Dirt Bike Unchained Mega Hileli MOD APK [v6.4.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dirt Bike Unchained Mega Hileli MOD APK [v6.4.10] 1 Dirt Bike Unchained Mega Hileli MOD APK [v6.4.10] 2 Dirt Bike Unchained Mega Hileli MOD APK [v6.4.10] 3 Dirt Bike Unchained Mega Hileli MOD APK [v6.4.10] 4

Dirt Bike Unchained Mega Hileli MOD APK [6.4.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek motokros şampiyonu unvanını kazanın.


Dirt Bike Unchained 6.4.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun Dirt Bike Unchained aşladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona basarak motosikletin hızını arttırma özelliği olan menü modunu açın.

En popüler motosiklet video oyunlarından biri, Dirt Bike Unchained oyunudur. Bu tür oyunların en popüler biçimi, her zaman oyuncunun motosikletini çeşitli ortamlarda sürmesine ve yarışmasına izin veren bir açık dünya oyunu olarak görülmüştür. Tek sınır, oyuncunun hayal gücünün sınırları ve oyuncunun oyun kontrollerini öğrenme ve anlama yeteneğidir.


Dirt Bike Unchained v6.4.10 MOD APK


Dirt Bike Unchained oyunu arazi motosikleti yarışı o kadar popüler ki, "Dakimakura" serisinin piyasaya sürülmesiyle gerçeklik alemine bile taşındı. O kadar popüler bir spor haline geldi ki birçok şirket dikkat çekti ve çok çeşitli arazi motosikleti yarışı video oyunları sundu.


Dirt Bike Unchained Para Hilesi


Bu oyunun en yeni sürümü piyasaya çıktı ve ücretsiz olarak indirilebilir. Oyunun yeni versiyonu "Amca Modu". Dünyanın her yerinden milyonlarca kez indirildi. Daha gerçekçi grafiklere ve sınırsız para ve yükseltmeler içeren tüm harika yeni arazi motosikleti oyun modlarına sahiptir.


Dirt Bike Unchained Motosiklet Hilesi


Yeni mod ile en yüksek oyun seviyelerinde diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Bu heyecan verici oyunda rekabet etmenin iki yolu var. Birincisi, tüm arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara karşı süreli bir yarış. İkincisi, yeni özel modu kullanmaktır. Burada motosikletinizi tamir etmek ve diğerinin arazi motosikletlerinden uzak durmak için sınırlı bir süreniz var.


Dirt Bike Unchained Apk Hile


"Amca" modu birçok heyecan verici yeni özelliğe sahiptir. İlki, oyuncuların en iyi yarışçının kim olduğunu seçebileceği liderlik tablosu. Ayrıca hangi bisikletle yarışmak istediğinizi de seçebilirsiniz. "Dirt Bike Ascending'i İndir" düğmesi, en son sürümü telefonunuza indirmenize izin verecektir.


Dirt Bike Unchained Apk indir


Siz veya arkadaşınız botlara karşı zorlu bir yarış oynuyorsanız, onlara HTC Wildfire veya LG Optimus ile bir savaşta meydan okuyabilirsiniz. "Partiye İndir" özelliği, diğer oyuncularla bağlantı kurarak oyuncu başına yalnızca birkaç kredilik küçük bir fiyatla sonsuz bir çevrimiçi savaşta onlara karşı yarışmanıza olanak tanır.


Dirt Bike Unchained Apk Son Sürüm


Oyunun bu sürümü size sınırsız kredi veriyor, böylece yeni parçalar satın alabilir ve motosikletinizi istediğiniz gibi yükseltebilirsiniz. "Partiye İndir" özelliği, diğer oyuncularla bağlantı kurmanıza ve oyuncu başına yalnızca birkaç kredilik küçük bir fiyatla sonsuz bir çevrimiçi savaş için onlara karşı yarışmanıza olanak tanır. Android Market'ten "Partiye İndir" özelliğinin nihai sürümüdür. Bunun şimdiye kadar oynadığım en iyi mobil yarış oyunu olduğunu söylemeliyim.


Dirt Bike Unchained indir (MOD, Motosiklet Hilesi)


Bir önceki android oyun TMNT Shredder's Revenge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar