Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8] 1 Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8] 2 Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8] 3 Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8] 4 Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8] 5 Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [v4.8] 6

Hungry Dragon Elmas Hileli MOD APK [4.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki göreviniz olabildiğince çok yemek yemek ve bu haritada güçlenmektir.


Hungry Dragon 4.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
Şimdiye kadar ejderhalar, insanlığın en başarılı hayali görüntülerinden biri olarak kabul ediliyor. Kültürel farklılıklara rağmen, hala dünyanın en güçlü ve güçlü yaratıklarından biri ve aynı zamanda kültür tarihine en büyük katkı sağlayan kişi olarak kabul edilmektedir. Geçmişte insanlar doğa ve hayvanlar dünyası hakkında fazla bilgiye sahip olmadıklarında ejderhaların gerçek olduğunu düşünüyorlardı. Ama daha sonra, eğlence için kullanılan bir resimdi. 


Hungry Dragon v4.8 MOD APK


Ubisoft ayrıca daha önce ejderhaların görüntülerini yeniden üreten bir oyun yayınladı. Batı kültüründe hegemonik bir karakter taşıyan ve mutlak bir otoriteyi ifade eden ejderha imgelerini kullanırlar. Şimdiye kadar 5 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve büyümeye devam ediyor. Hungry Dragon birçok oyuncunun sevgisini kazandı. Yeni temalar ve zorlayıcı oyun, onu bu kadar çekici kılan ana faktörlerdir.


Hungry Dragon Para Hilesi


Oyunu daha popüler kılan bir diğer öne çıkan özellik ise son derece başarılı bir görüntü tasarımına sahip olmasıdır. İlki, her şeyi oluşturmak için tam 3B grafikleri kullanmakla ilgili. Buradaki ana karakter, benzersiz ve yaratıcı görüntülerle oluşturulan ejderhalardır. Dragon Mania gibi ünlü ürünlerden veya Dragon City veya Dragon Land gibi günümüzün en sevilen simülasyon oyunlarından fikirler alın, Hungry Dragon, ejderha resimlerine sonsuz çeşitlilik getiriyor. 


Hungry Dragon Hile Apk


Genel değerlendirmeye göre, sadece tarih kitaplarında tasvir edilen imgelerde özetlenmemiş, dönemin nefesini taşıyan bir ikon gibidir. Daha önce hiçbir yerde tanımlanmamış birçok ejderha türü göreceksiniz. Ve tabii ki, yazarın isteklerinden sonra isimlendiriliyorlar.


Hungry Dragon Elmas Hilesi


Daha önce Hungry Shark World'ü oynadıysanız, oyunun nasıl oynanacağını neredeyse aynı şekilde bildiğinizden emin olabilirsiniz. Bu, bir ejderhayı kontrol edeceğiniz ve bir harita üzerinde uçmasına izin vereceğiniz anlamına gelir. Görevi olabildiğince çok yemek yemek ve bu haritada güçlenmektir. Bu oyunda kullanılan Avrupa ejderhasının ikonik görüntüsü, en güçlü yaratığı kontrol etmenizi ve her şeyi özgürce yok etmenizi sağlar.


Hungry Dragon APK DAYI


Elbette, bu oyundaki ejderha türleri inanılmaz derecede çeşitlidir, bu nedenle birçok oyun aşamasından sonra, farklı özel güç türlerinin kilidini açabilirsiniz. İlki, sıralama ile ilgili; boyutlarına göre XS'den XL'ye bölünmüşler.


Hungry Dragon apk hile oyun indir Club


Hungry Dragon'un oyunculara kilidi açıp oynamaları için en az 20 ejderha vermesinin mümkün olduğunu düşünüyorum. Bunu görürseniz, biraz yanlıştır çünkü boyuta göre bölünmesinin yanı sıra her türün farklı varyasyonları vardır. Her ejderhanın, onlara farklı güçler ve farklı görünümler veren yaklaşık 4 ila 5 tür değişikliği vardır. Yıkıcı eylemler gerçekleştirmek ve güç göstermek için kontrol ettiğiniz büyük ejderhanın yanı sıra, etrafta uçan üç küçük ejderha var. Ejderhanızın daha güçlü olmasına izin veren destekler taşıyacaklar. Tüm ejderhaların, her şeyi yakabilen Fire Rush adında güçlü bir yeteneği vardır. Biriktirmek biraz zaman alır;


Hungry Dragon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 321 Shootout APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar