Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 1 Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 2 Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 3 Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 4 Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 5 Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 6

Rocket Sky Para Hileli MOD APK [1.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda tek yapmanız gereken mümkün olan en yüksek puanı almaktır.


Rocket Sky 1.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Karmaşık oyun başlıklarından çok yoruldunuz ve bıktınız. Ve zamanın bir sınırı varken tüm görevleri tamamlayabilmek için günlük bile saatler harcamanıza neden oluyor? Gereksiz efektlere sahip karmaşık grafik stilleriyle gözlerinizden bıktınız mı? İhtiyacınız olan tek şey basit bir oyun, çok fazla görev değil ve boş zamanlarınızda, sınıfta kısa molalarda veya iş yerindeki molalarda zaman öldürmenize yardımcı olabilir. Gerçekten istediğin buysa, belki Rocket Sky – Çok kısa zamanınız varsa ve gün içinde ne yapacağınızı bilmiyorsanız denemek isteyebileceğiniz Kwalee'den bir oyun. Oyun her iki işletim sistemi için de mevcut: Android ve iOS, bu nedenle Rocket Sky'ı deneyimleyin! Hangi telefon markasına sahip olursanız olun oldukça kolaydır.


Rocket Sky v1.6.0 MOD APK


Grafiklerden bahsetmişken, Rocket Sky 2D stili çok seçici değil; Buna ek olarak, Kwalee ayrıca roketi vurgulamak için efektler yaratırken renklendirme konusunda da nispeten titiz davrandı. Renklere gelince, “Rocket Sky!” çok göz kamaştırıcı olmayan ama çok derin olmayan tonlarla, dengede tutuldu. Yani göze çarpmasa da oynaması ve bakması da kolay. Ayrıca, minimalizme yönelik basit oyun, “Rocket Sky” Yaptı. sadelik hobisini seven insanlar arasında çok popüler.


Rocket Sky Para Hilesi


Oynaması kolay ve sadece boş zaman olmasına rağmen, “Rocket Sky” Oynamak istiyorsanız oyuncuları internete sahip olmaya zorlar ve bu da ikinci eksilere yol açar. Bu "Roket Gökyüzü!" oyuna devam edebilmek için 15 ila 30 saniye beklemek zorunda kaldıklarında oldukça fazla oyuncuyu rahatsız eden çok sayıda reklam eşlik ediyor. Üstelik “Rocket Sky!”ın ses efektleri de cabası. çok etkileyici değil, sadece roketin sesi oldukça düşük, bu da sessizliği sevenler için artı puan, can sıkıntısı diyenler için eksi puan olarak kabul ediliyor.


Rocket Sky Hile Apk


Sonuç olarak, Rocket Sky! Nispeten basit bir oynanışa sahiptir, tek yapmanız gereken mümkün olan en yüksek puanı almaktır - roketin uçması için ekrana dokunarak, ancak füzenin patlamamasını sağlamaya çalışarak (füzenin yakıt ve ısı seviyeleri olacaktır, böylece füzeyi patlatabilirsiniz). kolayca kontrol edin. 


Rocket Sky Apk indir


Oynanış çok karmaşık olmamasına ve oynaması çok uzun sürmemesine rağmen (dönüş başına sadece 15 saniye), ancak “Rocket Sky” en yüksek puanı almak istiyorsanız oyunculara bireysel bir yaratıcılık gerektirir. Ve kazanılan para sayesinde roketleri, yakıtı yükselterek göz alıcı roket modelleri elde edebilecek ve oyunu daha uzun süre koruyabileceksiniz. “Rocket Sky” Android'de 4.2 / 5 ve iOS işletim sisteminde 4.6 / 5 puan alıyor, bu nedenle eksikliklere rağmen, oyun hem çalışanlar hem de öğrenciler arasında hala çok popüler,


Rocket Sky indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Brake Away APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar