Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 1 Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 2 Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 3 Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 4 Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 5 Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 6 Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [v1.0] 7

Car Driving Open World Para Hileli MOD APK [1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Bu açık dünya oyunu gerçekçi grafiklere sahiptir ve en sevdiğiniz arabaları süresiz olarak sürmenize olanak tanır.


Car Driving Open World 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

2022'de Car Driving Open World Mod APK, en özgün araba simülatörü olacak. İşte tüm otomobil tutkunları için müthiş bir yarış oyunu. Artık, geliştirilmiş simülasyon dinamikleri ile estetik açıdan daha güzel ve gerçekçi bir açık dünya senaryosunda birçok araba arasından seçim yapabilirsiniz.


Car Driving Open World v1.0 MOD APK


Bu açık dünya oyunu Car Driving Open World, gerçekçi grafiklere sahiptir ve en sevdiğiniz arabaları süresiz olarak sürmenize olanak tanır. Yarış arabalarından kamyonetlere kadar çeşitli araçları sürerken görsel olarak çarpıcı bir ortamı keşfedin. 


Car Driving Open World Para Hilesi


Sürüş sırasında hem banliyö hem de büyükşehir sokaklarını aynı harita üzerinde görmenin keyfini çıkarın. Yolcu Modunda yolcu alıp indirerek para kazanabilirsiniz ve yolcuyu sürmek ek deneyim kazanmanızı sağlar. 


Car Driving Open World Altın Hilesi


Bu oyun, pilotlardan aşçılara, kovboylardan vampirlere kadar çeşitli karakterler içeriyor. Hız regülatörü, tutarlı bir seyahat hızı sağlar. Hızınızı minimumda tutun ve zamanında gelin. Sürekli hızlanma, sürüş becerilerinizi sergilemek için en iyi yaklaşımdır.


Car Driving Open World Araba Hilesi


Açık dünya konumlarında park etmek zordur. Deneyimli sürücüler bile paralel park ederken zorluklarla karşılaşıyor. Paralel park etme ve sıkışık alanlarda park etme, vale gibi park yardım modları ile mümkün olmaktadır. Park ederken, hasar görmemeye dikkat edin. 


Car Driving Open World Hile Apk


Oyunun gerçekçi gündüz, gece ve alacakaranlık modları, sürüşü daha keyifli hale getiriyor. Sürüş sırasında, tıklayarak modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Güneşle başlayabilir ve sonra aya geçebilirsiniz. Belirli noktalara veya dünyanın her yerine arabayla gidebilirsiniz. 


Car Driving Open World Apk indir


Ekteki mini haritada mevcut konumunuzu ve istediğiniz hedefi seçebilirsiniz. Oyunda sürüş görevlerini üstlenmek, içinizdeki profesyonel yarışçıyı ortaya çıkaracak. Hızlı bir simülatör, muhteşem estetik ve gerçekçi oyunun bir karışımı, heyecan verici bir sürüşle sonuçlanabilir. 


Car Driving Open World Apk Son Sürüm


Oyun, egzotiklerden eskilere kadar yaklaşık 130 farklı türde araba ve kamyon içerir. Şu anda garajınızda park etmiş olan araçların yasal mülkiyetini edinin. Otomobillerinizi boya, çıkartmalar, jantlar, neon ışıklar ve diğer aksesuarlarla özelleştirerek öne çıkarın.


Car Driving Open World indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Clan Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar