Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14] 1 Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14] 2 Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14] 3 Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14] 4 Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14] 5 Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [v1.14] 6

Stickman Destruction 5 Annihilation Para Hileli MOD APK [1.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnanılmaz numaralar yapabileceğiniz, farklı ulaşım araçları kullanabileceğiniz ve farklı çarpışmalara girebileceğiniz efsanevi hayatta kalma oyununun devamı niteliğindedir!


Stickman Destruction 5 Annihilation 1.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Reklamsız
Stickman Destruction 5 Annihilation, amacınızın sadece bitiş çizgisine ulaşmak değil, aynı zamanda bu çılgın yarışta hayatta kalmak olduğu dinamik, karmaşık ve inanılmaz derecede heyecan verici yarış salonlarının hayranlarını memnun edecek. Oyunun bu bölümünde, üstesinden gelmeniz gereken en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş engeller ve tehlikelerin yanı sıra yeni araç türleri ve güncellenmiş karakterler ile daha da karmaşık testler bulacaksınız. 


Stickman Destruction 5 Annihilation v1.14 MOD APK


Oldukça zorlu engeller, şık ve minimalist HD grafikler, ayrıca özel bir film müziği ve gerçekten bağımlılık yapan bir oyun ile yeni, çeşitli konumların keyfini çıkarın. Stickman Destruction 5 Annihilation ile kesinlikle sıkılmayacaksınız çünkü en inanılmaz hileleri, yok edilebilir ortamı bulacaksınız, yolunuza çıkan her şeyi kırıp yok edecek ve ne pahasına olursa olsun bitiş çizgisine ulaşacaksınız.


Stickman Destruction 5 Para Hilesi


Ragdoll fiziği ile engebeli pistlerde yarışmanın bir başka devamıdır. Kullanıcı, Stickman'in oturduğu aracı tekrar kullanabilecek. Buradaki asıl amaç bitiş çizgisine ulaşmaktır ancak yolda oyuncu diğer ince adamlar ve çeşitli nesneler şeklinde birçok engeli aşmak zorunda kalacaktır. Engellerle çarpışırken, gerçekçi bir şekilde yana doğru uçacaklar. Araba diğer Çöp Adamlara çarparsa, oyuncu onların epik parçalanmalarını izleyebilecek.


Stickman Destruction 5 Hile Apk


Daha önce olduğu gibi oyunculara açık alanlarında yıkıcı bir eğlence için mükemmel bir fırsat sunan dinamik ve acımasız oyun serisinin beşinci bölümüdür. Onların emrinde yeni yerler ve nesneler, araçlar, istismarlara hazır kahramanlar ve birçok kişinin sevdiği oyuna uyumlu bir şekilde katkıda bulunan çok daha fazlası var. Ve elbette gerçekçi fizik aynı yerde kaldı, bu da oyunu heyecanlı ve hardcore kılıyor. Bu, hayranların testlerden ve kazalardan fazlasıyla memnun olacağı anlamına geliyor.


Stickman Destruction 5 apk indir


Bu oyunda yeni araçlar ve tehlikeli bir sürüş sizleri bekliyor. Görevleri yaparken bazen çöp adamlara da çarpmanız gerekecek. Fizik tabanlı oynanışıyla oldukça zevkli bir oynanış mevcut. Eğlenceli ve komik bölümleri tamamlayın ve görevlere devam edin. Oyunu para hileli apk olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Stickman Destruction 5 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombeast Survival Zombie Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar