SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0] 1 SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0] 2 SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0] 3 SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0] 4 SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0] 5 SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [v1.4.0] 6

SAMURAI II VENGEANCE Para Hileli Full MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Samuray II, Daisuke'yi savaşın kavurduğu kırsal bölgede bir intikam arayışına gönderir.


SAMURAI II VENGEANCE 1.4.0 APK AÇIKLAMASI 


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Yüksek HP

Aksiyon oyunlarının hayranıysanız Samurai II Vengeance sizin için harika bir aksiyon oyunu olacaktır. Bu yeni lansman muhtemelen bu mükemmel aksiyon oyununun devamı niteliğindedir. Japon kültüründeki samuray hikayeleri, Amerikalı Batılılar için sonsuz bir ilham kaynağı olmuştur. Oyunun savaşları, feodal çağın Japon dönemindeki Amerikan Batı'sına benziyor. Bu 2. bölümde, hikayenin yapımcısı Daisuke, kovalarken intikam arayışına girmek zorunda kalacak. Düşmanca düşmanım Orochi'dir. Bu hikaye, başlayan kargaşanın ortamıdır ve çatışma orada başlar.


SAMURAI II VENGEANCE v1.4.0 MOD APK


Samuray II Vengeance, Daisuke'yi savaşın harap ettiği kırsaldaki düşmanlarının intikamını bulmaya ve onlardan intikam almaya gönderir. Bu oyun Samuray I'in hikayesinin devamı niteliğindedir ve iki oyun yakından ilişkilidir. Bu benzersiz oyun, çekici ve güzel grafiklere sahip heyecan verici bir oyundur. Bu 2. bölümde, Vengeance eski sürüme kıyasla büyük ölçüde gelişti ve son derece kanlı bir hackleme ve kesme eylemine dönüştü.


SAMURAI II VENGEANCE Para Hilesi


Oyun, üreticiler tarafından geliştirmeye odaklanarak, rolünün gerçekten mükemmel halefidir. 3D yumruklar ve hızlı tempolu öldürme eylemleri, oyuncuların bu oyuna daha da ilgi duymasını sağlar. Hayranları dinleyerek, oyun dramatik bir şekilde gelişti ve dünya çapında birçok oyuncu tarafından beğenildi. Oyun, 1. bölüme kıyasla üretici tarafından çok değiştirildi ve geliştirildi.


Samurai 2 Vengeance APK dayi


Samurai II'nin en büyük değişikliği kontrol sistemidir. Birinci bölümde, oyuncular basit ve gerçekleştirmesi kolay, lezzetli bir kaydırmayla hem hareketi hem de savaşı kontrol edecekler. Bu bölümde II, üretici bu kontrolü kaldırdı. Bunun yerine oyun, ekranda tuşlar ve gezinme düğmeleri sistemi sağlayacaktır; bu kontrol sistemi, eski kontrol sisteminden daha gerici ve sezgisel görünüyor. Bu iyi bir şey çünkü bu kontrol sistemiyle daha hızlı hareket edecek ve aynı anda daha fazla düşmanla başa çıkacaksınız.


Samurai 2 vengeance apk aptoide


Hızlı ve hassas hareketler muhtemelen üreticinin bu Bölüm II'deki başarısıdır, ancak daha şaşırtıcı ve güvenilir olan şey muhtemelen oyun içi kombinasyonların yürütülmesidir. Önceden, yumruklar, eğik çizgi kombinasyonları… otomatik olarak rastgele açılırdı, ancak artık oyuncular yeni beceriler satın almak için her oyun seviyesinden sonra biriken miktarı kullanmalıdır. Komboları nasıl kullanacağınız da tek bir kaydırmayla çok kolay ve kullanışlıdır. Samurai II, kullanıcıların kendi dövüş yeteneklerine meydan okumak için katılabilecekleri çeşitli yoğun, hızlı ve kanlı savaşlara sahiptir. Özel yeteneklere sahip yeni silahlar kullanarak düşmanlarla savaşın. Savaşları kazanmak için oyuncular çevik olmalı, saldırılarını planlamalı, tehlikeli bir şekilde konuşlandırmalı ve bize saldırmadan önce uzun menzilli düşmanlardan kaçınmalıdır.


Samurai 2 Vengeance Hile Apk


Oyunda günlük görevler olacak ve daha fazla ücret kazanmak için bu görevleri tamamlamalı ve silahlarınızı ve becerilerinizi yükseltmek için bu ücretleri kullanmalısınız. Oyunda tehlikeli saatlerden kaçınmaya dikkat edin ve sizin için faydalı eşyalardan yararlanın. Ayrıca oyun, oyuncuları yeni savaş becerileri ile ödüllendiren ve Samurayların sağlığını iyileştiren, saldırı kombinasyonları satın alan ve onları mümkün olan en yüksek seviyeye - yıkım seviyelerine yükselten RPG unsurları da içeriyor. Görsel açıdan bakıldığında, Samurai II nihai oyundur. Oyun, canlı, sanatsal ve ayrıntılı savaş sahnesini yeniden inşa etti. Karakter modeli de büyük ölçüde iyileştirildi, oyundaki düşmanlar da daha çeşitli ve oyundaki karakterler eski versiyona göre daha net tasvir ediliyor. Düşmanlar sadece görünüşlerinde değil aynı zamanda çeşitli kostüm ve silahlarda da çeşitlidir. Kötü ve kötü düşmanlarınızın saldırılarınızı engellediğini ve sizi kovaladığını görmek için bizi izlemeye devam edin.


Samurai II Vengeance APK Son Sürüm indir


Tehlikeniz sadece düşman değil, oyundaki tuzaklar ve bu tuzaklardan kaçınmak ve size saldıran düşmanları tamamen öldürmek için dikkatli ve yetenekli olmanız gerekiyor. Bu oyun, kan sıçratan bıçak darbeleriyle son derece kanlı bir aksiyon oyunudur. Bu nedenle, bu oyun gönülsüzler için değil. Mümkün olduğunca acımasız bir cinayet işleyebilirsiniz ve hatta insanları ikiye bölüp düşmanın kafasını kesebilirsiniz. Samurai II, eski versiyona göre bir gelişmedir. Şiddetli kesme eylemleri olan kanlı ve acımasız bir aksiyon oyunudur. Bu oyunu indirin ve büyüleyici savaşları yaşayın!


SAMURAI II VENGEANCE indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ace Fighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar