Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 1 Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 2 Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 3 Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 4 Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 5 Stickman Master Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 6

Stickman Master Para Hileli MOD APK [1.8.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çöp adam ile maceradan maceraya atılmaya hazır olun.


Stickman Master League Of Shadow Ninja Fight 1.8.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar (herhangi bir ürünü seçin ve onu almak için görünen hata penceresini kapatın);
  2. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
  3. Para hilesi ve elmas hilesi almak için Günlüğü Değiştir'e tıklayın (tüm değişiklikler oyunun ana menüsünde - sağ üst köşedeki ayarlarda yapılır) 
  4. Seviye artışı elde etmek için Günlüğü Değiştir'i tıklayın;
  5. Çok sayıda öğe almak için Günlüğü Değiştir'i tıklayın;
  6. Çok şey almak için Günlüğü Değiştir'i tıklayın.


Stickman Master v1.8.6 MOD APK


Mobil cihazlar için güzel, büyüleyici ve aynı zamanda bağımlılık yaratan bir dövüş oyunu, en zorlu oyuncuları bile memnun edecek aksiyon unsurları ile. Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Fight'ta, tüm dünyayı kaosa sürüklemek isteyen uğursuz bir karanlık ordusuna karşı eşitsiz bir savaşa giden güçlü bir savaşçı olarak oynuyorsunuz. Ve sadece size merhamet bilmeyen iblis sürüsünü durdurma şansı verildi.


Stickman Master 1.8.6 Para Hile Apk


Stickman Master, savaşçıyı anlatan, evlerinin yıkılması için intikam almak isteyen yandan kaydırmalı aksiyon oyunu. Ana karakter, Krallığının düşüşünden dolayı suçlu olan düşman lejyonlarına karşı ölümcül bir sefere çıkar. Görevi sırasında karakter, tavizsiz savaşlarda çok sayıda düşmanla karşılaşacak. Dövüş sırasında, oyuncunun kontrolünde olan kahramanın sadece dövüş becerilerinizi ve sihirinizi kullanamayacak. Yüksek kaliteli grafiklerle birlikte dinamik oyun, kesinlikle bu tür oyunların hayranlarına hitap edecek.


Stickman Master 1.8.6 Elmas Hile Apk


Stickman Master League Of Shadow - Ninja Fight, sizi en iyi klasik dövüş oyunlarının ruhunda destansı savaşlarla şaşırtacak ve ayrıca bağımlılık yapıcı oyunlardan unutulmaz bir zevk verecektir. Mükemmel tasarlanmış bir savaş sistemi, başyapıt kombo saldırıları, güçlü unsurlar ve mükemmel silahların yanı sıra en zor patronlar ve binlerce köle - bunların hepsini Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Fight'ta bulacaksınız! Savaşın, savaşta becerinizi geliştirin ve kazanın, yeni ekipman ve silahların kilidini açın ve ardından kötülüğün kendisiyle heyecan verici bir savaşta yüzleşin.


Stickman Master Son Sürüm Apk indir


Oyuncular, kılıcını geniş düşman yığınları arasında sallayabilen büyük bir şövalyenin kontrolünde bulurlar. Dokunmatik ekran kontrollerini kullanmasına rağmen, oyun inanılmaz derecede duyarlı ve Stickman Master: League of Shadows'un yapmasını istediğim şeyi yaparken hiçbir sorun yaşamadım . Oyuncular, görünürdeki her şeyi öldürme yolculuklarında onlara yardımcı olacak çeşitli yeteneklere erişebilir. Kılıcı sallamak, düşmanların kafalarının üzerinden atlamak ve arkalarından atılmak son derece tatmin edici.


Stickman Master Apk hile


Oyunun en eğlenceli özellikleri özel yetenekleridir. İlk başta oyuncular, tetiklendiğinde oyuncunun önündeki herhangi bir düşmana bir ışık dalgası fırlatan ve büyük hasara neden olan X-Slash'e erişebilecek. Oyun ilerledikçe oyuncular Blade Vortex, Blitz Attack ve Ancient Sword gibi tonlarca diğer yeteneğin kilidini açabilecekler. Tüm özel yetenekler oyun boyunca başarının ayrılmaz bir parçası olacak, ancak her birinin kısa bir soğuma süresi var.  Stickman Master: League of Shadows'un oyununda, her birinde 12 görev bulunan üç ayrı alana bölünmüştür. Bölgelerde çeşitli hasar verme yöntemleriyle farklı türde düşmanlar var. Örümcek benzeri bir yaratık, patlamadan önce üç saniyelik bir zamanlayıcı gösterirken, çok daha büyük bir canavar, büyük hasara neden olan bir topa sahip. Oyuncular, düşman saldırılarından kaçınmak için ayakları üzerinde hızlı olmalı ve hem zıplama hem de atılma mekanizmasını kullanmalıdır.


Stickman Master indir (MOD, Para Hilesi / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Garage 54 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar