Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK 1 Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK 2 Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK 3 Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK 4 Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK 5 Dead Warfare: Zombie v2.21.14 MOD APK 6

Dead Warfare: Zombie v2.21.14 Para Hilesi MOD APK, Zombi saldırısına uğramış bir grup ve gözlerini kan bürümüş zombiler. Kitle saldırılarına hazırlıklı olun.

Dead Warfare: Zombie AÇIKLAMASI


DEAD WARFARE: Zombie, oyuncuların zombi kıyametinden kurtulan bir grup kişiyi kontrol ettiği bir FPS oyunudur. Amacınız: Dünya'nın yüzünde dolaşan tüm ölümsüzleri yok etmek.

Sol baş parmağınızla silahınızı hedefleyebilir ve sağınız ile ateş edebilir, yeniden doldurabilir ve karakterinizin özel becerilerini kullanabilirsiniz. Karakterinizin hızlı hareket etmesini sağlamak ve belirli saldırılardan kaçınmak için ekranın kenarlarına da dokunabilirsiniz.


Deat WARFARE MOD APKDEAD WARFARE: Zombie'deki maceranıza başlamak için sadece iki farklı karaktere sahipsiniz, ancak daha fazlasını işe alabilirsiniz. Toplamda, elit kadronuza katılabilecek benzersiz becerilerine sahip 20'den fazla kişi var. Ve tek bir görevde en fazla dört karakter alabilirsin. Karakterinizi gerçek zamanlı olarak değiştirmek için portreye dokunmanız yeterlidir.Dead warfare PARA hilesi Android Oyun club


DEAD WARFARE Zombie apk mod, konusu yakın gelecekte yani 2072 yılında gelişmekte olan bir aksiyon oyunudur. Ölümcül salgın sonucu çoğu insan ölümsüzleşti ve insanlığın sadece küçük bir kısmı hayatta kaldı. Hayatta kalanlar terk edilmiş evlerde veya zindanlarda saklanmak zorunda kalıyor ve MPS-16 adlı sadece bir grup hayatta kalanları bulmaya ve onları zombilerle savaşmak için birleştirmeye çalışıyor.

Bir gün radyo hala çalışırken, bir grup ilaç üretme tecrübesi olan bir bilim insanı ekibinin olduğunu keşfeder, ancak laboratuvar zombiler tarafından saldırıya uğrar. MPS-16 bilim adamlarının yardımına gitmeye karar verir, bu andan itibaren arsanın ana gelişimi başlar. Ölü olmayan herkesin katılması gereken savaş! Zombi imparatorlukları her an ortaya çıkabilir, belki bu gün son gündür!Dead Warfare: Zombie APK Yenilikler Neler?- Ray Guns (6 yıldız) artık herhangi bir zamanda Altın ile satın alınabilir.
- bonus görevler artık ücretsiz.
- Bonuslara ve patron görevlerine girerken yakıt gereksinimi azaltıldı.
- günlük giriş ödülleri yalnızca bir sondan şikayet ettikten sonra sıfırlanır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar