City Island 2 Para Hileli MOD APK [v150.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Island 2 Para Hileli MOD APK [v150.1.3] 1 City Island 2 Para Hileli MOD APK [v150.1.3] 2 City Island 2 Para Hileli MOD APK [v150.1.3] 3 City Island 2 Para Hileli MOD APK [v150.1.3] 4

City Island 2 Para Hileli MOD APK [150.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zengin ve müreffeh bir şehir oluşturma sürecini simüle eden bir oyundur


City Island 2 150.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.

City Island 2, oyuncuların yaratıcı alanın keyfini çıkarmasına, işleri kendi tarzınıza göre inşa etmesine ve uygulanacak en uygun geliştirme stratejisini bulmasına olanak tanır. Her bina, madeni para biriktirme ve kar elde etmek için yatırım yapma sürecinin bir ürünüdür. Bu nedenle, kararınız birçok şeyi etkiler. Öncelikli görevlerden bazıları, sakinlerinizi mutlu etmeyi içerir. Küçük şehir genişleme süreci de şehir sakinlerinin yardımıyla daha erişilebilir hale geliyor.


City Island 2 v150.1.3 MOD APK


City Island 2'deki bazı deneyimler eksik ve oyuncuları erişilemez hale getiriyor. Bu yüzden güncellenmiş sürümler sağlanır. Sistem çalışmanızı istemediğinde, şehir görüntüsü çıkmadığında veya oyunun çökmesi ile ilgili sorunlar çözüldüğünde oluşan hatalar. 


City Island 2 Apk Para hilesi


Performans ayrıca bu alandaki çalışmanızı daha erişilebilir hale getirmeye odaklanmıştır. Sistem gizlilik gerektirir, ancak güvenlik altına alınacak ve gizli tutulacaktır, bu da sistem tarafından her zaman takip edilen önemli bir nottur. Oyuncular, bu güncellenmiş sürüm için daha yüksek bir çözünürlükle ekranı kolayca yakınlaştırabilir.


City Island 2 Altın Hilesi


City Island 2'deki şehrinizdeki her hedef güzel binalarla dolu ve bunlar büyük yatırımları olan bir stratejist olarak sizin tarafınızdan inşa edilip geliştirildi. Ancak bu başarıları elde etmek için oyuncular, küçük şehir sorununu çözmek için öne çıkarken birçok zorluktan geçmelidir. 


City Island 2 Hile Apk


Desteğiniz olduğunda, kamu işlerine çok para yatırın ve sakinlerinizi destekleyin. Görev sistemi, bu zorlukla ilgili bilgileri veya bir sonraki seviyede inşa edilmesine izin verilen binaların bir önizlemesini sağlayacaktır.


City Island 2 Apk indir


Şehrin konumu ıssız bir yere yerleştirilmiş ancak zamanla birçok yapılaşma ile mekanı cıvıl cıvıl hale getireceksiniz. Oyuncular, arzu ettiğiniz yapıyı oluşturmak için 150'den fazla farklı öğeden yaratır. Sistem, işlevleri ve inşa edilecek fiyatla ilgili bilgilerle birlikte örnek bir bina listesi sağlar. İnsanların ihtiyaçlarının iyi karşılanmasını sağlamak için yollar, su yolları ve hava yolları kademeli olarak açılacak. Küçük yükseltmeden daha büyük seviyeye, binayı yükseltme ve birçok yeni binaya yatırım yapma sürecinden geçmeniz gerekiyor.


City Island 2 Apk Son Sürüm


City Island 2'deki yaşamınız, binaların gelişmesinden ve şehrin genişlemesinden büyük ölçüde etkilenir. Oyuncular, sakinlerini mutlu etmek, onları mutlu etmek ve ödüllerini almak için şartlara sahiptir. Pek çok yol ve yapı da kullanım için alınacak ücretlere ilişkin düzenlemeler getirildiğinde sizin için kazançlı oluyor.


City Island 2 Apk Dayı


Büyük miktarda paraya sahip bir yatırımcı olduğunuzda, şehir geliştirme ve ölçeklendirme görevi daha kolay hale gelir. Geziler, anlayışınızı genişletmenize ve başka kaç şehrin işe yaradığını görmenize yardımcı olmak için oluşturulur. Her gün yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni eğlenceler yaşayabilirsiniz.


City Island 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nightclub Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar