3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165] 1 3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165] 2 3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165] 3 3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165] 4 3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165] 5 3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.7.165] 6

3D Tuning Kilitler Açık Hileli MOD APK [3.7.165] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Binlerce farklı araç tasarla ve en yüksek puanı jüriden almaya çalış.


3D Tuning 3.7.165 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli içerik açık

Piyasada oyuncuların eğlence için seçebilecekleri yarışla ilgili birçok oyun var. Ancak çoğu yarış oyunları, ancak oyuncuların deneyimleyebileceği çok az başka stil oyunu var. Bir oyuncunun yaptığı tek şey, arabanızın önce bitirmesini hızlandıran şeydir. Normal oyunların deneyimlemeniz için oyunculara getirebileceği şey budur. Fakat aynı zamanda birçok benzer oyun nedeniyle, oyuncular bu tür oyunlara çok fazla ilgi duymuyor gibi görünüyor. Herkes yeni bir deneyim yaşamak ister, çok az oyunun getirebileceği bir deneyim. Oyuncu böyle bir oyun arıyorsa sizin için cevap 3D Tuning - araba ile ilgili bir oyun. Araba ile ilgili bir oyun olmasına rağmen oyun, oyuncuların deneyimlemesi açısından diğer oyunlardan çok farklı. Oyuncular oyuna geldiğinde, oyunun size getirdiği birçok yeni şeyi deneyimleyecekler.


3D Tuning v3.7.165 MOD APK


Oyuncu herhangi bir oyuna geldiğinde, oyuncunun ilk gördüğü şey olay örgüsü veya özellik değil grafiklerdir. Bu yüzden oyuncuyu iyi etkileyebilmek için oyunun grafikleri ilk bakıştan itibaren oyuncuyu etkilemeye yeterli olmalıdır. Ve bu oyunun yapabileceği şey bu; oynatıcıyı çekecek kadar grafiksel bir konfigürasyona sahiptir. Oyun, oyuncuların deneyimlemesi için şu anda modern grafiklerden biri olan 3D grafik formatına sahiptir. Oyundaki görseller oldukça detaylı; oyuncuya gerçekçilik getirmek için oyun çok iyi tamamlandı. Oyunun özellikle arabaları, kusursuz bir araç getirmek için titizlikle hazırlandı. Oyuncular, motorun en küçük detayları olan ışığı yansıttığı için otomobilin her detayını görebiliyor. Oyuncular oyuna geldiğinde, bunun gerçek bir görüntü mü yoksa oyuna getirilmek üzere mi yapıldığını bilmek zor olacaktır. Tüm bunlar, oyuncuların deneyimlemesi için mükemmel bir oyun sunmak üzere bir araya geldi.


3DTuning 3.7.165 Hile Apk


Oyuncular oyuna geldiğinde, oyunu deneyimlemek için araç ayarlama yeteneği olan bir kişi rolünü oynayacak. Oyuncunun görevi basittir; Sıradan arabalardan geliyor, oyuncu daha akılda kalıcı olması için onları yükseltmeli ve ayarlamalıdır. Normal arabalar asla arabalara tutkulu insanlar için yeterli olmadığından, onları tatmin etmeniz gerekir. Oyuncular, standart bir aracı güzel bir görünüme sahip canavarlara dönüştürebilir ve çok yüksek bir fiyata satabilirler. Oyuncuların araçlar için en iyi seçimleri yapabilmeleri için çok sayıda araba bilmeleri gerekir.


3DTuning APK son sürüm


Oyun söz konusu olduğunda, oyuncunun görevi arabayı daha benzersiz kılmak için ayarlamaktır. Oyuncular, bir aracın onu benzersiz bir araca dönüştürmek için sahip olduğu neredeyse her şeyi değiştirebilir. Oyunun, ön tampon, takip rafı, tekerlekler ve diğer birçok şey gibi oyuncuların özelleştirmesine izin verdiği şeyler. Oyunun oyuncunun ayarlamasını sağladığı araç, aracın türüne bağlıdır. Arabanın her bir parçası, oyunculara oyuncuların seçebileceği birçok farklı model sunuyor. Her araç farklı bir tarzda tasarlanacaktır; bu, oyunun oyuncuya getirdiği çeşitliliği gösterir.


3DTuning Full Apk


Araba ile ilgili bir oyunsa, otomobiller oyuncuların seçmesi için vazgeçilmezdir. Diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda oyuncu arabayı yarışmak için değil ayarlamak için seçer. Oyun, oyunculara sayısız üreticiden 1.000'in üzerinde farklı araç sunuyor. Normal arabalar, pikaplar veya süper arabalar bile oyuncuların seçmesi için oyunda. Arabalar Nissan, Lamborghini, Ferrari ve daha fazlası gibi üreticilerden geliyor. Oyuncular, ayarlama işine başlamak için istedikleri herhangi bir markadan herhangi bir aracı seçebilirler.


3DTuning Ücretsiz Apk indir


Bu oyunda rekabet şekli her zamanki gibi değil; oyuncular yarışmıyor ama arabanın tamamlanma seviyesinden korkuyorlar. İşinizi bitirdikten sonra, aracınız ve rakibiniz kazananı bulmak için birbirleriyle karşılaştırılacak. Oyun, en adil sonuçları verebilmek için birçok yönü analiz edecektir. Daha sonra hesaplama tamamlandığında, en yüksek puanı alan kişi kazanan olacaktır.


3DTuning indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Hills of Steel APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar