PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v11.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v11.1.0] 1 PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v11.1.0] 2 PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v11.1.0] 3 PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v11.1.0] 4 PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v11.1.0] 5

PAC-MAN Ölümsüzlük Hileli MOD APK [11.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. PAC-MAN, oyunda tasarlanan eğlenceli Pacman ile canlı 3D grafiklere sahiptir.


PAC-MAN 11.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi

PAC-MAN profesyonel oyuncuların kalbinde efsane bir oyun haline geleli uzun zaman oldu. Neden bu kadar popüler oldu biliyor musunuz? Oyunun onlar üzerinde bazı büyük izlenimler bıraktığına inanılıyor. Oynanış oldukça dikkat çekici olduğundan, ancak birçok zorluk onları daha da eğlenceli hale getiriyor. Bu, hayaletlerden önce çıkış yolu olmayan labirent tünellerinde efsanevi nokta yeme oyunudur. Bundan etkilendiyseniz, bu mükemmel labirenti fethetme ve keşfetme yolculuğuna başlamak için şimdi oynayın.


PAC-MAN v11.1.0 MOD APK


Teknoloji gelişmediği için internet yaygın değildi; PAC-MAN, son zamanların popüler oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. 8X, 9X nesilleri için tanıdık bir oyun haline geldi ve avuçiçi oyun konsollarında oynandı. Bununla birlikte, birkaç neslin çocukluk anılarını yeniden yaratmak için oyun renkli bir versiyonla yeniden yaratıldı ve oyuncuların deneyimlemesi için harika bir oynanış sunuyor. Bu oyun serisi, oyuncuların çekici seviyelerin keyfini çıkarmasını sağlayan Battle ve Classic sürümleriyle başarılı olmuştur. Bu oyunda, önceki oyunlara göre oynanışta bazı değişiklikler oldu.


PAC-MAN Para Hilesi


Oyunda oyuncular sırayla takım arkadaşları Pacman'ı karanlık tünellerden kurtaracak. Kurtarma yolculuğunda birçok engelle karşılaşacaksınız ve daha fazla puan artırmamıza yardımcı olan parlak noktaların tadını çıkarmayı unutmayın.


PAC-MAN Altın Hilesi


Ayrıca, ortaya çıkan hayalet kalabalığından kaçınmak için becerilerinizi gösterin ve hareket sırasında onlarla karşılaşmamak için gözlem yapın. Yanlış yöne giderseniz, tüm süreciniz sona erecek, bu yüzden dikkatli olun.


PAC-MAN oyna


Oyunun bu sürümü, oyuncuları tamamen yeni oyun modlarına ekledi. İki ana oyun modunun ve iki oyunculu bir kooperatif modunun keyfine varacaksınız. PAC-MAN, uyuyan Hayalet Çetesinden geçtiğinizde size daha fazla bonus puan verir, bu da diğer hayaletler için geride izler bırakır ve bu da kendinize puan kazanma şansınız olur.


PAC-MAN Apk Hile


Ayrıca oyuncular sınırlı bir süre için bombalardan kaçmak ve labirentte hareket etmek için kendilerini göstermelidir. Macera modu için dev patronlarla savaşmanız gerekecek. Uzman olduğunuzda, puanınızı daha da artırmak ve mükemmel bir hayalet tren oluşturmak için birçok yeşil noktayı aktif olarak yiyin. Çok fazla meyve toplamak ve çok puan almak istiyorsanız, oyuncu uzun bir hayalet tren inşa etmeli ve hepsini yok etmelidir.


PAC-MAN Apk indir


Pacman'ın ana görevi, oyun masasındaki tüm bu parlak noktaları yemek ve hareket etme sürecinde hayalet çetelerden kaçınmaktır. Her an önünüzde uçup canınızı alacak olan dört lider hayvandan kaçınmayı unutmayın. Ayrıca Blinky, Pinky, Inky ve Clyde gibi havalı isimleri de var. Yol boyunca çilek veya kiraz gibi Pacman yiyecekleri yiyin. Yeni oyunculara tavsiye, kullanabileceğiniz değerli araçlardır, oyun ekranındaki dört büyük nokta; rakibin hareketini yapmanıza ve çok daha fazla altın toplamanıza yardımcı olacaklar.


PAC-MAN Apk Dayı


Klasik aksiyon arcade oynanışına sahip oyunda, oyuncular ünlü Pacman sembolü ile işbirliği yapacaklar. Sadece bu da değil, oyuncuları kaçmaya ve o yaramaz, kötü hayaletleri kovalamaya zorlayan bağımlılık yaratan retro oynanışın ardından. İlk başta, ilk seviyeler size kolay yemek veriyor gibi görünüyor, ancak birçok yepyeni labirentte birçok benzersiz zorlukla zorluk seviyesi giderek arttı. Çoğunlukla, birçok oyuncu oyuna bağlandıktan sonra ekrandan ayrılmak istemez. Bağımlılık yaratan oynanış ile oyuncuların onu kendi evcil hayvanları gibi seveceklerinden eminiz.


PAC-MAN indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Crazy Shopping APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar