Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 1 Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 2 Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 3 Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 4 Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 5 Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 6 Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [v2.41] 7

Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hileli MOD APK [2.41] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadar oynadığınız en büyük ve en kapsamlı kamyon oyunudur.


Silkroad Truck Simulator 2022 2.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Silkroad Truck Simulator 2022, başınızı döndüren oyundur. Eşsiz yeni kamyon sürüş simülasyonu. Oyun, sanal bir araç sürme deneyimidir. Sezgisel oynanışa sahip muhteşem görseller ve oynarken çok eğlenebilirsiniz. 


Silkroad Truck Simulator 2022 v2.41 MOD APK


Silkroad Truck Simulator 2022, İpek Yolu'nun ticaret yolları boyunca bir yarı treyler kullanma uzmanlığı. Tarihi bir anda Doğu ve Batı birleşti. Kamyonu vitese tak ve ülkenin güzel yerlerine git. Kamyon kullanma deneyimini modelliyorlar.


Silkroad Truck Simulator 2022 Para Hilesi


İpek Yolu, Güney Asya, İran, Arap Yarımadası, Doğu Afrika, Güney Avrupa, Doğu Asya ve Güneydoğu Asya bölgelerini birbirine bağladı. Çin'in Batı dünyasıyla bağlantısı İpek Yolu aracılığıyla kolaylaştırıldı ve o zamanlar dünyanın en gelişmiş iki toplumu arasındaki bağlantıydı: Roma ve Çin. İpek Yolu boyunca ticaret, kültür, siyaset ve din dahil olmak üzere toplumun birçok alanı birbirine bağlandı.


Silkroad Truck Simulator 2022 Kamyon Hilesi


Bu sürüş simülatöründe bir yük kamyonunun direksiyonuna geçiyor ve tehlikeli, virajlı yollarda ilerliyorsunuz. Bu Silkroad Truck Simulator 2022'de çeşitli heyecan verici arazi görevlerine başlayacaksınız. 


Silkroad Truck Simulator 2022 Altın Hilesi


Bu oyunu oynamak bir kişilik oluşturmayı gerektirir. Bir kamyonun renginde ve görünümünde değişiklikler mümkündür. Oyunda yenilebilir ürünler, çiftlik hayvanları, tahıl, deri, değerli metaller ve taşlar ve hatta kutsal emanetler dahil tüm kargoları çekebilirsiniz. 


Silkroad Truck Simulator 2022 Hile Apk


Gerçek hissi, çeşitli meydan okumaları ve uzun test kurslarını seveceksiniz. Oyuncu, bu oyundaki çeşitli kontrol şemaları, kamera açıları ve diğer unsurlar arasından seçim yapabilir. Günlük görevler ve ödüller eğlenceyi artırır. Bu araba sizin spesifikasyonlarınıza göre üretilebilir ve çeşitli ebatlarda mevcuttur. Bazen sinir bozucu. Herkes aradığını bulabilir.


Silkroad Truck Simulator 2022 Apk indir


Silk Road Truck Simulator 2022, herhangi bir kamyon simülatörünün en çok yolunu ve karmaşık oyununu sunar. Avrupa, Orta Doğu, Hindistan, Çin, Rusya, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri'ne arabayla gidebilirsiniz. 


Silkroad Truck Simulator 2022 Apk Dayı


İpek Yolu üzerinde her yerde inanılmaz şeyler bulunabilir. Çölün, güzel ortamın, ağaçların, tepelerin ve köprülerin manzaraları var - dünyanın dört bir yanından katkıda bulunanlara içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eleştiri ve önerileri doğrultusunda bazı güzel değişiklikler yaptık. Fikriniz her zaman dikkate alınır.


Silkroad Truck Simulator 2022 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Archers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar