Robot Shark Para Hileli MOD APK [v3.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Robot Shark Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 1 Robot Shark Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 2 Robot Shark Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 3 Robot Shark Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 4 Robot Shark Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 5

Robot Shark Para Hileli MOD APK [3.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi şehirde özgürce dolaşmak ve verilen görevleri yerine getirmek için birçok farklı şekle dönüşebilen çok yönlü bir robota dönüştürecek.


Robot Shark 3.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Hız Hilesi

Robot Shark, süper keskin grafiklere sahip bir simülasyon oyunudur, böylece kendinizi kendi dünyanıza kaptırabilirsiniz. Oyuncunun robotun hayatına başlayacağı ve onu özgürce birçok farklı şekle dönüştüreceği. Bu oyunda, kimse tarafından yasaklanmadan istediğinizi isteyerek yapabilirsiniz, ayrıca bir köpekbalığı olduğunuzu, avlanmadığınızı veya herhangi bir şey olmadığını, sadece pili değiştirerek hayatta ve aktif kalmak için pili değiştirdiğinizi hayal edin.


Robot Shark 3.2.1 MOD APK


Oyunları dönüştürmeyi seviyor ancak savaş aksiyonu öğelerini bir araya getirmeyi seviyorsanız, Robot Shark size heyecan verici özellikler yaşatmak için mükemmel bir seçimdir. Oyuna başlayarak, oyuncu birçok heyecan verici özelliğe sahip bir robot olacak ve deneyim boyunca sizi destekleyecektir. Oyuncular, oyun oynarken en gerçekçi hissi yaratmak için 3D grafiklerle simüle edilmiş yolların eşlik ettiği, olanaklarla dolu minyatür bir şehre götürülecek.


Robot Shark Para Hilesi


Ayrıca size verilen görevler birçok farklı lokasyona karşılık geleceği için aynı anda hem denizde hem de karada çalışabilirsiniz. Ayrıca kontrol yöntemi çok zor olmayacak, bu yüzden karakterinizi özgürce hareket ettirmek için ekrandaki işlemleri yapmanız yeterli.


Robot Shark Hız Hilesi


Robot Shark, diğer problemler hakkında endişelenmeden özgürce çalışabileceğiniz bir yerdir. Ayrıca oyun, oyuncuların özgürce keşfedebilecekleri konumların yanı sıra heyecan verici oyun modları sunarken sizi benzersiz oyun alanlarına götürecektir. Bu oyunda asıl göreviniz, oyunun verdiği görevler ile şehirde esnek bir şekilde hareket etmektir.


Robot Shark Altın Hilesi


Bu oyunu kontrol etmeniz sizin için çok zor olmayacak, bu yüzden ekranda görüntülenen basit işlemleri gerçekleştirin ve gerekli yerlere gitmek için karakteri esnek bir şekilde hareket ettirin. Ayrıca oyuncuların sürekli olarak acil durumlarla karşılaştıklarında hareket etmeleri ve saldırmaları gerekiyor. Ayrıca görevi tamamlamanız ve isterseniz robot formunu değiştirmeniz gerekiyor.


Robot Shark Hile Apk


Bu oyunda sizinle aynı şekle sahip bir dizi düşmanla yüzleşmeniz ve bazen polisle karşılaşmanız gerekecek, bu yüzden her zaman yenilmemeye dikkat edin. Oyun, yolunuza çıkanları özgürce deneyimlemeniz ve onlara saldırmanız için size çeşitli bir silah silah sistemi sağlayacaktır.


Robot Shark Apk indir


Görev süresince birçok farklı düşmanla doğrudan karşı karşıya kalacaksınız ancak onlar da sizinle aynı gücü taşıyacaklar yani dikkatli olmazsanız kaybedersiniz. Ek olarak, oyuncular esnek hareketleri birleştirmeli ve sürekli olarak ilerideki hedeflere saldırmalıdır. Polis her zaman görünecek ve takip edecek, bu yüzden hepsini tekmelemek için karakterinizin dövüş yeteneğini kullanın.


Robot Shark Apk para ve Elmas Hilesi


Oynarken sıkıcı olmamanız için Robot Shart size farklı oyun modları ile birçok seviye sunuyor ve şimdi size sadece robot olup şehrinizi dolaşmanız gerekiyor. Görevleri başarıyla tamamladıktan sonra, oyuncunun daha fazla yeni yerin kilidini açmasına ve istediği zaman keşfetmesine izin verilir. Ayrıca, derinliklere gidebilir ve uzaktaki kumsalda güneşinizi bulabilirsiniz.


Robot Shark Apk Android oyun Club


Bir başka heyecan verici şey ise, yeni kasabalarla birlikte uçsuz bucaksız bir okyanusla yeni bir dünyanın açılacağı ve aynı zamanda arayışınıza devam edebileceğiniz bir yer olmasıdır. Düşmanlarla yüzleşerek dövüş becerilerinizi sergileyin ve daha hızlı hareket etmek için araçlar kullanın. Aracı veya uçağı değiştirebilirsiniz. Ayrıca tank savaşmak için de kullanılıyor.


Robot Shark Apk Son Sürüm


Oyunun benzersiz özelliklerine sahip efsanevi bir robot ol ve görevleri yerine getirmek için görünüşünü değiştirmekten zevk al; oyuncular 3D grafiklerle güzel şehrin içinde aktif olacak. Oyun, gerçekçi bir şehirde canlı bir alan getirirken basit ama aynı derecede çekici bir oyun ile inşa edilmiştir ve aynı zamanda yeni yerleri deneyimlemek için bir robota dönüşeceksiniz.


Robot Shark indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Heroes vs. Hordes Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar