Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06] 1 Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06] 2 Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06] 3 Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06] 4 Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06] 5 Mental Hospital V Full MOD APK [v1.06] 6

Mental Hospital V Full MOD APK [1.06] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu atmosferik korku oyununda, yoğun takip ve korkunç canavarlarla dolu korkunç anlarla karşılaşacaksınız.


Mental Hospital V 1.06 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm.

Android'de bulunan birinci şahıs korku oyunu Mental Hospital V'de akıl hastanesinin koridorlarını keşfedin. Oyun üzerinde çalışan tüm ekip, Mark adlı bir gazetecinin bir akıl hastanesinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından ölü bulunur.


Mental Hospital V v1.06 MOD APK


Mental Hospital V oyununda Mark, hasta kardeşi tarafından hastaneye getirilir ve araştırması sırasında hastanenin ürkütücü koridorlarına göğüs germeli ve tesisin en derin, en karanlık sırlarını ortaya çıkarmalıdır.


Mental Hospital V Para Hilesi


Bu oyunda, oyuncu Alice'in kim olduğunu keşfetmeli ve kardeşimin hayatta kalması ile onun hayatta kalması arasındaki farkı ifade edebilecek zor bir karar vermelidir. Bu potansiyel olarak felaket durumundan kaçmaya çalışın ve ne yapacağınıza karar verin.


Mental Hospital V Altın Hilesi


Mental Hospital V, çarpıcı görsellere ve ürkütücü bir atmosfere sahip birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Bu atmosferik korku oyununda, yoğun takip ve korkunç canavarlarla dolu korkunç anlarla karşılaşacaksınız. 


Mental Hospital V Apk Hile


Asla ama asla karanlıkta yalnız oynamamalısın. Gazeteci Mark, Akıl Hastanesi V'in başlangıcındaki tesiste kısa bir araştırma yapıyor. Hepsi gizemli bir şekilde öldü ve o ortadan kayboldu. Kardeşi cevapları aramaya başladı. Olanları ve Elise'in kim olduğunu bir araya getirmeye çalışırken zor bir kararla karşı karşıyasın: kardeşini kurtarmak için hayatını riske at ya da hayatta kalıp neler olup bittiğini anlamaya çalış. Zor bir görev yardımınızı gerektirir. Her zaman bir kaçış yolu vardır!


Mental Hospital V Apk indir


Mental Hospital V'i aramak için yedi zorlayıcı neden vardır. Oyun çok sayıda tehlikeli hayvan ve canavar içeriyor. Ayrıca çok sayıda oynanabilir seviye vardır. Işıklar kapalıyken bile net görüntüler kaydetmek için bu video kamerayı kullanabilirsiniz.


Mental Hospital V Apk Son Sürüm


Böylesine heyecan verici ve beklenmedik bir olay örgüsünü görmezden gelemezsiniz. Oyunun grafikleri mobil cihazlarda harika görünüyor ve mikro işlemler yok. Bu oyunda bir korku hayranının isteyebileceği her şey var: çılgın oyun, korkunç canavarlar, ürkmüş oyuncular ve unutulmaz bir atmosfer.


Mental Hospital V indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Train Simulator PRO USA APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar