Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 1 Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 2 Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 3 Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 4 Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 5 Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [v1.5.5] 6

Football Chairman Pro Para Hileli MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi futbol imparatorluğunu kur!


Football Chairman Pro 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Oyuna girdikten sonra oynamaya devam etmeyi seçin, aksi takdirde MOD çalışmayacaktır!
Football Chairman Pro – yönetim türünde bir oyun, oyuna gelen oyuncu, oyunu başkanın bakış açısından oynayacak. Her ne kadar farklı bir yön olsa da oyun yine de oldukça başarılı ve oyunculardan büyük övgü aldı. Oyuncular futbol oyununda yeni bir şeyler deneyimlemek istiyorlarsa bu oyun tam size göre.


Football Chairman Pro v1.5.5 MOD APK


Oyuncular Football Chairman Pro'ya geldiğinde, alışılmış oyunların aksine, oyuncu grubun sahibi olur. Oyuncunun bu oyunu oynarken görevi, şampiyonluk için rekabet etmek için giderek daha güçlü bir takım oluşturmaktır. Oyunun başında, oyuncunun oyuna başlamak için takımını oluşturmasına izin verilir. Oyuncu başkandır, böylece takım adı, logosu, antrenörler ve daha fazlası gibi her şeye kendisi karar verebilir. Oyuncular, istedikleri her şeyi yapmak için takımlarını kontrol etmekte özgür olacaklar.


Football Chairman Pro Para Hilesi


Bu takımı kurmanın amacı yarışmanın şampiyonluğunu kazanmaktır. Yani oyuncu eksiksiz bir takım oluşturduktan sonraki adım yarışmaya katılmaktır. Bir oyuncu bir turnuvaya katıldığında, kazanmak için diğer takımlara karşı oynamak zorunda kalacağı anlamına da gelir. Diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda oyuncular, oynayacakları oyuncuları doğrudan kontrol edemezler. 


Football Chairman Pro Altın Hilesi


Oyuncular oyunu sadece bir koç pozisyonunda takip edebilirler; bu oyunun kriterlerine uygun olacaktır. Oyunculara, oyuncuların kolayca takip etmeleri için oyun bilgileri metin şeklinde gösterilecektir. Birçok kişi, bu oyunun doğasında bulunan rekabet gücünden dolayı, bunun oyunu sıkıcı hale getireceğini düşünecektir. Ama bu oyunu yapan ve çok sayıda oyuncuyu oyuna çeken şeyler bunlar.


Football Chairman Pro Apk Hile


Oyuncu, başkan olmanın yanı sıra, taktikleri vermek için bir antrenör olarak da görev yapar. Bu önemli bir şeydir ve oyuncunun zaferini önemli ölçüde etkileyecektir. Bu nedenle, oyuncuların en uygun rekabet stratejisini tasarlayabilmeleri için çok dikkatli olmaları gerekir. İyi bir strateji ile oyuncu, kendisinden çok daha güçlü takımları yenebilir.


Football Chairman Pro Apk indir


Bir takım olarak, taraftarların maçı izleyebilmesi için oyuncuların kendilerine ait bir stadyuma sahip olmaları gerekir. Geldiklerinde yemek yemeleri gerekecek, bu noktada oyuncu onları mutlu etmek için onlara hizmet etmek zorunda kalacak.


Football Chairman Pro indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Metal Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar