Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528]

Puan: 4.00 (Oylar: 5)
Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528] 1 Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528] 2 Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528] 3 Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528] 4 Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528] 5 Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [v2.8.0.8528] 6

Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hileli MOD APK [2.8.0.8528] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı My Talking Tom Friends olan meşhur Tom ve Arkadaşları.


Konuşan Tom Arkadaşlarım 2.8.0.8528 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Bilet Hilesi
Konuşan Tom Arkadaşlarım, popüler My Talking serisine yeni bir giriştir ve oyuncuların artık birçok sevimli tüylü arkadaşla aynı anda ilgilenmesine olanak tanır. Bir çocuğa bakma süreci zaten karmaşıktır, ancak aynı anda birçok çocukla ilgilenirseniz, eğlenceyi, eğlenceyi ve rahatlamayı büyük ölçüde artıracaktır. Ayrıca oyun, mini oyunlar, günlük aktiviteler ve diğer birçok gizemli, büyüleyici içerik aracılığıyla oyuncular için daha fazla sürprize sahip olacak.


Konuşan Tom Arkadaşlarım v2.8.0.8528 MOD APK


Konuşan Tom Arkadaşlarım'daki ana içerik, oyuncunun yemek yeme, dinlenme, eğlendirme ve diğer pek çok şey dahil olmak üzere sürekli olarak Tom ve arkadaşlarıyla ilgilenmesini sağlamaktır. Bu oyunda sıradan bir insanın günlük aktiviteleri simüle edilir ve oyunculara mutlak zevk ve eğlence verilir. Ayrıca, sanal arkadaşlarıyla aralarındaki etkileşim hoş ve eğlencelidir ve büyüleyici oyuna katkıda bulunur.


Konuşan Tom Arkadaşlarım Para Hilesi


Oyuncular Tom'la ilgilenirken çiftçilik, küçük yüzme havuzları ve barbekü partileri gibi çeşitli tanıdık ve eğlenceli aktivitelere erişebilecekler. Diğer birçok aktivite türü, haftanın her günü kahkahalarla ya da Tom ve arkadaşlarının en canlı anlarıyla dolması için birbiriyle değişecektir. Bunun da ötesinde, belirlenmiş birçok yerde daha karmaşık ve gelişmiş aktiviteler gerçekleştirecek ve oyunculara her zaman aktivitelerin içeriğine göre cömert ödüller verecekler.


Konuşan Tom Arkadaşlarım Bilet Hilesi


Benim Konuşan Tom Arkadaşlarım'daki görsel kalite de tüm karakterleri tasvir ettiği için hoş ve canlı ve etkileşimleri etkileyici ve esprili. Oyuncular, tüylü arkadaşlarıyla doğrudan etkileşime geçebilir ve nerede dürttüklerine veya dalga geçtiklerine bağlı olarak sevimli ifadelerini görebilirler. Oyun ayrıca, fiziksel etkileşim yoluyla nesneler ve ilişkilerle oyuncular arasındaki etkileşimi önemli ölçüde artıran daha fazla oyuncak içerecek.


Tom ve Arkadaşları Hile Apk


Oyundaki mini oyunlar, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için harika bir ektir. Mini oyunların içeriği farklıdır, ancak oyuncular, ilgilendikleri karakterlerin eğlenceli istatistiklerini yükseltirken birlikte eğlenmek ve başlamak için her şeyi seçmekte özgürdürler. Mini oyunların ödülleri de basittir ve oyuncuların Tom'u beslemek ve beslemek için daha fazla şey satın almasına yardımcı olur.


Tom ve arkadaşları Android oyun CLUB


Moda unsuru da My Talking Tom Friends için önemlidir, çünkü oyuncuların çeşitli kıyafetleri denemek için çeşitli sevimli hedefleri olacaktır. Sistemdeki her kıyafet seti veya ön ayar, ister moda, stil, havalı veya daha fazlası olsun, birçok harika katmandan gelir; tüm kategoriler bu oyuna dahildir. Burada durmadan, oyuncular dönüşümlü olarak onlar için kostüm değiştirdiklerinde karakterlerin ifadelerini izleyebilirler.


Konuşan Tom Arkadaşlarım apk Dayı


Sevimli tüylü arkadaşlarla ilgilenmenin yanı sıra, oyuncular arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir ve harika anları paylaşabilir. Mini oyunlar ve skor tabloları ayrıca herkesin başarılarını gösterir ve insanları dostane bir ortamda rekabet etmeye motive eder. Oyunculara sosyal ağlardaki arkadaşlarıyla yaptıkları aktiviteler aracılığıyla birçok çekici ve cömert ödül de gelecek.


Konuşan Tom ve arkadaşları apk son sürüm


My Talking Tom Friends, içerik, oynanış ve görsel kalite açısından birçok yükseltmeye sahip olduğu için tüm seride harika bir giriş. Her şeyden önce, oyuncunun her karakterle etkileşimi canlı ve mizah dolu, unutulmaz anlar yaratıyor ve oyunculara onlarla birlikte birçok harika an yaşatıyor.


Konuşan Tom Arkadaşlarım indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Oilman APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar