Mega Hileli MOD APK [1.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cephaneliğiniz aynı anda bilim kurgu, kaba mizah ve gerçeklerden gelen silahları içerecek.


War Of Stealth Assassin 1.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Karakter yaralanmayacak
  3. Düşman seni göremez

War Of Stealth Assassin oyununda Franchise'a zaten aşina olan, karakterlerini kontrol etme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Bir karakterin yeteneklerini kullanmak, genel bir kural olarak, savaşta bir kişinin performansını iyileştirmenin en iyi yollarından biridir. 


War Of Stealth Assassin v1.0.6 MOD APK


War Of Stealth Assassin oyununda cephaneliğiniz aynı anda bilim kurgu, kaba mizah ve gerçeklerden gelen silahları içerecek. Zevk aldığınız sürece, oyunu uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde ayarlamaya hazırız. Daha fazla acıya dayanamayana kadar mücadele etmeye devam edin.


War Of Stealth Assassin Para Hilesi


Olanlarla ilgili gerçeği öğrenmek için çok gizli bir tesise sızmakla görevlendirilen bir askerin rolünü oynuyorsunuz. Bu zor bir projedir ve başarıyla tamamlayan kişinin etkilerini hissetmesi mümkündür. 


War Of Stealth Assassin Karakter Hilesi


Açık bir kaçış yolu olmayan bir çıkmaza kafa üstü daldığınızı hayal edin. Size temel bir harita verildi, ancak loş bir şekilde aydınlatıldı ve bölgedeki potansiyel tehlikeler hakkında size çok az bilgi veriyor. Zombiler hakkında hiç belgelenmemiş ve hakkında kimsenin yazmadığı korkunç bir şey var mı? Çoğu durumda, tehlikeli çabalara katılmanız gerekecektir.


War Of Stealth Assassin Hile Apk


Öte yandan ana karakterimiz bir üssün kanını donduracak gizemler barındıracağını düşünmüyor. Şiddetli ve güçlü düşmanlar ve beklemediğiniz yetenekler karşısında şaşıracaksınız. Bu kısıtlama yürürlükte olsa da, oyuncular yine de deneyim kazanabilir ve seviye atlayabilir ve çok fazla hasar veren düşmanlarla savaşa girebilir. Gizlice hareket etme ve oyunu ustaca oynamanın yanı sıra ateş etme seçeneğiniz de var.


War Of Stealth Assassin Apk indir


War Of Stealth Assassin, bilim kurgu tarzı, kaba ve doğrusal bir mizaha sahip, silahlı askerler ve zombiler ile gizli bir aksiyon, yukarıdan aşağıya nişancı oyunudur. Gizli bir üsse gelip çalıştıkları hakkında bilgi alması gereken bir asker için oynuyorsunuz. Ancak ana kahraman, bir üssün damarlarındaki kanın soğumasını sağlayacak pek çok sırrı olmasını beklemez. Oyun, sessiz ve gizli oynama imkanı ile heyecan veriyor, ancak buna hazırsanız ateş edebilirsiniz.


War Of Stealth Assassin indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Uncharted Island APK sayfasını ziyaret edebiilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar