Rolly Legs Para Hileli MOD APK [v3.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rolly Legs Para Hileli MOD APK [v3.2.3] 1 Rolly Legs Para Hileli MOD APK [v3.2.3] 2 Rolly Legs Para Hileli MOD APK [v3.2.3] 3

Rolly Legs Para Hileli MOD APK [3.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Robotunuza hakim olun ve yuvarlanın, yürüyün, zafere giden yolda tırmanın!


Rolly Legs 3.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi (Harcadıkça artar)
VOODOO, mobil platform için en büyük bağımsız oyun yayıncılarından biri olarak bilinir. Basit oynanışa sahip sayısız oyuna sahipti, ancak sonsuz sarmalda oyuncuları kolayca çekiyor. Bu nedenle, bu yayıncı her zaman oyunculardan birçok beklentiye ulaşmış ve sayısız harika oyun çıkarmıştır. Bu tür oyunlardan biri Rolly Legs, eğlenceli ve rahatlatıcı yarışlarda oyuncuları ve arkadaşları eğlendirmek için basit bir oynanışa sahip bir oyun. VOODOO'nun diğer oyunları gibi, oyun da basit bir kontrol mekanizması, komik karakterler ve eğlence için çevrimiçi çok oyunculu özellikler sunuyor. Oyun ayrıca oyunculara oyunda birçok yeni sürpriz ve arkadaşlarıyla eğlenmeleri için yeni özellikler getirmeyi vaat ediyor. 


Rolly Legs v3.2.3 MOD APK


Rolly Legs, oyuncuların yalnızca kuklalarını kontrol etmeleri ve yarışlarda birinci olmaları gereken basit ama bağımlılık yaratan bir oyun sunuyor. Bununla birlikte, oyuncuların hızlı koşmaları ve diğerlerini geçmeleri için en uygun ayakları oluşturmaları gerekir. Bir yarışma en fazla dört kukla içerecek ve birbirleriyle çarpışmadan yalnızca bir şeritte koşacaklar. Ekranda, oyuncunun parkurunu ve ilerlemesini gösteren seviye oyun alanı yer alırken, bölüm oyuncuların zemini geçmek için ayaklarını çekmeleri içindir. 


Rolly Legs 3.2.3 Para Hile Apk


Oyuncular, kuklalarının karşı karşıya olduğu duruma göre istedikleri her tür bacağı çizebilirler. Bacaklar daha uzunsa, mesafe daha önemli olur, ancak daha fazla alan kaplar. Bu arada kısa bacaklar, kuklaların küçük yerlerin üstesinden gelmesine ve daha yavaş koşmasına yardımcı olur. Her oyuncunun çizim stili her zaman kuklalarının hareket etme şeklini değiştirir.


Rolly Legs Apk Hile


Rolly Legs sadece eğlenceli bir oynanışa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer oyuncular tarafından oyuncuları eğlendirmek için oluşturulmuş binlerce parçaya sahiptir. Her parçanın kendine özgü bir stili vardır ve oyuncunun yaratıcılığına meydan okumak için araziye göre değişir. Tüm kuklalar otomatik olarak ileri doğru koşarken, oyuncuların onlara yalnızca uygun bir bacak çekmesi gerekir. 


Rolly Legs APK indir


Sadece bir çift eşleşen ayakla, her türlü arazi göz açıp kapayıncaya kadar kolayca aşılabilir. Ayrıca, oyuncuların onları tamamladıkları için birçok çekici ödül alacakları zorluklar da var. Zorluklar, günlük zorluklar veya kişisel başarılar gibi farklı kategorilere ayrılmıştır. Oyuncular sadece sonsuz eğlencenin tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sadece kendileri için özel zorlukların da tadını çıkarırlar.


Rolly Legs Apk Android oyun CLUB


Oyuncular bu oyuna geldiklerinde, sadece koşuşturmanın tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda kuklalarını daha öne çıkacak şekilde özelleştirebilirler. Karakter özelleştirme özelliği, kullanıcıların çalışmalarını paylaşmalarına veya başkalarının çalışmalarını kullanmalarına olanak tanır. 


Rolly Legs APK dayı


Oyuncular, zorlukları ve başarıları tamamlarken açtıkları komik ve saçma kostümleri giyebilirler. Tabii ki, yarışları bitirmek sadece zorluğu tamamlamakla kalmaz, kıyafetleri de bırakabilir. “Rolly Legs” aynı zamanda tüm oyuncuların karakter tasarımlarını ve oyunun ayrı platformunda bulunan kostümleri paylaşmalarına olanak tanır. Dolayısıyla oyun sadece samimi bir oyun alanı oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda komik kuklalarla insanları eğlendiriyor.


Rolly Legs Apk Oyun İndir Club


Dört şeritli tasarlanmış parkur ile oyuncular arkadaşlarını davet edebilir ve dört kişilik yarışlara katılabilir. Her yarışın, partide eğlenmek için zorluklar veya bir oyun oluşturmak için uygun kısa bir süresi vardır. Bununla birlikte, çevrimiçi çok oyunculu mod ile, daha beklenmedik unsurlar olacak ve yarışı her zamankinden daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirecek. Yolda tuzaklar, engeller ve yolun üzerine dağılmış daha birçok şey olacak. Oyuncunun görevi hala yaratıcı olmak ve her şeyin üstesinden gelmek için en uygun bacakları çizmektir. Yolda madeni para ve puan gibi ödüller de olacak, ancak ilk önce hangi oyuncu kazanırsa kazansın, puan yine de hepsini gösteren ve koşuyu değerlendiren şeydir.Rolly Legs Hile


Rolly Legs, oyuncuların kuklalarına ayak çekerek yaratıcılığını teşvik etmek için geliştirildi. Oyunun basit ama bağımlılık yaratan bir oynanışı var ve her koşunun oyuncuların rahatlaması için uygun kısa bir süresi de var. Oyun aynı zamanda oyuncuların İnternet bağlantısı olmasa bile her zaman, her yerde koşmanın keyfini çıkarmasına olanak tanır. Atari oyunları hayranıysanız ve arkadaşlarınızla eğleniyorsanız, neden denemiyorsunuz?


Rolly Legs'i İndirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Human Fall Flat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar