Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17] 1 Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17] 2 Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17] 3 Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17] 4 Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17] 5 Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [v1.0.17] 6

Ninja Assassin Shadow Master Para Hileli MOD APK [1.0.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika aksiyon hareketleriyle 3 boyutlu heyecan verici aksiyon tabanlı macera oyunudur.


Ninja Assassin Shadow Master 1.0.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. İtemler
Ninja Assassin Shadow Master, profesyonel bir ninja suikastçı savaşçısına dönüşmenize ve heyecan verici savaşlara katılmanıza yardımcı olacak. Barışın temsilcisisiniz ve masum insanlara barış getirmek için kötülüğü yok etme yolculuğundasınız. Silahı sıkıca elinizde tutun ve edindiğiniz yetkin beceriler, herkese en güçlü ninja olduğunuzu kanıtlayacaksınız.


Ninja Assassin Shadow Master v1.0.17 MOD APK


Ninja Assassin Shadow Master'a geldiğinizde, oldukça ünlü bir tarikatın ninja suikastçılarından biri olacaksınız ve şu anda İran ve Suriye dağlarında yaşıyor olacaksınız. Bu tarikattaki insanların hepsi yüksek eğitimli ninjalardır ve barışı korumak için birçok farklı savaştan geçmişlerdir. İyilik her zaman herkesin etrafındadır ve halkınızı her zaman pusuda bekleyen kötülükten korumak için onu temsil edeceksiniz.


Ninja Assassin Shadow Master Para Hilesi


İlk bölümlerde ekranda bulunan kontrol butonlarını kullanarak karakterinizi çöl gibi ıssız bir yer arasında hareket etmek için kontrol edeceksiniz. Karakterin istediği yönde hareket etmesi için düğmeler ve belirli düşmanlara saldırırken kullanacağı dinlenme düğmeleri içerecekler. Uzaktan bir düşmanın siluetini tespit ettikten sonra hızlıca okları kullanacak ve onları yok etmek için nişan alacaksınız.


Ninja Assassin Shadow Master Hile Apk


Daha sonra zorluk artacaktır çünkü aynı zamanda prensin tutulduğu kalenin bulunduğu yere ne kadar yakınsanız, orada daha tehlikeli olmalı. Düşmanlar daha fazla görünecek ve sizi durdurmak için savunmanın etrafında devriye gezecek. 


Ninja Assassin Shadow Master Apk indir


Bu yüzden gizlice hareket etmeli ve her birini bir balta veya yumrukla yenmenin bir yolunu bulmalısınız. Ayrıca yol boyunca bir direğe bağlı bir at da bulacaksınız ve daha hızlı hareket etmek için ona bineceksiniz.


Ninja Assassin Shadow Master indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stick War 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar