Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2] 1 Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2] 2 Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2] 3 Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2] 4 Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2] 5 Sniper Honor Para Hileli MOD APK [v1.9.2] 6

Sniper Honor Para Hileli MOD APK [1.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Keskin nişancı oyunu, oyuncunun konumu sabittir, bu yüzden sadece odaklanın, sabırlı olun ve fırsatı bekleyin.


Sniper Honor 1.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi. Elmaslarla silahların kilidini ücretsiz açın.
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Reklamlar kaldırıldı.

(Harcama sırasında azalma yok)

Sniper Honor, keskin nişancı suikastçı işi simülasyon oyunudur; en iyi deneyimlerden biri. Yani oyuncular keskin nişancı tüfeği silahını ilk bakışta kullanabilecek ve bir suikastçının heyecan verici görevlerini deneyimleyebilecekler. Sadece bu da değil, bu oyun aynı zamanda gerçekçi bir 3D grafik sistemi ile gelecek ve oyuncular için bu oyunun yeni bir duygusunu yaratacak.


Sniper Honor v1.9.2 MOD APK


Sniper Honor, gerçek bir keskin nişancı olabilmek için askerin kendisinin önce sabır olan en temel ve temel özelliğe sahip olması gerekir. Bu oyun sırasında oyuncunun görevinin akıcı bir şekilde ve belirli bir sürece göre yapılması gerekiyor. İlk olarak, belirli bir bağlamda bir hedefi arayın, göreve başlamadan önce, oyuncu hedef hakkında ayrıntılı bilgi alacaktır. Kişiliği ve görünümü dahil, kullanıcının hedefle ilgili en kritik noktaları yakalamasına yardımcı olur. Sırada, her eylemini ve komplosunu dikkatlice izliyor; hedef her zaman temel müşterileri karşılamak için hareket edecek. Ve son şey hedef, sağduyulu ve daha az dikkatle yapılmalıdır. Diğer bir deyişle, oyuncuların sürekli olarak hedefe bağlı kalması ve etrafta kimse yokken ve ateş etmediğinde mükemmel fırsatı beklemesi gerekir.


Sniper Honor Para Hilesi


Yapımcı bu oyunu daha ilginç hale getirmek istiyor, bu yüzden oyuncunun kontrolleri de en basit şekilde tasarlanacak. Oyuncuların en iyi etkiye sahip ve izleme işi için uygun silahları kolayca kullanmalarına yardımcı olun. Oyuncunun konumu sabittir, bu yüzden sadece odaklanın, sabırlı olun ve fırsatı bekleyin. Sadece bu da değil, oyunun insanlar, araçlar gibi çok sayıda farklı hedefi olacak… Ve her birinin kendi yok etme yöntemine sahip olması gerekiyor, ancak tek sorun oyuncuların isabetliliğinde yatıyor.


Sniper Honor Elmas Hilesi


Doğrulukla ilgili olarak, oyuncunun bir keskin nişancı suikastçısı tarafından taşınan cephane miktarının çok az olduğuna dikkat etmesi gerekir. Bu nedenle oyuncu, keskin nişancı suikastçılarının “Tek Atış, Bir Öldürme” gibi minimum beceriler dahil her atışı olabildiğince faydalı hale getirmelidir. Bu gerçek bir keskin nişancı simülasyon oyunu olduğu için oyuncuların oyundaki her şeyi göz önünde bulundurması gerekiyor.


Sniper Honor Hile Apk


Bilgi aynı zamanda suikastçılar için önemli bir arkadaş olan bir silah olarak da düşünülebilir. Buluşma noktası, hedefin şekli ve alışkanlıkları gibi tüm ayrıntıları sağlayacaktır. Oyuncular, hedefleri hızlı bir şekilde tespit edebilmek için bu noktaları hatırlamalıdır. Oyuncu tespit edemezse, çok zaman alır ve hedefin kaçmasına neden olabilir.


Sniper honor apk Android oyun club


Oyuncular ayrıca bu oyunda muazzam cephaneliğe erişebilecekler. Tüm silahlar, keskin nişancı türüyle ilgili olacaktır, ancak bu, silah sayısının az olduğu anlamına gelmez. Bu oyunda dünyanın her yerinden en ünlü silahların simülasyonu yapılacak. Cephaneliğin neyin benzersiz olduğunu biliyor musunuz? Onları özelleştirme, aksesuarları değiştirme ve istatistikleri yükseltme özgürlüğü. Mükemmel bir silah, her topçunun hayalini kurduğu en iyi arkadaş olacaktır.


Sniper Honor APK Dayı


Bu oyunu daha heyecanlı kılmak ve oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşaması için bu oyun birkaç başka modla birlikte gelecek. Her mod, rehineleri kurtarmak, araçları yok etmek veya müşterileri korumak gibi oyunun oynanışının değişmesine neden olacaktır. Oyuncuların, onları tamamlarken bazı yeni özellikleri keşfedip açabilecekleri birçok farklı mod vardır.


Sniper Honor'u İndirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Spotlight X Room Escape APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar