Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 1 Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 2 Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 3 Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 4 Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 5 Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 6

Beat the Boss 4 Para Hileli MOD APK [1.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Patronla kavgalar sırasında oyuncuları eğlendirmek için birçok yeni silah, içerik ve zorluklarla geri döndü


Beat the Boss 4 1.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Para birimi miktarı ne olursa olsun satın alımlar her zaman başarılıdır.
İşçilerin günlük yaşamları bazen zordur, ancak en büyük baskı hala öfkeli patronların yüzleşmesidir. Patronla yüzleşmek birçok isteksiz davaya yol açtı ve hatta birçok kişi patrona karşı tutumları nedeniyle işini kaybetti. Ancak birçok oyun geliştiricisi, patronları birçok farklı silahla yenerek oyunu geliştirmek, oyuncuları eğlendirmek, stresi azaltmak için bunu bir öncül olarak kabul etti. Bunlardan biri, oyuncuların patronu yenerek stresi azaltmalarına yardımcı olmak için birçok şeyi simüle eden, keyifli bir oyun olan Beat the Boss 4. Oyuncular patrona bir ders vermek için çeşitli yaratıcı yollar kullanabilir ve oyun, oyunun şiddeti azaltması için basit grafikler ve komik sesler kullanır. Patronlarınız tarafından sık sık baskı gören biriyseniz, bu oyun stresi etkili bir şekilde eğlendirmenize ve azaltmanıza yardımcı olacaktır.


Beat the Boss 4 v1.7.5 MOD APK


Beat Your Boss 4, patronla kavgalar sırasında oyuncuları eğlendirmek için birçok yeni silah, içerik ve zorluklarla geri döndü. Oyun, oyuncuların istediği her ne olursa olsun, silah kullanmak veya göğüs göğüse kullanmak gibi, oyuncuların patronlarını istedikleri şekilde yenmelerine olanak tanıyacak. Elbette patronları hareketsiz kalmayacak ve aptal olmayacaklar, ancak oyunculara ferahlık ve eğlence hissi vermek için şiddetle mücadele edecekler. Oyuncular sayısız farklı mücadeleden geçmek zorunda kalacak ve her biri yeni bir konum, yeni bir ortam ve oyuncuların kullanması için birçok yeni silah olacak. Oyun aynı zamanda oyuncunun yaratıcı unsurunu vurgulayacak ve silahlar, çevre ve kombinasyonlar kullanarak patronlarını yenmek için birçok fırsat yaratması gerekiyor. Ne kadar çok patron yenilirse, puan o kadar yüksek olur.


Beat the Boss 4 1.7.5 Para Hile Apk


Oyunun derecelendirme sistemi, oyuncunun patrona verdiği hasar seviyesine bağlı olacak ve hasar ne kadar yüksekse, eğlence seviyesi o kadar yüksek ve daha çekici ödüller olacak. Oyuncular devasa bir cephaneliğe erişebilecekler ve bu cephanelik oyunun her mücadelesinde sürekli olarak değişecek. Silahlar yakın dövüşten menzilli silahlara kadar çeşitlilik gösterir ve oyuncular onları çaresiz bir savaşta patronları yok etmek ve çalışanın gazabını anlamalarını sağlamak için kullanabilir. Ayrıca oyunu daha ilginç kılmak için oyuncular birçok silahı birleştirebilir, en fazla üç silah birleştirilebilir. Kombine silahların yeni kullanımları ve oyuncuları eğlendirmek için yeni efektleri olacak. Silahların çeşitliliği ve her bir varyantın kombinasyonu, oyuncuların basit eylemlerle birçok silah yaratabileceği bu oyunun bir özelliğidir.


Beat the Boss 4 apk son sürüm


Beat Your Boss 4 elmas hile artık önceki oyunlarda görünmeyen, yani oyuncuların patron olmalarına ve çalışanlarını yenmelerine izin veren yeni bir özellik ile gelecek. Saldırgan çeşitli silahlarla saldırıya uğradığında konumu değişmişti. Bu modda, oyuncular aynı anda birden fazla çalışanı alabilirler ve çalışanın stres seviyesi ne kadar yüksekse, silahlarla o kadar çok savaşmaya başlarlar. Oyun, oyuncuların patronlarını yenmelerini sağlamak açısından doğası gereği eğlenceli ve komikti, ancak şimdi pozisyon değiştikçe daha eğlenceli olacaktı.


Beat the Boss 4 Apk nasıl indirilir?


Oyuncunun patronu görünüm, cinsiyet, kıyafet ve kişilik olarak özelleştirilebilir. Bu, oyuncuların gündelik kıyafetler aracılığıyla en çok nefret ettikleri kişiyi yaratmalarına ve böylece oyuncuların stresle daha etkili bir şekilde başa çıkmalarına yardımcı olur. Karakter özelleştirme çalışanlar için de geçerlidir ve oyuncular aynı anda birden fazla karakteri özelleştirebilir ve modeller arasında hızla geçiş yapabilir. Heyecan verici olan şey, özelleştirilmiş karakterlerin gelişmesi, onu daha da kızdırması ve oyuncularla uğraşmayı kolaylaştırmasıdır. İster ofis ister ticari merkez olsun, sıkça görülen her türden patron oyuna eklenecek ve her bir benzersiz stille birçok oyuncuyu memnun etmeye yardımcı olacaktır.


Beat the Boss 4 Hile Apk


Oyuncular patronları yenerek sayısız ödül alacak ve oyuncular bu ödülleri yıkımı ve patronun direncini yükseltmek için kullanabilirler. Sistem ne kadar çok puan yükseltirse, o kadar çok patron ve çalışan üye daha güçlü hale gelir ve oyunculara silahlarıyla karşılık verebilir. Son derece eğlenceli bir oyun arıyorsanız ve patronları simüle ediyorsanız, Beat Your Boss 4, oyuncuları memnun etmek için gerekli unsurlara sahip olduğunda mükemmel bir seçim olacaktır.


Beat the Boss 4'ü indirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Okçular 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar