Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9] 1 Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9] 2 Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9] 3 Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9] 4 Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9] 5 Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [v2.6.9] 6

Beat Jumper Elmas Hileli MOD APK [2.6.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Top zıplatma oyunlarını sevenlere harika bir oyun daha.


Beat Jumper 2.6.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Tüm toplar açık
  3. Reklamsız

Not : Gerçek parayla elmas satın almak ücretsiz

Oyun pazarı, oyuncuların deneyimlemesi için oyunculara her geçen gün daha fazla yeni yüz kazandırıyor. Her gün birçok oyun piyasaya sürülüyor, bu sayı binlerce oyun bile olabilir. Ancak bu binlerce oyun arasında, oyuncuların eğlendirmeyi ve rahatlamayı seçebilmesi için ilginç bir oyun bulmak zordur. İhtiyacınız olanı bulamayan biriyseniz, bunu Beat Jumper EDM Up! Oyunuyla yapmanıza yardım edelim. Bu oldukça eğlenceli bir oyundur ve birçok yaş aralığı için uygundur.


Beat Jumper v2.6.9 MOD APK


Oyuncuların yapması gereken tek şey oynamak için ekranı kaydırmak olduğunda oyunun oynanışı hiç de zor değil. Oyuncuların bir topu kontrol etmesi gerekecek ve başka yerlere taşıyarak daha yüksek sekmesine neden olan birçok olay var. Oyuncu, oyunda birçok dairesel blok olduğunu görecek ve oyuncu ilk aşamadan başlayarak kademeli olarak yukarı çıkacaktır. Topun daha yüksek sekmeye devam etmesi için oyuncunun doğru pozisyona inmesi gerekir ve top ıskalarsa oyuncu kaybeder. Çok basit, değil mi? Oyuncuların sadece sol veya sağ taraftaki topu kontrol etmesi gerekir.


Beat Jumper 2.6.9 Elmas Hile Apk


Beat Jumper oyununda, oyuncuların birlikte keşfetmeleri için birçok farklı aşama var ve oyunun getirdiği sayılar sonsuz. Oyuncular sadece yukarı çıkabilir ama aşağı inemez, ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar çok oyuncu birçok yeni aşama ile gelebilir. Oyuncu etap sayısına gittiğinde, oyuncunun aldığı puan sayısı aşama sayısı ile çarpılacaktır. Örneğin, bir oyuncu birinci aşamadayken, oyuncu yeni bir merdivene her geldiğinde, oyuncunun puanı bir eklenecektir. Ancak oyuncu ikinci aşamadayken, oyuncu yeni bir merdivene ulaştığında iki puan eklenecektir. Bir şey daha var, oyuncu bir aşamayı tamamladığında, yeni aşamaya giderken çok fazla elmas alacaksınız.


Beat Jumper Top Hilesi


Oyunu oynamak için sadece parmak ile topu kontrol ederseniz, Bu nedenle oyunda oyunculara meydan okuyacak birçok farklı zorluk var. İlk aşamalarda merdivenler sadece durur, bu yüzden bölümü tamamlamak için topu kontrol etmek çok zor değildir. Ancak oyuncular diğer aşamalara geçtiklerinde, oyuncuya meydan okuyacak birçok başka şey olacaktır. Örneğin, merdivenler oyuncunun dokunmasına zor gelecek şekilde hareket edebilir veya oyuncunun yalnızca bir kez dokunmasına izin veren merdivenler vardır. Daha sonra zorlaşsa da, oyuncu yeni bir rekor yapmak için daha fazla puan alır.


Beat Jumper Hile Apk


Oyunculara oyunu oynayabilmeleri için beyaz renkte tek bir top için oyun verilecektir. Ancak bu topa ek olarak oyun, oyunculara oyuncuların deneyimlemesi için birçok başka şey de veriyor. Daha renkli toplar veya renk karışımı, galaksi temaları vb. İçeren bir top gibi.


Beat Jumper indirin (MOD, Elmas / Top Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombi Avcıları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar