Car Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.12]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Car Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 1 Car Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 2 Car Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 3 Car Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 4 Car Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 5

Car Master 3D Para Hileli MOD APK [1.1.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Verilen tüm arabaların en iyisini onararak ve modifiye ederek müşterilerinizi memnun edin.


Car Master 3D 1.1.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Araba kralı mısın? Dükkanda eski ve bozuk araçları onararak vakit geçirmeyi seviyor musunuz? O zaman bu oyun tam size göre; Android için Car Master 3D'yi indirin. Müşterilerden gelen eski arabaları onarın ve bu süreçte oldukça iyi bir kar elde edin. Boş zamanlarında başka ne yapmayı tercih edersin? Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan bir garaj simülatörüdür. Yani, bir araba garajı işçisinin hayatını yaşayacaksın. Yolunuza çıkan tüm araçların durumunu korumak size kalmış.


Car Master 3D v1.1.12 MOD APK


Herkes temiz, parlak ve işlevsel bir sürüş ister. Bu nedenle, gelen tüm metal makinelerin durumunu sağlamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Endişelenmenize gerek yok, oyun güvenli ve oynaması kolay. Oyunu oynarken zorluk çekmeyeceksiniz. Arayüz çok kullanıcı dostudur. Sadece birkaç basit tıklamayla tüm oyunu çalıştırabilirsiniz. Yani, ister deneyimli bir tamirci, isterse ilgilenen herhangi bir genç olsun, herkes oynayabilir. Ne olursa olsun, bu kim olursanız olun kesinlikle oynamaya değer bir oyundur. Onları tam olarak çalıştırmak için tüm arabaların tam görünümünü elde edebilirsiniz. Koşullarını canlandırmak için çalışırken, makinenin 360 derecelik tam görünümü için sola ve sağa kaydırın.


Car Master 3D Apk PARA Hilesi


Car Master 3D oyununda ek olarak, operasyonlarınızı iyileştirmeye yardımcı olacak daha fazla araç için para harcayabilirsiniz. Bu, en yüksek verimlilikle çalışmaya devam etmek için çok önemlidir. İlk başta, istediğiniz kadar iyi çalışamayabilirsiniz. Ancak zaman geçtikçe daha fazla para kazanacaksınız. Paranızı işinizin hem hızını hem de verimliliğini artırmak için kullanabilirsiniz. Bu nedenle, başlangıçta işler biraz yavaş gidiyorsa endişelenmeyin. Yakında bir anda çalışabileceksiniz.


Car Master 3D Apk İndir


Grafikler de oldukça yeterli. 3D görseller ve grafikler çok gerçekçi değil. Yine de, bu oyunun gerçekçiliğinden çok fazla uzaklaşmıyor. Oyun nasıl görünürse görünsün, herkes oynamaktan büyük keyif alacaktır. Oyunu çalıştırabildiğiniz ve kar elde ettiğiniz sürece bağımlı olmak kolaydır.


Car Master 3D Apk hile


Eklenen ek avantajlar ve özellikler için değiştirilmiş sürümü indirin. Bu, herkesin oynamayı tercih edeceği kesin sürümdür. Bu sürümle şunlara sahip olabilirsiniz: Reklamsız, Sonsuz para ile tüm kaynakları sorunsuz bir şekilde satın alabileceksiniz. Kesintisiz ve tam potansiyelle oyunun her yönünden zevk almak için bu sürümü edinin.


Car Master 3D apk Android Oyun CLUB


Garajınızdaki arabaları tamir etmeniz gereken harika bir arcade. Boyamaya başlayın, bunun için arabayı yıkamanız ve eski boyadan temizlemeniz ve talep üzerine yeni bir renk uygulamanız gerekir. Ayrıca rüzgarlık takmanız, tekerlekleri şişirmeniz veya motoru aletlerle tamir etmeniz gerekecektir. Oyunun herhangi bir APK sürümünü indirmeden önce birkaç önlem almanız gerekir. APK dosyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için kurulum kılavuzumuzu kontrol ettiğinizden emin olun. Daha önce hiç APK indirmediyseniz, kesinlikle kontrol etmelisiniz.


Car Master 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rusted Warfare RTS Strategy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar