The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4] 1 The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4] 2 The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4] 3 The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4] 4 The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4] 5 The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [v0.2.4] 6

The Game of Life 2 Mega Hileli MOD APK [0.2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, kimin ilk hareket etme hakkına sahip olduğunu rastgele seçecektir.


The Game of Life 2 0.2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Satın alınan tüm ücretli içerikler: fantezi dünyası, ek kostümler, araçlar ve avatarlar.

Oyuncuların karar vermesini gerektiren oyunlar şu anda çok popüler. Oyuncular, büyük engellerle karşılaşmak istemiyorlarsa, gelecekteki yollarını dikkatlice seçmek zorunda kalacaklar. Bu, hayatın işleyişini en basit şekilde taklit eden eğlenceli bir tür. THE GAME OF LIFE 2 , nasıl büyüyebileceğinizi seçmenize olanak tanıyan bu deneyimi getiren bir üründür. Doktor, girişimci veya şarkıcı olmayı seçebilirsiniz. Her neyse, hayattan istediğin tam olarak bu olduğunu hissettiğin sürece.


The Game of Life 2 v0.2.4 MOD APK


Bu, ünlü bir tahta oyununun dijital versiyonudur. Dahası, THE GAME OF LIFE 2 önceki kardeşine göre yükseltildi. Bu nedenle, kendinize birçok yeni özellik ekleyebilirsiniz. Grafiklere gelince, oyuncular yeniliğini hissedecekler. Örneğin 1. bölümde oyunun rengi o kadar parlak görünmüyor. Dahası, tasarımları da oldukça basit, bu bölüm 2 kadar karmaşık değil. Oyun dünyası daha çeşitli bir şekilde yaratılıyor, oyunu oynadığınızda animasyon da daha fazla. Yaptığınız eylemler, oyunda ekranı çok fazla dönüşe dönüştürecektir. Oyuncular, hayatlarında gerçekten gerçek bir aşamadan geçtiklerini hissedecekler. Oyuncunun hissi, eskisi gibi hoparlörler aracılığıyla değil, çok daha gerçek olacak. Bu sayede oyuncuların bu oyuna harcadıkları zaman daha uzun olacak, aynı zamanda daha çekici ve merak uyandıracak.


The Game of Life 2 Hile Apk


THE GAME OF LIFE 2, 1. bölümün bir iyileştirmesidir. Aslında oyunun kuralları hiç değişmedi, sadece oyuncuları memnun edecek yeni özellikler eklendi. Ve bunun gibi "karar" mekanizmasına sahip bir oyun için, mümkün olduğunca çok seçenek ekler. Bu seçenekler modaya uygun ve 21. yüzyılın yaşamına uyacak şekilde sürekli güncelleniyor. Ondan önce, yayıncı olma seçeneğin yoktu. Artık yaşam yolunda, akışı daha sık izlemek ve tutkunuzu güçlendirmek için zaman ayırabilirsiniz. Belirli bir aşamada, yeterince akış izlediğinizde, yayıncı olmayı seçebilirsiniz. Toplumda sürekli yeni endüstriler doğuyor ve bu oyun, oyuncuların keşfedebilmesi için sürekli olarak güncelleniyor.


The Game of Life 2 Son Sürüm Apk indir


Spinner, birkaç küçük kurala eklendiğinde çok daha çok yönlü hale gelir. Oyuncular için çark, kaç adım ilerleyebileceğinize karar verebileceğiniz yerdir. Bununla birlikte, bu kısımda bazı ilginç eklentiler de var. Bir numara aldığınız için şanslı olacaksınız ve eğiriciye bir yıldız ekleyecektir. Bir arkadaşınız o kutuya dönerse, hareket etmeye devam etmek için size bir ücret ödemesi gerekecektir. Ayrıca belirli bir aşamaya kadar bu eğiriciyi başka bileşenlerle de kullanacaksınız. Kazandığınız ödüllerle ilgili şanslı bir karar gibi olacak. Genel olarak, sonunda bu yerden bazı faydalar elde edeceksiniz.


The Game of Life 2 Full Apk indir


THE GAME OF LIFE 2'nin kuralları oldukça basit. Milyarder satranç oynamayı denediyseniz, çoğunluğu hissedeceksiniz. İlk olarak, oyuncu kendisi için bir karakter seçecek ve başlayacaktır. Oyun, kimin ilk hareket etme hakkına sahip olduğunu rastgele seçecektir. Kaç hücre ilerleyeceğinizi görmek için çarkı kullanacaksınız. Bu sürümde, her hücre, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı şeyler içerir. Özel kutular, kolej, iş seçenekleri, eğlence, vb. Gibi özel şeyler yapmanızı sağlar. Normal kutular, o anda ne yapmanız gerektiğini seçmenizi sağlar. mevcut. Oyunu durdurmak için haritanın sonuna gelene kadar hareket etmeye devam edeceksiniz.


The Game of Life 2 Para Hile Apk


Öyleyse kimin kazanacağını nasıl bileceksiniz? Çok basit, sadece sahip olduğunuz para miktarını Life başlıklarıyla karşılaştırın. Ne zaman büyük bir şey yapsan, onu temsil eden bir hayat unvanı alırsın; Örneğin, bir üniversiteden mezun olmak, bir yarışmada ödül kazanmak, evlenmek, bebek sahibi olmak vb. Ayrıca, kimin kazanacağını düşünmek için para da önemli bir faktördür. Genellikle, büyük etkinlikler büyük bonuslarla gelir. Dolayısıyla, yaşam yolundaki en zengin veya en başarılı insanlar bu göstergelere oldukça benzer olacak. Kazanan onlar.


THE GAME OF LIFE 2 İndir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun War Machines APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar