Yalnız Hacker Full APK [v18.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Yalnız Hacker Full APK [v18.0] 1 Yalnız Hacker Full APK [v18.0] 2 Yalnız Hacker Full APK [v18.0] 3 Yalnız Hacker Full APK [v18.0] 4 Yalnız Hacker Full APK [v18.0] 5 Yalnız Hacker Full APK [v18.0] 6

Yalnız Hacker Full APK [18.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size bilgisayar korsanlarına hızlı bir genel bakış sağlayacak bir simülasyon oyunudur.


Yalnız Hacker 18.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun satın alındı. 
Kurulumu: Zipten çıkardığınız apk dosyasını kurunuz.

Yalnız Hacker - Teknoloji geliştirme çağı artık herkes bilgisayarları ve modern cihazları kullanmayı biliyor. Birçok insanın birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan, işin üretkenliğini artıran ve hayatı daha iyi hale getiren insanlığın en büyük icatlarından biridir. Hepimizin bildiği gibi her yerde suçlar var ve bilişim sektöründe de kendi suçları var. Başkalarının bilgilerini kullanan, temel belgeleri çalan ve virüs teknolojisi cihazlarını bozanlara bilgisayar korsanları denir. Bunu gasp için yapıyorlar ve bunu bir meslek olarak görüyorlar.


Yalnız Hacker v18.0 MOD APK


Neredeyse herkes bilgisayar korsanlarından nefret ediyor çünkü bir kez kullanılmışlar ya da internette aşırı güven nedeniyle büyük miktarda para kaybetmeleri için kandırılmışlar. Geniş bir sosyal ağ ile ve dünyadaki herkesi yüzü görmeden birbirine bağlayarak, gerçekten de suçlular için bir cennet. Ancak, bu bir tür özgün ve yetenekli suç, bu yüzden işlerinde de ilginç şeyler var. Yalnız Hacker, size bilgisayar korsanlarına hızlı bir genel bakış sağlayacak bir simülasyon oyunudur. Google Play'de kendi oyunlarını ve sürümlerini üreten bağımsız bir stüdyodan bir üründür. Ürünleri çoğunlukla simüle edilmiş oyunlardır. Onunla ilginç hissediyorsanız, ziyaret edebilirsiniz.


The Lonely Hacker apk


Dünyadaki hiçbir oyuna benzemediği için bunun istisnai bir ürün olduğu söylenebilir. Bütün gün bir bilgisayar ekranına bakarken bir bilgisayar korsanının sıkıcı dünyasını simüle eder. Ancak oyuna odaklanırsanız, birçok heyecan verici şey bulacaksınız. Oyuncu odasında birçok elektronik cihaz entegre edilmiştir ve kullanılmaktadır. Örneğin, CD'ler, USB cihazları ve telefonlar da ses analizörü olarak kullanılır. Göreviniz e-posta ile gönderilecektir. Tamam'a tıklayın, görev sizi çok sayıda metin ve bilginin yanı sıra hacklemeniz gereken web sitesi adresiyle sohbet çerçevelerine yönlendirmeye başlayacaktır. Bir veri çalma sürecinin tüm yönlerini dürüstçe açıklar.


Yalnız Hacker APK dayı


Herhangi bir ülke ile sınırlı değilsiniz; interneti kullanırsanız hackleyebilirsiniz. Telefonunuzda bir dünya haritası ve ziyaret edilecek yerler olacak ve bilgisayarları yok etmeye başlayacaksınız. Ofisinizin alanında bir silah ve Gizli belgeler bile var. Ayrıca, etrafta çok sayıda arkadaş olduğu için yalnız değilsiniz, onlar da bir performans sergileyen yetenekli hackerlar. Oyuncular, arkadaşlarınızın bile yapamayacağı en zor görevleri tamamlayarak, olabildiğince çok bilgisayarı yok etmek için ellerinden geleni yapmalıdır.


Hackers APK indir


Ayrıca çekici mini oyunlar da var. Bu oyunlar okuyamadığınız birçok benzersiz karakter getiriyor; Kodlama matrisini yapmak gibi. Gerçek bir bilgisayar korsanıysanız, hiçbir şifreleme cihazı sizin için zorlaştıramaz. Mini Oyunları kazanmak, oyuncuların bir sonraki seviyede oynamasını kolaylaştırmak için size bol miktarda para ve eşya verecektir.


Lonely Hacker indir


Bir önceki android oyun Street Drag 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar