Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 6

Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Merhaba Patron! Bir havalimanının yöneticisi olmaya hazır mısınız?


Airport Inc. - Idle Tycoon Game 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar
Kişisel havaalanınızı inşa edin ve yönetin! Uçaklarla ilgilenin, biniş süreçlerini yönetin, nakit kazanın ve eşyalarınızı geliştirin. Milyarder olun ve 5 statü yıldızı kazanın! Bu, boşta ilerleme ile kişisel girişiminiz! İdeal bir hareketle en iyi organize edilmiş havalimanını yaratın. Hava yönetim kulesi, apron, otomobillerin yönetimi ve uçaklarla zamanında anlaşma! Dünyanın en dakik havaalanını yaratın! Yolcuları karşılamak ve mükemmel hizmet sunmak için uçağa biniş sürecini yönetin! Taksiler, check-in, güvenlik yönetimi ve biniş bölümlerinin çalışması, yolcuların terminal yoluyla kolayca transferini sağlamak için istikrar.


Airport Inc. - Idle Tycoon Game v1.5.6 MOD APK


Uygulamalı bilimler geliştirin, güçlendiricileri iyileştirin ve ekstra çevre dostu çalışan olanaklarla uğraşmanızı sağlayın. Benzin tankerlerinin, bagaj arabalarının, hava yönetim kulesinin ve otoparkın yeteneklerini geliştirin! Tüm yükseltmeler çoğunlukla artımlı mekaniklere dayalıdır, bu nedenle ilerlemeyi sabit tutacaksınız. Belirgin artımlı mekanikler, kişisel tipinizle oynamanıza ve geliştirmenize olanak tanır. Daha önce olmadığı gibi çevrimiçi işinize para koyun ve yatırın! Az bilinen sularda öncü bir girişim olun! Artımlı ilerleme gösteren boşta kalan tycoon video oyunlarını seviyorsanız, Airport Inc. - Idle Tycoon Game tam size göre! Bu muhtemelen dünyadaki en iyi havaalanı amiri eğlencesidir!


Airport Inc. - Idle Tycoon Game Para Hilesi


Bu türün hayranlarının ilk dakikalardan itibaren ilgisini çekecek ve can sıkıcı günlük hayattan kaçmanızı, keyifli bir atmosferde eriyip gitmenizi sağlayacak android cihazlar için basit ve oldukça bağımlılık yapan bir simülasyon oyunu. Airport Inc. - Idle Airport Tycoon Game size tüm bir havalimanının yöneticisi olmak için eşsiz bir fırsat verecek, burada çeşitli yolcu uçaklarını ve rotalarını yönetmeniz, ticari araç filosunu güncellemeniz, yolcu binişini kontrol etmeniz, yetenekli çalışanları bulmanız ve, Tabii ki, gelir artışı ile birlikte şirketin prestijini artırın.


Airport Inc. - Idle Tycoon Game Uçak Hilesi


Airport Inc. - Idle Airport Tycoon Game, hayallerinizdeki benzersiz bir havaalanını inşa edebileceğiniz bir oyundur ve gelişmiş oyun mekanikleri işinizin gelişiminde sürekli ilerleme kaydetmenizi sağlayacaktır. Bu simülatördeki ana amaç, şirketinizin hizmetlerini kullanmak için daha fazla müşteri çekecek olan 5 yıldızlı prestij elde etmektir. Yüksek kaliteli oyun, basit kurallar, çok sayıda ilginç mekanik ve oyun içi içerik, güzel grafikler ve arayüz - Airport Inc. tüm bunlarla övünebilir.


Airport Inc. - Idle Tycoon Game Hile apk indir


Havaalanınızı satarak ve yeni bir tane inşa ederek kralı maceranıza devam edin. Yeniden başlayacaksınız, ancak bu sefer daha önce edindiğiniz tüm ticari bilgi birikimiyle. Birikmiş tecrübeniz sayesinde yeni havalimanı daha hızlı büyüyecek ve daha karlı olacak. Akıllı havalimanı yöneticileri her zaman akıllı kararlar verir. Hangi yeni hizmetleri sunacağınıza karar verin ve filonuzu geliştirmek için yeni uçaklar satın alın. Daha fazla para kazanmak için yeni modellerin ve daha büyük uçakların kilidini açın. Havaalanınızı bir uzay limanına yükseltin ve uzay turizmi endüstrisini fethedin.


Airport Inc. - Idle Tycoon Game indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bob The Robber 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar