Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1] 1 Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1] 2 Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1] 3 Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1] 4 Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1] 5 Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [v2.4.1] 6

Cooking Craft Reklamsız Hileli MOD APK [2.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın her yerinden lezzetli yemekleri pişirmek ve hizmet etmek için hayalinizdeki restoranı yaratın.


Cooking Craft 2.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Para vs.
Cooking Craft, yiyecek teslim etmeniz ve restoranını geliştirmeniz gereken heyecan verici bir zaman öldürücüdür. Ziyaretçiler için konveyör bantlar, masalar kurarak lezzetli yemeklerin üretimine başlayın ve insanlara servis yapın. Arzularına göre rehberlik edin ve yalnızca sipariş edilenleri satın, ancak üretim için hammadde almayı unutmayın. Göreviniz, personel kiralamak ve tüm üretim döngüsünü izlemek, makinelerin konfigürasyonunu zamanında değiştirmek ve yiyecek teslim etmek, kendinizi başınızın üzerine yüklemek.


Cooking Craft v2.4.1 MOD APK


Cooking Craft oyununda işinizi geliştirerek bir gıda endüstrisi kralı olun. Karlı olmak için ne kadar mal getirmeniz ve para vermeniz gerektiğini ve müşterilerden ne kadar tahsil etmeniz gerektiğini hesaplayın. Yetkili personel, işi daha da hızlı yapmanıza, masa servisi yapmanıza ve madeni para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sadece karmaşık süreci yönetmeniz gerekiyor, çünkü çalışanların iyi bir yönetici ile kesinlikle her şey için zamanları var. Dış görünüm mağazasına gidin ve olağanüstü ve eğlenceli bir şey seçerek görünümünüzü değiştirin.


Cooking Craft Para Hilesi


Cooking Craft, yüzlerce havalı zaman öldürücü olmasa da düzinelerce olan ünlü VOODOO stüdyosunun gelişimidir. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi incelememizde bulabilirsiniz. Cooking Craft'ta kendi fast food zincirinizin sahibi olmalısınız. Burada, iş dünyasında para kazanmanın temel yöntemlerinde ustalaşma fırsatına sahip olacaksınız. Bir kurum oluşturmak için işinizi geliştirmeye başlamak için sadece birkaç dakikalık boş zamana ihtiyacınız var. Küçük kafenizde garson olarak çalışmak, masalara hamburger dağıtmak zorundasınız.


Cooking Craft Apk Hile


Küçük bir kafenin baş pozisyonunu üstleneceksiniz. Bir girişimci olarak yolculuğunuz daha yeni başlıyor. Göreviniz, kurum için mükemmel bir itibar sağlamak için ziyaretçilerden mümkün olduğunca çok sayıda iyi değerlendirme almaktır. İşin daha fazla başarısı ve nihai değerlendirme doğrudan bu faktöre bağlıdır. Bu nedenle ziyaretçilerinizi memnun etmek için hızlı olun.


Cooking Craft Apk indir


Küçük restoranınızın ziyaretçileri memnun etmeye devam etmesi için onu geliştirmeniz gerekir. İlk olarak, kafede daha fazla masa satın alın. Her masa belirli bir miktar paraya mal olur, ancak hepsi zamanla karşılığını verir. Ayrıca hamburger için ham maddelere de ihtiyacınız var. 


Cooking Craft Apk Son Sürüm


Ürünlerle bir kamyon sürün, ancak iyileştirme için yer açın. Bir seferde getirilen mal miktarını artırın ve pişirme süresini azaltın. Ayrıca, onun karakterini yükseltebilirsiniz. Bir seferde daha fazla hamburger taşımasını sağlayın. Sipariş tamamlandığında, iyi yapılmış bir iş için para alacaksınız. Bir yemeği çok hızlı pişirirseniz, bir ipucuna güvenebilirsiniz.


Cooking Craft indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Sling Kong APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar