Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24] 1 Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24] 2 Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24] 3 Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24] 4 Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24] 5 Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [v1.24] 6

Popscene - Music Industry Sim VIP Hileli MOD APK [1.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu müzik endüstrisi simülasyonu platine geçti


Popscene - Music Industry Sim 1.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Kilidi Açıldı
Popscene (Music Industry Sim) , oyuncuları müzikle heyecan verici bir hayata getiren bir oyun platformudur. Şu anda oyunumuzun tüm cihazlarda bir milyondan fazla indirilmesi var; bu da oyunun etkisinin ve kalitesinin muazzam olduğunu gösteriyor. MP3 koleksiyonunuzu profesyonel müzik performanslarıyla her zamankinden daha canlı hale getirme yolculuğuna başlayalım. Farklı yetenekleri işe alarak kendi gruplarınızı oluşturarak başlayın. Oyuncular için, kendi müzik yıldızlarınızı kolayca yaratabileceğiniz 150 sanatçı olacak. 


Popscene - Music Industry Sim v1.24 MOD APK


Popscene, tüm cihazlarda bulunan tamamen ücretsiz bir oyundur, böylece her kullanıcı bu oyunu kolayca indirebilir ve deneyime hemen katılabilir. Oyuncular, bu oyunda bulunan MP3 özelliğinin bazı cihazlarla sorunlu veya uyumsuz olabileceğini unutmamalıdır. Bu sorun deneyim sırasında oyuncuları etkiliyor ve engelliyorsa, lütfen özel ayarlarınızdan MP3 modunu devre dışı bırakın.


Popscene - Music Industry Sim VIP Hile Apk


Bu oyuna katılırken son derece ayrıntılı talimatlar alacaksınız. Oyunlarımız, tümü müzik yıldızları tarafından temsil edilen çeşitli eğlenceler üretecek. Bu oyundaki tüm özellikler gerçek hayattaki gibi olacak; popüler müzik birçok hayranın ilgisini çekecek ve listedeki üst sıralarda kolayca yer alacaktır. Kalite garanti edilmezse, başarı sadece ortaya çıkabilir ve kısa bir süre devam edebilir. Bu dönemdeki her sanatçının farklı özellikleri ve kişilikleri vardır.


Popscene Hile Apk


Popülerlik birinci faktördür; bu, sanatçının hayranları çekmelerine yardımcı olma yeteneğidir. Sanatçılar ayrıca sanat içeriğine hayranları çekme yeteneğine de sahip. Sanatçıların ayrıca maksimum performans için canlı eğlence gerçekleştirebilmesi gerekir. Sanatçıların yetenekleri sahnede seslendirdikleri şarkılarla gösterilecek. Ayrıca her sanatçının, profesyonel müzik yapma süreçlerinde kendilerine yardımcı olacak benzersiz bir beste yapma yeteneğine sahip olması gerekir. İş yerinde mutluluk, başarılı olmalarına yardımcı olan önemli faktörlerden biridir. Çalışma tutumları, yeteneklerini ve yeteneklerini halka sunmanın temel dayanaklarından biridir. Bu, her sanatçının temel unsurlarından sadece biridir; kendilerini mükemmelleştirebilmek ve kapsamlı bir sanatçı olabilmek için çok daha fazla deneyim geliştirmeleri ve öğrenmeleri gerekiyor.


Popscene APK Son Sürüm indir


Popscene oyununda tüm oyuncular kendi gruplarını yönetecek. Profesyonel bir grup yöneticisi olarak her oyuncunun görevi, müzik endüstrisinin en iyi yıldızlarını bulmak ve işe almaktır. Her hafta grubunuz için farklı görevler olacak, şarkıcıların tavırlarına göre kaydedilebilecek yeni şarkılar çıkaracağız. Grubun tüm üyeleri, yeni şarkıları en yüksek kalitede getirmek için fikirleriyle katkıda bulunmalıdır. Bu, o şarkıyı besteleyenlerin yeteneklerini tanıyacaktır. Ayrıca üyeler ve kamera arkası ekibi, şarkının daha da başarılı olmasında önemli bir rol oynayacak. Bu şarkılar, sahnedeki performansları ile şarkıcılar tarafından hayata geçirilecek. Her şarkı kalitesine bağlı olarak farklı kategorilerde tanınacaktır.


Popscene APK Android oyun CLUB


Popscene oyunundaki tüm şovlar maksimum mükemmellik gerektirmeyecek, ancak şarkılar en profesyonelce icra edilmelidir. Sahnedeki her performans kalite için beş yıldız aldı. Tüm oyuncu performansları, performansınızın getirdiği verimlilik ve kaliteyi yansıtmak için istatistikler aracılığıyla sağlanacak ve değerlendirilecektir. Bir performansın yerini belirlerken, oyuncuların programa geri dönüş olasılığı ile birlikte maliyetleri dikkate alması ve düşünmesi ve anlatması gerekir. Her programdan sonra oyuncu, bu parayı çalışanlarınıza ödeme yapmak için kullanacağınız programdan bir gelir yüzdesi alacaktır. Ayrıca albümlerdeki single'lar sayesinde kolayca gelir elde edebilirsiniz. Grubunuz bir hafta içinde hareketsiz kalırsa, oyuncu kesinlikle çok para alacaktır.


Popscene Full Tam Sürüm Apk indir


Popscene, oyunculara çok zengin ve çeşitli müzik deneyimleri yaşatacak bir oyundur. Doğrudan deneyime katıldığınızda oyunla ilgili birçok ilginç şey getireceğiz. Oyunun karakterlerinden en iyi ve en profesyonel müzik performanslarıyla hayatınızın tadını çıkarın. Bu, tüm oyuncular için mükemmel bir seçim olması için olağanüstü eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun platformudur.


Popscene - Music Industry Sim'i İndirin (MOD, VIP Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Shadow Battle 2.2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar