Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 1 Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 2 Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 3 Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 4 Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 5 Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 6

Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [1.96.45] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaptan Raymond'un somon teknesini iyi kullanın ve zengin bir Balık İmparatorluğu'na doğru yol alın.


Idle Fishing Story 1.96.45 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kostüm Hilesi
Idle Fishing Story, açık balıkçılık turnuvasında ikna edici bir şekilde kazanmak için okyanustan okyanusa geçerek sizi her yere götürecek. Bu, keşfetmeye değer heyecan verici özellikleri nedeniyle hayranlar tarafından yaygın olarak aranan simülasyon oyunlarından biridir. Daha da iyisi, kaptanın göreviyle, bu büyük turnuvanın sıcaklığına kendinizi kaptıralım ve bu aynı zamanda kendi zekanızı ortaya koyduğunuz zamandır.


Idle Fishing Story v1.96.45 MOD APK


Idle Fishing Story, denemeniz ve kendiniz için değerli dersler vermeniz gereken ilginç bir süper üründür. Bir gün yetenekli bir kaptan olmayı hiç düşündünüz mü? Bu büyüleyici oyuna gelin ve oyunda ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmek için en iyi çözümleri bulun. Bu sefer oyuna gelen oyuncular, dünya şampiyonası balıkçılık turnuvasına katılacaklar. 


Idle Fishing Story Hile Apk


Öncelikle kendinizi uçsuz bucaksız denizi geçebilecek mükemmel bir tekneye hazırlamanız gerekiyor. Ödül kazanmak için organizatörler tarafından belirlenen kuralları bilin. Oyuncular yüzlerce farklı denizciyle tanışma fırsatı bulacak ve onlar kendi rakipleri. Tekne düzenlemelerinden daha fazlasını öğrendim ve oradan teknedeki nesneleri güvenli bir şekilde yerleştirdim.


Idle Fishing Story Para Hilesi


Idle Fishing Story genişleme balıkçılık yarışması, çok fazla balık kazanmayı düşünmez, ancak tamamen yeni bir hedef belirler. Her turda birçok küçük tur olacak ve organizatörler oyunculara her bir balık türünü yakalamaları için 1 günlük bir meydan okuma verecek. Daha da ilginci, eğer meydan okuma garanti edilmezse, o turdan elenecektir. Sakinleşmeli ve Kaptan olarak yeteneğinizi geliştirmelisiniz. İncelemek ve lehinize kararlar almak için balık türleri haritasını kullanın.


Idle Fishing Story Skin Hilesi


Herkes bu etkileyici kupayı elinde tutan şanslı kişilerden biri olmak ister. Ancak kupayı elinde tutmak, oyuncuların bile hayal edemediği birçok farklı zorlu mücadeleden geçmek zorunda. Idle Fishing Story'nin tüm sınırsız ve engin okyanusları keşfetmemize izin vermesi benzersizdir. Organizatörler, üstesinden geldiğiniz her zorluğu farklı değerli eşyalarla ödüllendirecek. Dünyanın bu en büyük turnuvasını fethetmeye çalışın ve zaferi kendinize getirin.


Idle Fishing Story indir (MOD, Kostüm Hilesi)


Bir önceki android oyun MAD FUT 22 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar