METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0] 1 METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0] 2 METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0] 3 METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0] 4 METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0] 5 METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [v6.18.0] 6

METAL SLUG ATTACK AP Hileli MOD APK [6.18.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eski atari oyunlarından tanıdığımız Metal Slug oyununu Android tablet ve telefonlarınızda oynayabilirsiniz.


METAL SLUG ATTACK 6.18.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. AP Hilesi. Kullanıldığında AP artar.
Daha önce, akıllı telefon teknolojileri henüz bugün olduğu kadar geliştirilmediğinde, oyuncuların özel oyun makineleri kullanması gerekiyordu. Bu konsol sistemlerinde birçok oyun efsanesi doğdu ve bugün hala çokça bahsediliyor. METAL SLUG, Gameboy, GBA, DS gibi birçok platformda yayınlanan ve dünya çapında on milyonlarca kişi tarafından desteklenen ünlü bir oyundur. Şu anda, bu oyunu bu cihazlarda oynayan oyuncular bile var.


METAL SLUG ATTACK v6.18.0 MOD APK


Ancak akıllı telefonların güçlü gelişimi sayesinde insanların sırf böyle bir oyunu deneyimlemek için bir oyun makinesi getirmek için çok fazla çaba harcamasına gerek kalmıyor. Android kullanıcıları için oyunun daha modern bir sürümünü doğrudan Google Play'den indirmek kolaydır. Diğer serinin sahip olduğu ile neredeyse aynı olan "METAL SLUG ATTACK" olarak adlandırılır. Grafikleri bile bozulmamış; şekillendirmede çok fazla değişiklik yok. Bu anıları hatırlatır ve oyunculara nostaljik bir anı verir. Eski oyunda önemli bir gelişme oldu, ancak " METAL SLUG ATTACK " bugünün yüksek talebi ile uyumlu olması için işlem hızını hala iyileştirmek zorunda.


METAL SLUG ATTACK 6.18.0 AP Hile Apk


Hala bu ürünün konsol versiyonu gibi kendini tatmin edemeyeceğine dair şüpheleriniz varsa, emin olun. “METAL SLUG ATTACK”, SNK Corporation tarafından üretilen ana üründür. Bu, oyundaki her şeyin orijinal olduğu anlamına gelir; kopyalanacak ve taklit edilecek içerik yok. Sonuç olarak, oyun yakın zamanda eski rekorunu kırdı ve 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Bu franchise METAL SLUG'ı beğendiyseniz, aramak için SNK deposuna da giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Google Play platformunda bulunan bu oyunun birçok versiyonuna da sahipler. Hepsi ücretsiz olarak indirilebilir ve rahatça oynanabilir.


METAL SLUG ATTACK Hile Apk


Temel oyunda her şey neredeyse değişmedi, böylece hayranlar deneyimledikleri güzel özellikleri çabucak tanıyacaklar. Aslında oyunun oynanışı da çok rahat, bu yüzden acemi iseniz öğrenmek çok kolay. En zorlayıcı şey, kendinize uygun bir stil belirlemek ve onunla çalışmaya başlamaktır. Bir stratejide ustalaşmak kolay bir iş değildir çünkü birçok iyileştirici taktikle uğraşmanız gerekecektir. Oyuncu çok fazla pratik yapmalı, olumsuz değişkenleri tahmin etmeli ve bunun üstesinden gelmek için çözümler sunmalıdır.


Metal Slug Attack İndir


Kalenizi düşman saldırılarından korumak için “METAL SLUG ATTACK” te bir ordu kurmanız gerekecek. İnşa ettiğiniz binaları yok etmek için sürekli olarak manganıza saldıracaklar. Ama bu kolay değil, uygun bir taktikle dışarı çıkmak için birliklerinizi kontrol edin, hayati yeri koruyun. Ayrıca, gerekirse savaşı tersine çevirmek için özel becerileri kontrol etmelisiniz. "METAL SLUG ATTACK", "POW RESCUE", "COMBAT SCHOOL" veya "TREASURE HUNT" gibi deneyimlemeniz için birçok farklı oyun moduna sahip olacak ve daha fazlası güncellenecek. Her modun oynanışında farklı varyasyonları olacak ve ödüller de zorluğuna göre değişecektir.


METAL SLUG ATTACK'i indirin (MOD, Sonsuz AP Hilesi)


Bir önceki android oyun Animal Warfare APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar