Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4] 1 Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4] 2 Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4] 3 Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4] 4 Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4] 5 Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [v4.4] 6

Horse World Showjumping Premium Full MOD APK [4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sydney, Paris veya New York farketmez, sizin ve atınızın maceralarının sınırı yok.


Horse World Showjumping Premium 4.4 APK AÇIKLAMASI


Gerçek atlarla ilgilenebileceğiniz, onları evcilleştirebileceğiniz, eğitebileceğiniz ve çok çeşitli yarışmalara katılabileceğiniz her yaş için sevimli bir arcade simülatörü. Evcil hayvanınızın zamanını, eğitim seviyesini hesaplamanız, engelli parkurları aşmanız ve dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncular listesine adınızı girmeniz gereken heyecan verici yarışmalar sizi bekliyor. Horse World Showjumping Premium oyununda ayrıca kendine özgü özelliklere sahip çeşitli ırklardan atlar bulunuyor, bunlarla ilgilenebilir, arkadaşlıklar kurabilir ve hatta kendi tek boynuzlu atınızı edinebilirsiniz.


Horse World Showjumping Premium v4.4 MOD APK


Atlar ve gösteri atlama primi dünyasına: atlarla ilgili bir oyun, sadece yarışmalara katılmakla kalmaz, aynı zamanda kendi takdirinize bağlı olarak engelli parkurlarla kendi arenalarınızı yaratabilir, yarışmalar için bir rota düşünün ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca, rakiplerinizden sıyrılmak için evcil hayvanlarınızı her zaman dekore edebilir, eyer, dizgin ve güzel eşyalar satın alabilirsiniz. Yeteneklerinizi Sidney, New York ve Paris'teki en büyük yarışmalarda sergilemeye hazır mısınız?


Horse World Showjumping Premium Full APK indir


Evcil hayvan atınızı seçin ve mobil cihazlar için büyüleyici Horse World Showjumping Premium simülasyon oyununda at yarışı şampiyonu olun. Heyecan verici bir yaza hazır olun, çevrimiçi rakiplerinizle rekabet edin ve hatta gerçek aşkınızı bulun. Atım'ın hikayesi, yazın sıcağını deniz gezileriyle eritmek isteyen bir şehirli kızı konu alıyor. Ancak planı değişti çünkü ebeveynleri onu büyükannesiyle birlikte bir at çiftliğinde bir tatil için Kentucky'nin merkezine gönderdi. Başka seçeneği olmayan kız unutulmaz hikayesini yazmak için at yarışı şampiyonu olmaya kararlı.


Horse World Showjumping Premium Tam Sürüm Apk


Uluslararası at yarışlara hazır oluncaya kadar, oyuncular kendi atları ile günlük eğitim faaliyetlerinde görev alacak. Şimdiye kadarki en iyi kovboy çizmeleriyle bir şampiyon gibi giyin. Evcil hayvan atınızı giydirin ve ona iyi bakın. Onu besleyin, tımar edin ve göz alıcı bir eyer ayarlayın. Dünya çapında heyecan verici at yarışı yarışmalarında yarışın. My Horse haritasına tırmanın ve ailenizin gurur duymasını sağlayın.


Horse World APK


Horse World Showjumping Premium, size eşsiz bir at bakımı oyunu getiren bir uygulamadır. İPhone, iPad veya iPod Touch cihazları için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Bir atın günlük hayatını deneyimlemek için uygulamaya katılın. My Horse, oyuncuların gerçek bir ata sahip olma ve ona bakma hayalini yaşamalarına olanak tanıyan oldukça etkileşimli bir sosyal ağ uygulamasıdır. Ayrıca bu uygulama ile at yetiştirme deneyiminizi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


Horse World Showjumping Premium indir (Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun BitLife APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar