Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4] 1 Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4] 2 Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4] 3 Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4] 4 Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4] 5 Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [v5.0.4] 6

Soul Knight Elmas Hileli MOD APK [5.0.4] - Tek tıkla kurulum - Android için son sürümü ücretsiz indirin.


Soul Knight 5.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Beceri yeniden yükleme yok
  2. Ölümsüzlük
  3. Sonsuz enerji
  4. Etkilere karşı bağışıklık.
  5. Gerçek parayla alınan herşey ücretsizdir.

Oyunculara sonsuz eğlenceyi denemek ve eğlenmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için sürekli olarak yeni şeyler verdiği Soul Knights için de geçerli. Aynı zamanda bir roguelike ve zindan tarayıcı oyunudur, ancak hoş ve ilgi çekici 2D grafiklerle oyunu daha da etkileyici kılar. Oyun ayrıca her hafta oyuncuları eğlendirmek için silahlar, karakterler, beceriler ve yeni patronlar gibi yeni unsurları güncelleyecek.


Soul Knight v5.0.4 MOD APK


Soul Knights, zindan tarayıcı oyun yapısına sahip bir oyundur, bu nedenle oyuncuları eğlendirmek için birçok yeni şey sunacaktır. Sadece bu da değil, oyun her zaman, her yerde, internete ihtiyaç duymadan oynanabilir, hatta oyuncunun ilerlemesini gerçek zamanlı olarak kaydedebilir. Oyunun herhangi bir hikayesi yok, hatta her karakterin hikayesi bile; bunun yerine oyuncunun görevi, yolun sonunda sihirli taşları restore etmek için tüm zorlukların üstesinden gelmektir.


Soul Knight Para Hilesi


Oyun bir denemede toplam 15 maksimum seviyeye sahip olacak, üç rastgele farklı biyom ve yüzlerce farklı düşman olacak. Dahası, her bir biyomun sonunda bekleyen düzinelerce patronla her seviyenin zorluğu belirgindir. Daha da ilginç olan şey, oyunun modern, ortaçağ ve fütüristik gibi tüm dönemleri, yüzlerce farklı varyasyonla gelen devasa bir silah sistemiyle temsil edildiği için birleştirmesidir.


Soul Knight Elmas Hilesi


Şimdiye kadar, oyun, oyuncuların kilidini açıp keyif almaları için birçok farklı özelliğe sahip ondan fazla oynanabilir karaktere sahiptir. Varsayılan karakter, kısa süreliğine çift silah kullanabilen Şövalyeler olacaktır. Oyuncular, her denemeden toplanan mücevherlerle yeni karakterlerin kilidini açabilir. Karakterler, savaş alanındaki dövüş istatistikleri bile birçok farklı şekil ve güçle gelir. Her karakterin altı adede kadar yükseltmesi olacak ve hepsi doğalarını açıkça gösteren farklı bir silah kullanıyor. Her yükseltmeden sonra, karakter daha güçlü, daha hızlı hale gelecek ve beceriler daha hızlı soğuyacaktır. Elbette karakterler arasında mizahi bir etkileşim sistemine sahip olacaklar, bu da oyunu daha ilginç hale getirecek.


Soul Knight 5.0.4 Karakter Hile Apk


Oyuncunun görevi, seviye 3-6'da bulunan sihirli taşı ve ayrıca yolculuğun sonunu restore etmektir. Oyun, oyuncuya meydan okumak için her biyomda beş seviyenin her biri ile üç rastgele biyom sunacak. Dahası, zorlukları sürekli artacak ve düşmanlar, oyuncunun kaçma becerilerine meydan okumak için yeni birimlerde yavaş yavaş ortaya çıkacak. Biyoma bağlı olarak, patron aynı özelliklere sahip olacak ve savaş boyunca oyuncu üzerinde birçok olumsuz etki yaratacaktır. Oyuncular patronu yenerse, nadir silahları düşürmeyi ve oyuncuya bir güçlendirme vermeyi garanti ederler.


Soul Knight 5.0.4 Kostüm Hile Apk


Takviyeler, oyuncuları daha güçlü ve daha esnek kılan şeylerdir ve bir denemede her üç seviyeden sonra ortaya çıkacaktır. Ancak, yalnızca en fazla üç buff rastgele görünecek ve oyuncular üçünden yalnızca birini seçebilecek. Bufflar sadece seviye tamamlamadan gelmez, aynı zamanda tüccarlar veya otomatlar aracılığıyla da elde edilebilir. Buff'ların yanı sıra, oyuncu heykellere dua ettikten sonra alınan kutsamalar da var. Heykeller bir karaktere gösterilir ve oyuncuyu aynı yetenekle kutsarlar, ancak yalnızca oyuncu beceriyi her kullandığında etkinleştirilebilir.


Soul Knight Yetenek Hilesi


Soul Knights, sahip olduğu silah sayısıyla da biliniyor, hatta her güncellemeden sonra artıyor. Silahlar, yakın dövüş silahlarından uzun menzilli silahlara kadar birçok farklı nadirlik seviyesiyle birlikte iki ana türe ayrılır. Yakın dövüş silahları ortaçağ, fantezi ve bilim kurgu gibi tarzlarda tasarlanmıştır. Bu arada, uzun menzilli silahlarda yaylar, silahlar, roketatarlar ve daha pek çok tuhaf şey bulunur. Bir koşu girişiminde, silahlar rastgele görünecek ve oyuncular iki silah taşıyabilir. Bununla birlikte, silahlar mana tüketecek, cephane olarak değerlendirilecek ve her karakterin sınırlı bir manası olacak, bu nedenle oyuncuların her silah için mükemmel bir strateji geliştirmeleri gerekiyor.


Soul Knight Apk 2023


Oyuncunun kalesinde karakter seçimi için bir yer ve ayrıca zindan tarayıcısının yanı sıra diğer oyun modlarına da erişilebilecek bir yer var. Dahası, bir kale aynı zamanda oyuncuların atölyelerde veya alışverişte bile tüm karakterler için genel istatistikleri yükselttikleri bir yerdir. Oyuncu sekiz defadan fazla alırsa Atölye yeni şeyler ortaya çıkaracaktır. Ve plan makinesi, oyuncuların nadir veya rastgele silahlar yaratabileceği yer olacak. Sağlam bir silah yapım sistemi, ekipmanı ve eşyalarıyla birlikte oyuncuların kalede yapacakları çok şey var. Sadece bu değil, aynı zamanda oyuncuların bonus rastgele bonuslar verebilecek tohumlar ekdikleri bir meyve bahçesi de sunuyor.


Soul Knight Apk Ücretsiz indir


Soul Knights, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için birçok şeye sahiptir, hatta oyuncular Normal modu tamamladıktan sonra Badass moduna devam edebilir. Badass modu, oyuncuların ilerleme umudunun olmadığı bir cehennem olacak, bu yüzden bir sürü çekici ödül almak için mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışacaklar. Sonsuz oynanışa sahip, sürekli güncellenen ve hatta daha fazlasını deneyimlemek için bir oyun arıyorsanız, "Soul Knights" a gelin. Ayrıca arkadaşlarınızı davet edebilir ve en şiddetli savaşlarda onları birlikte eğlendirebilirsiniz.


Soul Knight İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Premium)


Bir önceki oyun olan Balıkçılık ve Yaşam APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar